Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to gruba Promocja ręce opadają na to co oni robią to jest śmiech na sali nic się nie nauczyli i chyba nic lepszego już nie będzie oni myślę że

Pakiet Platyna normalnie 149zł ! W promocji dla nowych 119zł a dla migrujących 99zł i to chyba będzie ostateczna cena

No jak Nie dostał Pan rabatu 149zł a 99zł mało Panu??? przecież to 33% rabatu 1/3 ceny .... promocja po hu....

No jak zrozumiał pan wreszcie naszą super ofertę, Julian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pasztet ten Sundance HD?

Odpowiadam - to taki amerykański śmietnik kina outsajdowego, niezależnego i tego, które nie mieści się w podstawowych kanałach amerykańskich stacji.

A dyrektoruje mu ledwo trzymający się na nogach Wielki Gatsby - czyli nasz znajomy Robert Redfort /o ile jeszcze żyje/.

Mając ten kanał o ponad roku - nie obejrzałem w nim ani jednego programu.

Choć o gustach trudno dyskutować - mnie nie odpowiada on zdecydowanie.

 

Vivendi - a w jego headquartered in Los Angeles, California - ma drobnego udziałowca właśnie tego Redforda - no i wszystko jasne!

 

To tam wyprodukowano Diablo.

Pasztetem to są te twoje [beep]ny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... dziwne... Mi bez zadnych targow przedstawili oferte na 12 miesiecy Po prostu wyslalem wymowienie na poczatku marca, jeszcze przed fuzja Umowe mam do konca kwietnia i bez zbednych ceregieli zaproponowali mi Platyne za 99, do tego MR i PACEa ktorego ciagle mam, w cenie pakietu Za drugim razem oferte powiekszyli o HBO na 6 mies za friko a pozniej za 20 pln Probowalem cos negocjowac, tanszy pakiet lub drugi dekoder do MR w cenie czy chocby za 10 pln, ale nic z tego Oferta sztywna jak drag... Na razie odmowilem, czekam co dalej, mam jeszcze dwa tygodnie z okladem

Z tego HBO mógłbyś zrezygnować po tych 6 miesiącach za friko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio piknie, zapowiadali ze zmienią oferte w tym tygodniu, a tu ani slychu ani ..... a juz myslalem ze po 5 zl poobnizaja pakiety he he :jupi:

 

ps.dla tych co zrezygnowali:

CYTAT:

Wczoraj wieczorem będąc w jednym ze sklepów trafiłem na budkę nc+. Jak powszechnie wiadomo oferty dla nowych klientów są zdecydowanie atrakcyjniejsze niż oferty dla stałych klientów a ponieważ umowę już wymówiłem więc podbijam z pytaniem:

 

"Co może mi Pan zaproponować?

Na co gość pyta: A czy był Pan klientem n czy canal+?

Więc powiadam że n i już nie jestem.

Gość na to: Jeżeli rozwiązał Pan umowę w związku z migracją to nie mogę przedstawić Panu oferty i ewentualnie podpisać umowy bo w systemie jest ustawione tak że przez dwa miesiące nie można podpisać umowy z ludźmi którzy teraz zrezygnowali."

 

Zastanawiam się czy jest to do końca zgodne z prawem.

 

 

Ja jak ostatnio rozmawiałam z bardzo miłą p. konsultantką to pytałam czy jest jakaś karencja dla tych co wypowiedzieli i chcą do NC+ wejść jako nowi abonenci, to powiedziała, że nie ma żadnej karencji, ale to jest nieopłacalne bo tak jak w moim przypadku musiałabym zapłacić jeszcze raz aktywację = 249 zł

 

A tak na marginesie to najbardziej poszkodowani są n-kowicze z Npremium. nie dość, że mamy krótki okres na wypowiedzenie to jeszcze nie możemy pozostać na starych umowach. Płaciliśmy najwięcej a najgorzej nas potraktowano. oferty też najgorsze mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie w koncu ze nie bedzie zadnych promocji , Julian oficjalnie mowi o 400 tys.rezygnujacych czyli sa nastawienii na 800-do 1mln ze pojdzie do odstrzalu ,na bank to wszystko jest wliczone w drozsze pakiety nie straca na pewno ,burza minie czesc odejdzie reszta zostanie szczegolnie krzyczacy najbardziej sportowcy :jupi:

 

ps. Pr III polskie radio dzisiaj godz 12.00 audycja na temat platformy nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka amerykańskiego Sundance różni się od europejskiej. Gdyby na kanale pojawiały się prezentowane na festiwalu nowe filmy, to byłoby extra, ale tak nie jest.

