Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MNICH01 tak powinno być,ale nie na siłe,a w opcji dodatkowej.powiem ci tak,ja zawsze mam możliwość przewinięcia tego co oglądam,a jednocześnie zostawienie tego nagrania na dysku i zobaczenia np.filmu za tydzień,więc vod-y i inne wynalazki mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(...)Nawet sobie nie zdajecie sprawy co tu się dzieje , ciągle zwolnienia, kary grzywny za podawanie informacji w obieg dla mediów oraz wiele innych problemów , tak naprawdę każdy tu chodzi jak poparzony , dział sprzedaży pada z nudów a dział finansów liczy straty , nie wiele brakuje a NC+ zbankrutuje , dlaczego ? Mała ilość umów, co za tym idzie zwolnienia konsultantów , a za nich odpowiada menager . Ciśnienie dość wysokie , dlaczego nie chcą się poddać ? Zbyt duże koszty wyszły podczas wdrażania NC+ , polityka firmy idzie za zdobyciem i związaniem klienta który zapłaci więcej niż szarak , dlatego jak dzwoni klient i pyta o słabą ofertę to jest traktowany jak śmieć , dlaczego czeka się tyle na połączenie z BOK ? zbyt mała ilość konsultantów a do tego setki tysięcy dzwoniących , czasami czas oczekiwania w kolejce na połączenie , system pokazywał 5500 minut, to wylicza system na podstawie ilości osób oczekujących oraz średniej czasu rozmowy .

 

Niestety nie mogę napisać do Was na fejsie , kolega napisał i polubił ...Szuka pracy .

Wiem jedno ,jestem z Wami , ale walka nie będzie łatwa ."

 

Pisownia w oryginale ze strony antyc+ facebook.pl

 

Rozumiem konsultantów.

Ale nie rozumiem jak jakaś firma może dużo kasy przeznaczyć na fuzje (nie chodzi o zakup akcji). Tylko to się robi stopniowo a Król Julian myślał że zastosuje znaną dla niego "Wojnę błyskawiczną" i Polacy padną mu do stóp.

I jeszcze pewnie boi się że dostanie karę. Wczoraj szukałem ale nie mogłem znaleźć przychodu Telewizji N za ubiegły rok.Może ktoś znalazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** tak troche całkowicie poza tematem nc+, migracji itp:

nie macie wrażenia ze jakość obrazu sie jakby pogorszyła na tych odświeżonych C+ ?? c+sport i C+premium i C+film ok, ale film2, family 1 i 2 jakies takie niezbyt wysokiej rozdzielczości ;/ niby HD ale jakos marnie mi sie to ogląda. chyba ze materiały puszczane są w jakości "HD" i dlatego takie wrażenie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01 tak powinno być,ale nie na siłe,a w opcji dodatkowej.powiem ci tak,ja zawsze mam możliwość przewinięcia tego co oglądam,a jednocześnie zostawienie tego nagrania na dysku i zobaczenia np.filmu za tydzień,więc vod-y i inne wynalazki mnie nie interesują.

Ale ja to wszystko miałem w n bez dodatkowych opłat więc czemu miałem z tego nie korzystać. Nie wiem jak było w cyfrze (chyba tam Miałeś abonament) ale cyfra i n przestrzeliły sobie stopę i amputowały rękę, dlatego że dawały umowy na 6 miesięcy jeszcze w styczniu czy tam później i warunki takie dla obecnych klientów żę nowy klient przychodząc z ulicy za to samo musiał 2 razy więcej zapłacić.Więc teraz się niech nie dziwią że ludzie "Nie zrozumieli oferty"

Ja na dzień dzisiejszy będę musiał zapłacić jakieś 20 zł więcej (klient N) a mój szwagier jakieś 50 zł (Klient C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FoX12345 - też miałem takie wrażenie. Obraz w miarę dobry (3+) był tam gdzie puszczali Różę, na innych kicha, widać było wyraźnie, że to jakiś [beep]ny upscaling. Żenada. Taką jakość obrazu to mi Zygmunt za ćwierć ceny oferuje. Nie to żebym się tam wybierał, ale jednak niesmak pozostał.

 

@diaboique - nie wiem gdzie miałeś oczy jak to coś pseudo HD oglądałeś. Najlepszy przykład film Ścigana czy jakoś tak. Tam nawet uscalingu do 480p nie było widać. Jedynie zwykłe pospolite SD, nic więcej. A i jeszcze te [beep]skie okienka na ekranie, które, żeby wyłączyć trzeba było klikać po 5 razy. No tak, te plansze były w HD z pewnością, bo żeby ten drobny druczek dostrzec musiałem do 50" ekranu podejść na pół metra....

 

Powiem dobitnie: to [beep]o a nie nowa definicja rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dobrze trzeba nagłaśniać i nie migrować powtarzam nie migrować.

I za niedługo w telewizji NC+ usłyszymy JULIAN DOWN(Nie Down tylko Tango down)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: dzieki chłopaki za odzew, bo serio myślałem ze coś u mnie jest nie tak jak powinno z dekiem albo z moim tv ;] kurde, no troszke nędzny ten obraz jest, bądźmy szczerzy. no chyba ze tak jak pisałem- zależy od jakości materiału który puszczą. Ciekawe czy w nPremium też takiej jakości puszczali? jeśli tak- współczuje serdecznie n-kowiczom za takie HD za które musieli dopłacać, żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Oni praktycznie nigdy w szkle nie podejmują tematu . Bo też i co by mogli zrobić ? Oczywiste że nie wystąpią przeciwko swoim . Fajnie że się Pani Małgosia dodzwoniła bo dużo ludzi ogląda Szkło , a szkło przynajmniej daje możliwość wypowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: dzieki chłopaki za odzew, bo serio myślałem ze coś u mnie jest nie tak jak powinno z dekiem albo z moim tv ;] kurde, no troszke nędzny ten obraz jest, bądźmy szczerzy. no chyba ze tak jak pisałem- zależy od jakości materiału który puszczą. Ciekawe czy w nPremium też takiej jakości puszczali? jeśli tak- współczuje serdecznie n-kowiczom za takie HD za które musieli dopłacać, żenada

 

 

N premium był igiełka jak na 1080i . Ale pewnie skalują do hd i pewnie dlatego tak jest. Jak w kinie domowym skaluje film z dvd do hd to też lipa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nc+ może nawet zbankrutować, już się przygotowałem mentalnie na odejście (wypowiedzenie już złożone) i żadne oferty mnie już nie przekonają (no chyba, że Gold+HBO 79zł - ale to nierealne)

Innym radzę to samo. jeśli mamy wygrać to nc+ musi przegrać.

 

Boję się, bo widzę że niektórzy abonenci zaczynają powoli pękać i zapominają o co walczymy ("a co tam, niech im będzie to tylko 20 zł więcej do abonamentu")

Pamiętajmy, że zostaliśmy potraktowani i nadal jesteśmy traktowani jak idioci, nie wolno się poddawać - oni na to liczą - przeczekać burzliwe dni i kontynuować ten cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...