Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam pytanie. Czy ten nowy dekoder Mediabox moze poprawic jakosc obrazu w HD? Obecnie posiadam sagemcoma.

 

Na Mediaboxie nie widziałem, natomiast Turbodekoder bije na głowę wszystko co do tej pory oglądałem (CP, UPC), nie wiem jak dekodery Cyfry+. Ogólnie sam sprzęt ma duży wpływ na jakość obrazu i złącze przez które dekoder jest podłączony, zwłaszcza w HD - przy czym musi być też odpowiedni wyświetlacz, odbiornik (TV).

Sagemcom + tv LCD LG obraz wspaniały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba biznesss chce otworzyć serwerek na tunerku z polsatem i nc+ na pokładzie i wioooooo

 

Żaden biznes, chcę mieć polsat sport i nc+, na swoim tunerze, a nie na nboxie. Uczciwie płacę abonament i wcale mnie to nie boli.

Gdybym chciał inaczej zmieniłbym dział na sharring, a nie jestem tym zainteresowany. Swój dom i nie mam zamiaru iść siedzieć. Nie po to kupowałem niedawno Arive TT, żeby teraz ją do szuflady wsadzić i kolejny tuner na półkę kłaść. Szafa w końcu tego nie wytrzyma.

 

Na twoim miejscu nie przywiązywałbym się do swojego tunera, coś czuję że jak adb dowali sprzętu to będzie migracja na sprzęcie. Sam mam MR na swoich tunkach Triplex na nebuli i ariva link 200. Mi tez nie uśmiecha się NC+ z ich sprzętem choć powiem Wam że pod względem HD adb naprawdę stoi wysoko w moim rankingu ( dla porównania proponuje zobaczyć HBO na tunkach Polsatu i adb poprostu nboxy wymiatają a to przecież dekoder dedykowany polsatowskie boxy= masakra )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny aktywacji za dekodery pewnie pójdą w dół, ale dopiero po 19 kwietnia. Będzie mnóstwo zwrotów od abonentów N-ki (z pakietami Premium), którzy dostali propozycje "nie do odrzucenia". Zmienią nakleję na nc+, trochu odkurzą, zawiną w folie i pójdą jako nowe egzemplarze. Także głowa do góry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około godziny 20 zadzwoniłem pod 12 2947879. Dodzwoniłem się natychmiast. Miła Pani powiedziała, że numer pod który zadzwoniłem to Dział Promocji Telewizji N. Przeprosiłem za pomyłkę, po czym zapytałem czy uzyskam informację - czy dotarło moje wypowiedzenie wysłane we wtorek. Po chwili powiedziała, że tak i że jeśli mam ochotę to przedstawi mi ofertę migracyjną. Zaproponowałem pakiet UNIVERSE+ za 49 złotych. Na co ona, że nie ma problemu a jako wieloletni klient umowę na 12mcy, a ja ku jej zdziwieniu poprosiłemo umowę na 18 mcy. W trakcie czytania regułki przedłużenia zerwało połaczenie, ale dosłownie za minutę z numeru 12 2915555 ta sama babka oddzwoniła i sfinalizowaliśmy umowę. Nie chcę za rok znów przechodzić tej całej zabawy w sztuczne wypowiedzenia i dzwonienie dlatego zdecydowałem się na 18 mcy.. Podsumowując do tej pory miałem WPT 48 złotych i nPremium 9,90.

Korzystam w innych pomieszczeniach z Multiroomu Cyfry+ PVR PACE i PVR Philips z Superpremium HD - koniec maja kończy mi się umowa i tam zamierzam powalczyć o kanały PREMIUM - póki działa splitter nie zamierzam się rozstawać z dwoma Cameleonami. N-kę przedłużyłem tylko ze względu na sprzęt, bo korzystanie z dekodera TURBO to frajda. Mam nadzieję, że kiedyś w nc+ będzie taki Multiroom, że wszystkie dekodery będą wyposażone w podwójną głowicę. Multiroom Standard do mnie nie przemawia, ze względu na brak dysków w dekoderach - a Premium jest tylko na dwa dekodery, co mnie nie urządza.

Jestem zadowolny z przedłużenia w N.

Poluję teraz na Platynę w Cyfrze + HBO + Cinemax + Multiroom 2 karty, PVR PACE i PVR PHILIPS w cenie około 120 złotych. Pożyjemy zobaczymy. Na tę chwilę za ten zestaw proponują 179.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzwonił, że załatwił ojcu Silver za 59 i wymianę na turbacza ale po cenie jak dla nowych bo inaczej nie chcieli. Poprzednio WPT za 54 zeta.

Coś mi się wierzyć nie chce w te 59 zł. No, chyba że przez pierwsze 9 m-cy, i 69 przez kolejne 9.