Na razie zaczynają starać się z serialami. Rectify od twórców Breaking Bad tylko 10 dni po premierze w USA.

 

Takiego wypasu nawet Canal+ nie zapewnia ze swoimi 8-9 miesiącami opóźnienia w serialach :lol2::lol2::lol2::lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie C+ Optimum 65pln + paczka HD 11pln PVR - 0 Multiroom - 10pln HBO - 19,90 RAZEM 105,90, umowa do 31 maja, wypowiedzenie wysłana i zarejestrowane początkiem marca...

W marcu propozycje z kosmosu...

Dzisiaj telefon nc+

Powiedziałem że programowo interesuje mnie tylk PLATYNA ale niepotrzebne mi są VOD, nc+ go i inne wodotryski, multi i PVR ma zostać...

Chwila oczekiwania :lol2:

PROPOZYCJA: PLATINUM 119 + Multi +20 PVR 0 = 139 - NIE DZiękuję... Za drogo

To może PLATINUM 119 + Multi +10 PVR 0 = 129 - NIE DZiękuję... za drogo

To może PLATINUM 109 + Multi +10 PVR 0 = 119 - NIE DZiękuję... MAX co chcę wydawać to 100pln

To może PLATINUM 99 + Multi +20 PVR 0 = 119 - To przecież tyle samo...

YYY no tak ALe teraz Pan płaci 105... Tak ale mam w tym HBO

To może z HBO?? - Za tyle samo czyli 119?? - No nie... Za 139...

NIE DZIĘKUJĘ... Powiedziałem MAX 100pln Do tej pory płaciłem zą TAKĄ SAMĄ OFERTĘ Programową 65+11 czyli 86zł...

YYY no tak ale to była cyfra a tu jest nc+... Nowe kanały... np NSPORT

Taaaa nowy nsport mam już teraz, wypadło kilka kanałów i propozycja podwyżki o 50%!!

To może Platinum 99 + multi 10 + pvr 0 razem 109...

Nawet nie pytałem o proponowaną długość kontraktu... 99 za całość mogę dać (i tak drogo ale interesuje mnie NBA + piłka a alternatwy w postaci kablówki nie mam). Jak się nie dogadamy to trudno. To tylko tv. Wezmą CP lub DVB. Przeżyję... Filmy mam na dvd albo z netu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem abonentem C+. Dzwonili do mnie z ofertą Platinum+HBO 129 + 10 MR. Mam teraz superpremium + HBO własny dekoder + 2 karty za 99PLN. Podziękowałem, bo nie zamierzam płacić więcej, w dodatku za treści vod, których nie odbieram. Pan podziękował i powiedział, że odezwą się jak będą mieli lepszą ofertę. Nic na razie się nie zmienia, więc jestem na starej umowie tak długo jak się da. Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja natomiast 27 marca br. otrzymałem list z NC+ z propozycją Canal+ Gold + HBO za 119 zł (bez żadnej innej możliwości)

Tydzień temu 04 kwietnia w punkcie NC+ propozycja za ten sam zestaw spadała do 109 zł lub Canal+ Platinum bez HBO

Dzisiaj 11 kwietnia propozycja na infolinii w Centrum Abonenta Canal+ Gold za 89 zł lub Canal+ Platinum za 99 zł z darmowym Sundance HD ... (HBO dodatkowo za 20 zł)

 

... Więc ceny troszkę spadły w sumie tylko o 10 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kara nałożona przez uokik

BRAWO!

Oby tylko nie chcieli jej sobie "przerzucić" na abonentów... :evil:

 

A na kogo jak nie na abonentów - ktoś musi pokryć koszty kary, albo wywalą jakiś kanał niegwarantowany i będzie na karę. Niestety to są dwie strony medalu. Miejmy tylko nadzieję że oferta zmieni się na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...