Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

 

Właśnie zmigrowałem z "n".

Miałem WPT + npremium + MR Premium za 89zł.

 

Po migracji:

Universe + 6 x C+ (bez VOD) + MR Premium + HBO na 6mcy = 79zł.

Umowa na 12mcy.

 

Płacę taniej, mam więcej. Dla mnie wypas.

Na jaki okres umowa? Nie na 18 m-cy? HBO tylko na 6 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale na infolinii albo Cię wyśmieją albo się rozłączą; w najlepszym zaś wypadku przyjmą reklamację, którą będą rozpatrywać w nieskończoność.

 

Kiedy konsultantka czytała aneks była mowa o najmie dekodera ADB o nazwie TURBOBOX+, zaś otrzymałem nbox. ok, dekoder niech będzie, ale pilota niech mi wymienią.. I ile mam czekać na aktywacje ? ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika że na chwilę obecną NC + skupiło się na klientach N którzy chcą dokonać migracji/kończą im się umowy, złożyli wypowiedzenie itp. Proponowane oferty są znacznie lepsze niż w przypadku abonentów Cyfry +. Ciekaw jestem ile potrwa taki stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam!

Miałem: WPT+nPremium za 69zł

Teraz: Universe+ i 6xC+ za 49zł umowa 12m.

Dodatkowo wymiana turboBOX+ na mediaBOX+ za 199zł

 

ps. pierwszych dwóch konsultantów nie chciało dać za 49, wciskali za 59 i twierdzili że inaczej system nie przyjmie, nie poddawałem się i za trzecim razem miła pani po konsultacji z kierownikiem dała za 49 zł :)

hmm... aż wierzyć się nie chce w takie oferty.

6xC+ na 12 m-cy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale na infolinii albo Cię wyśmieją albo się rozłączą; w najlepszym zaś wypadku przyjmą reklamację, którą będą rozpatrywać w nieskończoność.

 

Kiedy konsultantka czytała aneks była mowa o najmie dekodera ADB o nazwie TURBOBOX+, zaś otrzymałem nbox. ok, dekoder niech będzie, ale pilota niech mi wymienią.. I ile mam czekać na aktywacje ? ; o

 

Ja mam N-ke. nbox od turboboxa różni się oprogramowaniem :). Mam turboboxa ale pisze na nim nbox :)

Na pilocie mediaboxa pisze nc+ a te stare pewnie zostaja z n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm... aż wierzyć się nie chce w takie oferty.

6xC+ na 12 m-cy ?

IMHO po prostu nc+ zmieniło strategię.

Daje 12mcy - próbowałem wziąć na 18, bo oferta super, ale oni nie chcieli.

Czyli jest jasne - rzeź baranków odłożona w czasie o 12 mcy - po roku przywalą dopiero swoje mega ceny albo będą je stopniowo podnosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wypowiadalem i dostalem za 69zl silvera z wszystkimi c+ na 18m ... szkoda tylko ze bez hbo, ale po tym jak juz wszystko zaakceptowalem, pojawily sie dopiero co wpisy ludzi na forum, ktorzy takie cuda nawet ugrali ... szkoda, zastanawiam sie czy jakos jest opcja jeszcze wywalczenia tego hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem teraz do boku i wiecie co moze byc? moja teoria. mamy drozej bo mamy multi na zasadzie dwoch kart. oni dobrze wiedza jak to dziala. i kobieta mi powiedziala ze dla mnie sa przygotowane oferty jedynie z multi poniewaz mam multi aktualnie. zeby uslyszec inne oferty powinienem zrezygnowac z multi oddac karte i dekoder i dopiero sie kontaktowac z nimi w sprawie innych ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Cyfry i proponowana oferta Platinium za 99 plus MR 10zł

Na informację że osoby otrzymywały Silver C+6x konsultant powiedział, że to są urojenia i ludzie mogą wszystko napisać po czym poszedł niby się dopytać i że niby dostali C+6x, ale na 2 miesiące i mają sobie to sprawdzić bo takich ofert nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...