Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz moim zdaniem ceny były zawyzone a ktto podpisał to jego problem ,mogł poczekac,czy bedzie nizej? mysle ze jeszcze troche bedzie ,jest kupa czasu ci co poczekali mysle nie załuja bo juz troche zeszli z ceny.Dla mnie cena np platinum 89zł i multi jest w sam raz gdyz teraz płace za canal plus optimum hd 71 zł i 20zł za cameleony dwa wiec jelsi to prawda ze sa oferty platinum za 89 plus multi room za darmo to wyjde na swoje,ale nigdzie mi sie nie spieszy i jeszcze poczekam.Gorzej z tymi ktorzy maja np takie optimum jak ja np za 60zł i multiroom za darmo to nigdy sie nie zgodza płacic nagle 89 ...ciach...

 

Platinium za 89 to zadna oferta. Ja dostalem taka w liscie + HBO za 30 zl. Swiadczy to o tym, ze ceny sa mega przestrzelone. Nie zgodzilem sie, bo mnie z Canal+ interesuje jedynie C+ i Film. Sport i ten dziadowski twor family to sobie moga zabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moim zdaniem ceny były zawyzone a ktto podpisał to jego problem ,mogł poczekac,czy bedzie nizej? mysle ze jeszcze troche bedzie ,jest kupa czasu ci co poczekali mysle nie załuja bo juz troche zeszli z ceny.Dla mnie cena np platinum 89zł i multi jest w sam raz gdyz teraz płace za canal plus optimum hd 71 zł i 20zł za cameleony dwa wiec jelsi to prawda ze sa oferty platinum za 89 plus multi room za darmo to wyjde na swoje,ale nigdzie mi sie nie spieszy i jeszcze poczekam.Gorzej z tymi ktorzy maja np takie optimum jak ja np za 60zł i multiroom za darmo to nigdy sie nie zgodza płacic nagle 89 ...ciach...

 

Platinium za 89 to zadna oferta. Ja dostalem taka w liscie + HBO za 30 zl. Swiadczy to o tym, ze ceny sa mega przestrzelone. Nie zgodzilem sie, bo mnie z Canal+ interesuje jedynie C+ i Film. Sport i ten dziadowski twor family to sobie moga zabrac.

dobrze rozumiem ze dostałes platinum plus hbo za 89zł?

 

Oj daimon82, daimon82, nie jednemu Julianowi Julian. ;)

Ale tylko nasz Julek taki nieogarniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moim zdaniem ceny były zawyzone a ktto podpisał to jego problem ,mogł poczekac,czy bedzie nizej? mysle ze jeszcze troche bedzie ,jest kupa czasu ci co poczekali mysle nie załuja bo juz troche zeszli z ceny.Dla mnie cena np platinum 89zł i multi jest w sam raz gdyz teraz płace za canal plus optimum hd 71 zł i 20zł za cameleony dwa wiec jelsi to prawda ze sa oferty platinum za 89 plus multi room za darmo to wyjde na swoje,ale nigdzie mi sie nie spieszy i jeszcze poczekam.Gorzej z tymi ktorzy maja np takie optimum jak ja np za 60zł i multiroom za darmo to nigdy sie nie zgodza płacic nagle 89 ...ciach...

 

Platinium za 89 to zadna oferta. Ja dostalem taka w liscie + HBO za 30 zl. Swiadczy to o tym, ze ceny sa mega przestrzelone. Nie zgodzilem sie, bo mnie z Canal+ interesuje jedynie C+ i Film. Sport i ten dziadowski twor family to sobie moga zabrac.

dobrze rozumiem ze dostałes platinum plus hbo za 89zł?

sory zle zrozumiałem platinum plus hbo hm raz chca za hbo 30zł raz 25 a pamietam ze jeszcze nie dawno oferowali je za 20zł nie rozumiem tego nic tam sie w ofercie nie zmieniało na plus aby cena podskoczyła do 30 naciagacze jedni

 

jak to nasz nieogarnięty - to przecież my jesteśmy nieogarnięci - bo nie zrozumieliśmy tej wspaniałej elastycznej oferty

ja mysle ze Julek juz teraz sam jej nie rozumie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory zle zrozumiałem platinum plus hbo hm raz chca za hbo 30zł raz 25 a pamietam ze jeszcze nie dawno oferowali je za 20zł nie rozumiem tego nic tam sie w ofercie nie zmieniało na plus aby cena podskoczyła do 30 naciagacze jedni

 

sama paczka HBO 25ZŁ. paczka HBO + HBO OD 30zł. daltego ta rozbieżność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wypowiedział umowę i napisał, że żąda natychmiastowego usunięcia danych (było tak na jednym ze wzorów) to niech się nie dziwi, że nie dzwonią.

 

Nie gadaj glupot, poki swiadcza umowe to operuja danymi i moga(nie musza) dzwonic. Gdyby tak interpretowano by usuniecie danych to w tym trybie powinni przestac swiadczyc uslugi gdyz komu mieliby to robic... anonimowi?? Badz powazny/

 

To ze nie dzwonia moze wynikac jak ktos powiedzial na forum anty-nc z faktu ze na chwila obecna maja 1mln wypowiedzen :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sama paczka HBO 25ZŁ. paczka HBO + HBO OD 30zł. daltego ta rozbieżność

 

z tym, że elastyczna oferta nie pozwala dobrać hbo za 25 zl do platinum.

prze konsultanta można.mi proponowano z ofertą migracyjne za 20zł.ogólnie platyne z MR 139ZŁ.PODZIĘKOWAŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi proponowano teraz platyne za 99 bez multi ktos tutaj napisał ze mu proponowali za 89 z multi plus dekoder,dzwoniłem do kuimpla ktory pracuje w aps zeby to sprawdzic,powiedział ze nnie ma wogóle takiej opcji na infolini a w aps tym bardziej i ktos zasiał plotke mam andzieje ze moj kolega sie myli,ale ejst wiarygodna osoba ,ale cóz moze byc roznie dlatego jak ktos dostał taka oferte niech pisze

 

a odnosnie kiedy wypowiedziec powiedział ze puki nie dojdzie do mnie list ze zmiana oferty i propozycja migracyjna to korzystam z tego co jest na podstawie takiej umowy jaka mam do tej pory podpisana z cyfra,listy sa narazie wstrzymane,ale to kazdy wie.wiec czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coz nadplata na koncie?

Zaplacilam za caly okres trwania umowy i teraz jednak raczej zdecyduje sie na przejscie do cyfrowego polsatu (jednak 59,90x15=898,5 minus 3x59,9 (179,7) to 47,92 za miesiac, nie jak w nc+ 49zl za mniej kanalow i zero gwarancji, ze tyle pozostaje) ale nie wiem co stanie sie z moja nadplata

ktos juz wie czy zwracaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi proponowano teraz platyne za 99 bez multi ktos tutaj napisał ze mu proponowali za 89 z multi plus dekoder,dzwoniłem do kuimpla ktory pracuje w aps zeby to sprawdzic,powiedział ze nnie ma wogóle takiej opcji na infolini a w aps tym bardziej i ktos zasiał plotke mam andzieje ze moj kolega sie myli,ale ejst wiarygodna osoba ,ale cóz moze byc roznie dlatego jak ktos dostał taka oferte niech pisze

 

Raczej jest to plotka lub ktos nie zrozumiał oferty :)

 

Istnieje mozliwosc ze DUK ma troszke wieksze mozliwosci niz ci co dzwonia z infolinii migracyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...