Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż nie wiele się zmieniło.

Miałem Npremium, HBO - 69zł

Propozycja Silver 79zł, telefoniczna Gold+HBO 109zł. Wypowiedzenie wysłane i dzisiaj tel.- najtańsza opcja dla mnie z HBO nadal 109zł :(

/konsultantka twierdzi, że wypowiedzenia jeszcze nie otrzymali i faktycznie chyba nie miała w systemie lepszej opcji da mnie/

Do kiedy masz umowe? wypowiedzenie zlozyles z powodu usuniecia npremium czy migracji?

 

Niestety umowa do końca maja b.r., a wypowiedzenie z powodu konieczności migracji i usunięcia części kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem bardzo zadowolony

 

Platinium z nc go i HBO przy umowie na 12 miesiecy za 99 zł/miesiac

 

i nie chodzi tu o to ile placilo sie na nce kiedys tylko o to ze takiej oferty nigdzie indziej nei dostaniesz, w zadnej kablowce w zadnym innym miejscu

cena takiej oferty jest mega atrakcyjna

 

a jak ktos miał npremium za 69 zł z hbo to niech sie cieszy do konca swojej umowy. Bo ponownie w ncplus tego juz nie dostanie.

 

Kiedy dostałeś taką umowę?

 

wczoraj ok. 21:00

zaakceptowałem propozycje, głównie ze względu na względnie krótki czas umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wczoraj dostales HBO za free, to tylko do konca grudnia.

 

Dostałem do końca umowy do 1 maja 2014, pytałem się Pana 3 razy, potwierdził wyraźnie, dodał jeszcze że w ten

sposób zaoszczędzę 300 zł czyli 25zł x12, bo dostałem tylko 3 kanały hbo hd bez tego 4 hbo go czy jak to się tam nazywa.

 

Z tego co widziałem na forum wiele osób dostało podobną ofertę tyle, że przy umowie na 18 miesięcy. Więc nie jestem

jakims wyjątkiem.

 

Zresztą nie ma problemu platinium z hbo i nc go za 99zl przez 12 miesięcy, mogę płacić. Uczciwa propozycja jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem spytać sie teraz o oferte dla mojego tescia,na poczatku kwietnia wysłałem mu wypowiedzenie ,przed wypowiedzeniem oferowali silver za 69 zeta,a dziś miła pani zaproponowała mi to za 79 czyli tak jak dla nowego abonenta,ręce mi opadły :evil:

 

To kara za bezsensowne wypowiadanie umów na rozkaz admina antync+ ;)

 

To nie jest kara. Ci wszyscy co wypowiedzieli umowy, to kończą im się 30 kwietnia.

Może teraz nc+ wariuje i chce "karać" tych co wypowiedzieli, ale jak data będzie bliższa wypowiedzenia to z automatu dostaną lepszą ofertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, że uda się dodzwonić do konsultanta bo teraz to dzwonią już na raz wszyscy: i ci przed migracją, zmigrowani zadowoleni- bo jest akcja bonusowa, zmigrowani niezadowoleni - celem powrotu na stare oferty, niezmigrowani po złożeniu wypowiedzeń-celem powrotu, jednym słowem cyrk. Prezes miał rację : zainteresowanie ofertą jest :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się w sprawie darmowego HBO. Dowiedziałem się że nalezy się ono tym, którzy wzieli pakiet platinum i dostają je do końca roku za darmo. Ja, jako że wziąłem pakiet platinum + HBO od razu, takiej możliwości nie mam zeby mi odliczyli opłate jaką mam w umowie. Ale za to zaproponowała mi pani do końca roku 2 kanały cinemax + 5 kanałów filmboxa. Jak dla mnie bomba. Mam nadzieje że tylko tak jak mówiła, włączą mi to w przeciągu paru dnich roboczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się w sprawie darmowego HBO. Dowiedziałem się że nalezy się ono tym, którzy wzieli pakiet platinum i dostają je do końca roku za darmo. Ja, jako że wziąłem pakiet platinum + HBO od razu, takiej możliwości nie mam zeby mi odliczyli opłate jaką mam w umowie. Ale za to zaproponowała mi pani do końca roku 2 kanały cinemax + 5 kanałów filmboxa. Jak dla mnie bomba. Mam nadzieje że tylko tak jak mówiła, włączą mi to w przeciągu paru dnich roboczych.

 

tutaj masz odpowiedz administratora, mysle ze Ciebie tez sie tyczy.. Prezenty będą, dla Platinum mają być aktywowane w przeciągu dwóch tygodni maksymalnie, w niższych pakietach włączenie C+ już nastąpiło. to jest z dzialu ncpluspytania.pl

dodam tylko ze mam platyne i niby od wczoraj powinienem miec hbo, ale juz slyszalem 3 wersje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Okolo tygodnia wstecz przeszlem z c+ do nc - pakiet platinu za 99 zl na 18 miesiecy ( przechodziłem bo mialem umowe do konca kwietnia i zalezalo mi na sporcie , w sumie moglem jeszcze poczekac ten 1 czy 2 tyg.)

 

Czy jezeli mam Platinum podpisany przed tygodniem tez moge sie ubiegac o HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ PLATINUM

Możliwość korzystania z opcji HBO do końca grudnia 2013 roku po zgłoszeniu takiej chęci przez abonenta.

 

Wiec chyba ktos cie oszukal :)

 

ja już zmigrowałem do nc plus

 

zadzwoniłem wczoraj do boku i mowie do konsultanta, ze w związku ze zmianą oferty chcę zrezygnować z migracji i wrócić zgodnie ze starymi warunkami umowy, która notabene kończy się z końcem maja 2013 roku. Powiedziałem, że wprowadzili mnie w błąd z przymusową migracją, i że gdybym miał wiedzę że dotychczasowa umowa będzie

kontynuowana to bym nie zmigrował. Powiedziałem, że mogę się zastanowić nad pozostaniem na dotychczasowych warunkach (po migracji) jeżeli poszerzą mi ofertę o jakieś dodatkowe kanały. Konsultant sprawdział powiedział że umowę po migracji zawarłem na 12 miesięcy (zgodnie z prawdą) i powiedział, że chciałby abym pozostał na nowych warunkach i oferuje mi HBO 3 kanały hd bez HBO GO do końca umowy tj. do 1 maja 2014 roku, i że w ten sposób zaoszczędzę ok. 300 zł za kanały hbo. Poprosiłem o potwierdzenie HBO za 0 zł przez 12 miesięcy. Potwierdził. Po 10 min HBO było aktywne.

 

Nie bardzo wiem skąd te wasze wątpliwości. Wszystko czytelnie, transparentnie i najważniejsze szybko. Platinium pełne (zakres jak dla nowych abonentów) + 3 kanały HBO HD przez 12 miesięcy za 99 zł/miesiąc.

 

Nie było problemów, konsultant był miły, i jasno się wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w stopce, interesuje mnie tylko sport.

Z tego co widzę to jestem w stanie wyciągnąć całą paczkę C+ z nSportem + MR za mniej niż 99 za wszystko. Bajki, filmy i inne takie tam HBO nie interesują mnie kompletnie.

Czekam... (kilka dni temu miałem jeden telefon, ale po "dzień dobry" coś rozłączyło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...