Zmigrowałem tydzień temu na silvera za 64 zł/m-c przy umowie na rok, chociaż proponowano mi universe za 49. Postanowiłem zaryzykować (wtedy ramówka była jeszcze nieznana), ale jeśli potwierdzi się że przez pół dnia na family będą puszczać jakieś [beep]ne meczyki to się wkurzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba biznesss chce otworzyć serwerek na tunerku z polsatem i nc+ na pokładzie i wioooooo

 

Żaden biznes, chcę mieć polsat sport i nc+, na swoim tunerze, a nie na nboxie. Uczciwie płacę abonament i wcale mnie to nie boli.

Gdybym chciał inaczej zmieniłbym dział na sharring, a nie jestem tym zainteresowany. Swój dom i nie mam zamiaru iść siedzieć. Nie po to kupowałem niedawno Arive TT, żeby teraz ją do szuflady wsadzić i kolejny tuner na półkę kłaść. Szafa w końcu tego nie wytrzyma.

 

Na twoim miejscu nie przywiązywałbym się do swojego tunera, coś czuję że jak adb dowali sprzętu to będzie migracja na sprzęcie. Sam mam MR na swoich tunkach Triplex na nebuli i ariva link 200. Mi tez nie uśmiecha się NC+ z ich sprzętem choć powiem Wam że pod względem HD adb naprawdę stoi wysoko w moim rankingu ( dla porównania proponuje zobaczyć HBO na tunkach Polsatu i adb poprostu nboxy wymiatają a to przecież dekoder dedykowany polsatowskie boxy= masakra )

 

 

Oni pewnie przy następnej umowie będą proponowali za grosze ten sprzęt z cyfry na własność a później powiedzą że obowiązkowa migracja na sprzęt Turbo lub media i ludzie zostaną z dekoderami które mogą wsadzić w Du.ę bo karty będą parowane. :brawo::jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/101745-ncplus-Wieksza-elastycznosc-przy-zamawianiu-uslug.-Ale-bez-opcji-Canalplus.html

 

Przypomnijmy, że nieco inaczej sytuacja wygląda dla abonentów Cyfry+ i "n" migrujących do nc+, dla których przygotowano m.in. pakiet Comfort+ z pełnym Canal+ w cenie 79 zł.

 

można coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja dostalem za 99 Pln Platyne, zadnych oplat za dekoder ani nic.

Moim zdaniem taka oferta jest OK.

Tyle to mogę im zapłacić za Platynę+MR z Cameleonami + 2 PVR z HDD

A i tak będą o 17 złotych do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Król Julian próbuje doić wszystkich ile się da, bo pewnie zbiera fundusze na nową produkcję... 4 :brawo::brawo::brawo:

On za te pieniądze z już podpisanych umów zrobi MADAGASKAR 4 5 i 6 i jeszcze ze 3 sezony Pingwin :jupi::jupi: ów :brawo::brawo::brawo:

Przynajmniej dzieci będą miały co oglądać :lol2:

 

Kur... jak uwielbiałem tą animację, tak od 21 marca jakoś mi nie leży :> dzieciaki zdziwione dlaczego tak z dnia na dzień przestałem darzyć sympatią lemura Juliana hehe coś podejrzewają...dostaję pytania...Tata, ten z Madagaskaru, to jest ten sam co zrobił taki sam przewał z N-ką i z Cyfrą+ hehe i co tu odpowiedzieć??? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

antsat, sprawdziłem empirycznie wszystkie wynalazki sprzętowe od enki i muszę powiedzieć, że wszelkie nad nimi zachwyty, to zwykłe nadużycie.

 

Jedyne, co mi się w nich podoba, to przejrzyste menu, bo poza tym wcale nie zaskakują niczym szczególnym, no może poza tym, że konsumują ponad 30W energii elektrycznej i to na okrągło, bez względu na to, czy są włączone, czy wyłączone.

 

Szczególnie urodziwego obrazu również nie generują, choć tu oczywiście nie można przyłożyć żadnej obiektywnej miary, bo każdy postrzega inaczej.

 

Co do przymusu do sprzętu ADB, to też nie jest to takie proste, ponieważ system nc+, który jest utworzony na wzór enki, nie przewiduje zmian sprzętowych podczas trwania umowy, a jak wiadomo wiele osób zmigrowało do nc+ na własnym sprzęcie.

 

W każdym razie nie tak prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Król Julian próbuje doić wszystkich ile się da, bo pewnie zbiera fundusze na nową produkcję... 4 :brawo::brawo::brawo:

On za te pieniądze z już podpisanych umów zrobi MADAGASKAR 4 5 i 6 i jeszcze ze 3 sezony Pingwin :jupi::jupi: ów :brawo::brawo::brawo:

Przynajmniej dzieci będą miały co oglądać :lol2:

 

Kur... jak uwielbiałem tą animację, tak od 21 marca jakoś mi nie leży :> dzieciaki zdziwione dlaczego tak z dnia na dzień przestałem darzyć sympatią lemura Juliana hehe coś podejrzewają...dostaję pytania...Tata, ten z Madagaskaru, to jest ten sam co zrobił taki sam przewał z N-ką i z Cyfrą+ hehe i co tu odpowiedzieć??? :jupi:

 

Się uśmiałem. Nie mów dzieciom bo też go znienawidzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...