Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak do Familywrzucili lige PL to rozbicie paczki c+ juz nie jest takie sensowne.

 

 

Liga Polska jest ale czy do końca umowy czyli przez najbliższe 2,5 roku ???

Teraz dali po to żeby ludzie wzięli jak najwięcej pakietu Silver a później od lipca ładnie i po cichu zmienią ramówkę i polska będzie tylko na C+ i C+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie napisze ci jaśniej. Oprogramowanie zwiększające dostępną pojemność dysku. W N były dwie wersje oprogramowanie i za wersję 500 giga kazali sobie dopłacać. W obu przypadkach dysk miał fizycznie tę samą pojemność.

 

wiem o co chodzi.nie musisz mi tłumaczyć.ale to jest chore i naciąganie

 

Chore, nie chore, telewizory 23" LG, które dawali kiedyś do umowy, też miały zablokowaną możliwość oglądania DivXów, a filmy po odblokowaniu śmigają aż miło. Karty graficzne do komputerów też są często poskręcane, dla mnie to proste. Chcesz 250 giga, proszę bardzo, potrzebujesz większą pojemność coś tam dopłacasz i masz. Podejrzewam, że gdyby w sklepie stały wyżej wymienione telewizory, jeden z DivXem, drugi bez, to sporo osób by dało więcej te 100 złotych, by taką opcję mieć. A na zapleczu siedziałby gość z pilotem serwisowym, czy telefonem z Symbianem i przestawiał. Klient nasz Pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś: platinium 99, mr premium 20, HBO pół roku za darmo później 20 złotych, oprogramowanie do turbodekodera zwiększające dysk do 500 giga za zero złotych ( wcześniej było 250 giga). Sprzęt już posiadany.

 

wiekszej bzdury nie widziałem.OPROGRAMOWANIE ZWIEKSZAJACE DYSK :crazy::crazy::lol2: . za 0 zł. :brawo:

 

No widzisz... Ty nie słyszałeś, a wszyscy ogarnięci co mieli dekodery nki słyszeli.

Wyjaśniam wszystkim na jakiej zasadzie to jest:

turboBOX+ (czy jak on się zwał w nce) posiada wbudowany dysk twardy 500GB. Z czego dla abonentów posiadających niższy pakiet udostępnione jest tylko 250GB, w momencie zmiany pakietu w nce, dział technicznych odblokowuje pozostałe 250GB (coś jakby uaktywniają drugą partycję). I w ten oto sposób nasz turboBOX+ jest 500GB. Tak można zrobić z każdym turboBOXem+ dostępnym w ofercie nc-.

Pozdrawiam.

Abonent CYFRY+ wyr... w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy100:

tu też: viewtopic.php?f=174&t=30988&start=1995

"Właśnie zmigrowałem do NC+. Warunki: Canal+Platinum, MR (pozostają 2 niezależne karty), Philips PVR (zostaje z Cyfry) - Całość - 99,00 zł . Umowa na 12 m-cy."

 

Dlaczego o tym piszesz w innych działach - to takie ważne dla Forum?

W/g mnie oferta gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś: platinium 99, mr premium 20, HBO pół roku za darmo później 20 złotych, oprogramowanie do turbodekodera zwiększające dysk do 500 giga za zero złotych ( wcześniej było 250 giga). Sprzęt już posiadany.

 

wiekszej bzdury nie widziałem.OPROGRAMOWANIE ZWIEKSZAJACE DYSK :crazy::crazy::lol2: . za 0 zł. :brawo:

 

No widzisz... Ty nie słyszałeś, a wszyscy ogarnięci co mieli dekodery nki słyszeli.

Wyjaśniam wszystkim na jakiej zasadzie to jest:

turboBOX+ (czy jak on się zwał w nce) posiada wbudowany dysk twardy 500GB. Z czego dla abonentów posiadających niższy pakiet udostępnione jest tylko 250GB, w momencie zmiany pakietu w nce, dział technicznych odblokowuje pozostałe 250GB (coś jakby uaktywniają drugą partycję). I w ten oto sposób nasz turboBOX+ jest 500GB. Tak można zrobić z każdym turboBOXem+ dostępnym w ofercie nc-.

Pozdrawiam.

Abonent CYFRY+ wyr... w d...

 

czy ja napisałem,że NIE SŁYSZAŁEM?.wiedziałem o tym od dawna.... tylko,że ta usługa,oprogramowanie czy jak to zwą, to wielke naciąganie,w stylu,że za 0 zł udostepnią.łaska wielka :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ ma lepsze oferty dla abonentów Cyfry+ niż N, podam przykład: mam N full za 149 zł, nikt do dziś nie dzwonił, zaproponowano w piśmie All za 179 zł na 18 m-cy. Wypowiedzenie wysłane i dalej nic. Mam również Cyfrę - Canal+Start HD i wysłałem wypowiedzenie i następnego dnia po zarejestrowaniu rezygnacji telefon z ofertą all za 179 na 12 m-cy, lub Platinium za 99 na 12 m-cy. Dodatkowa informacja, ze dekodery Pace 500GB z cyfry dostaną niedługo soft z N-ki 3D, czekam na telefon dziś może coś nowego zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalic ten zakichany sport z nc+, zrobic oddzielna platforme tylko z ta badziewna pilką! natychmiast he he :jupi:

 

Dobrze gada, piwo mu postawic. Cala bryndza jest przez ten zakichany sport! Ci z zarzada mysla ze moga wszystkich wrzucic do tego samego kosza, bo mozgow nie mamy i bedzie mi bulic za to [beep]o bo swiata poza tym nie widzimy. Z koleji abonenci co swiata poza tym nie widza, tylko wprowadzaja zludne poczucie tym pijawkom z drugiej strony ze mieli racje. Ja tam juz nie zamierzam sponsorowac tego pokichanego sportu, dla mnie idealne rozwiaznie ze jak ktos tam chce to ogladac niech za to placi(vide PPV). Jestem ciekaw jak sie z platformy wykrusza ci co wlasnie bardziej wola filmy od sportu, bo dla nich alternatywy sa, moze nie takie super ale jednak nie mam noza na gardle. Zobaczymy za pol roku czy rok, czy wystarczy tych maniakow do sponsorowania tej szopki!!! Bo ta bryndza kosztuje chyba wiecej od praw filmowych!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z konsultantem - na szczęście cywilizowany gość.

Mam: C+ Kompakt + kanały HD + dekoder Philipsa - średnio za 67 zł/m-c. Wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia i zarejestrowane w systemie.

Propozycja wstępna:

- C+ Platinum za 99 zł/m-c (w cenie dzierżawa z wymianą na PACE z nowym softem za "jakiś" czas) na 18 m-cy

lub

- C+ Silver za 69 zł/m-c (w cenie dzierżawa z wymianą na PACE z nowym softem za "jakiś" czas) na 12 m-cy

 

Odnośnie NC+ na kartę na tą chwilę nie mają na ten temat informacji. Odnośnie modułów CAM na tą chwilę nie mają na ten temat informacji

 

Odpowiedziałem, że interesuje mnie Platinum ale za kwotę w granicach 80 zł/m-c i umówiliśmy się na rozmowę w przyszłym tygodniu - konsultant powiedział, że może jeszcze coś się zmieni. Jeżeli się nie uda, to poczekam do końca kwietnia.

 

Poważny "-" dla mnie, to brak CAM-ów, bo o cenach i kanałach niegwarantowanych nie już mówić nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gruba Promocja ręce opadają na to co oni robią to jest śmiech na sali nic się nie nauczyli i chyba nic lepszego już nie będzie oni myślę że

Pakiet Platyna normalnie 149zł ! W promocji dla nowych 119zł a dla migrujących 99zł i to chyba będzie ostateczna cena

No jak Nie dostał Pan rabatu 149zł a 99zł mało Panu??? przecież to 33% rabatu 1/3 ceny .... promocja po hu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonił do mnie konsultant ncplus i powiedział że o umowie na 12 miesiący mogę zapomnieć jest tylko dla nowych klientów. Dla starych 18 miesięcy.

Szlag mnie chyba trafi !!! :oops:

Hm... dziwne... Mi bez zadnych targow przedstawili oferte na 12 miesiecy Po prostu wyslalem wymowienie na poczatku marca, jeszcze przed fuzja Umowe mam do konca kwietnia i bez zbednych ceregieli zaproponowali mi Platyne za 99, do tego MR i PACEa ktorego ciagle mam, w cenie pakietu Za drugim razem oferte powiekszyli o HBO na 6 mies za friko a pozniej za 20 pln Probowalem cos negocjowac, tanszy pakiet lub drugi dekoder do MR w cenie czy chocby za 10 pln, ale nic z tego Oferta sztywna jak drag... Na razie odmowilem, czekam co dalej, mam jeszcze dwa tygodnie z okladem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pasztet ten Sundance HD?

Odpowiadam - to taki amerykański śmietnik kina outsajdowego, niezależnego i tego, które nie mieści się w podstawowych kanałach amerykańskich stacji.

A dyrektoruje mu ledwo trzymający się na nogach Wielki Gatsby - czyli nasz znajomy Robert Redfort /o ile jeszcze żyje/.

Mając ten kanał o ponad roku - nie obejrzałem w nim ani jednego programu.

Choć o gustach trudno dyskutować - mnie nie odpowiada on zdecydowanie.

 

Vivendi - a w jego headquartered in Los Angeles, California - ma drobnego udziałowca właśnie tego Redforda - no i wszystko jasne!

 

To tam wyprodukowano Diablo.

 

----------------

Taka promocja mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...