Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Obecnie mam cyfrę+. Dekoder kiedyś kupiony za 49 zł. Dekoder nie jest hd.(Obecnie nie mam multiroom) Teraz chciałbym przejść do nc+ z multiroom na dwóch niezależnych kartach. Mogę normalnie pójść do APS i dobrać drugą kartę. A co z dekoderami? Zależało by mi na dwóch nowych hd ( nie muszą być z nagrywarką, byle hd). Mogę normalnie kupić sobie na własność 2 dekodery cyfry+? I dopiero potem przejść na nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z dawnej cyfry nie spieszyć sie mamy czas... Jak ludzie zaczną zdawać sprżęt zmiękną w try miga..

Zajmowałem się i zajmuję się montażem sprzętu SAT .. U sporo znajomych montowałem swego czasu nke . Większość z tych nkowiczów odchodzi i przechodzi do słoneczka .. Jeżeli jest tak w całej Polsce .. To nie trudno przewidzieć ruchy.. Czyli "mega powroty " lato 2013 etc.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOKiK nic nie zrobi, w końcu to ich wina, że wydali zgode na fuzję.

Nic UOKiK nie zrobi, bo jak by coś zrobili to nc+ mogłoby upaść i wtedy pozostałby jeden jedyny gracz na rynku. Nie byłoby konkurencji.

UOKiK nie może dac ani kary ani nic im rozkazać. Można powiedzieć, że UOKiK stał się sam z własnej woli zakładnikiem "nc+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie tylko,ile ludzi jest NIEŚWIADOMYCH tego co się dzieje. Ja czytam stakuriera, ale z kimkolwiek bym nie rozmawiał, kto ma C+, NIC nie wie i zdziwiony jest...

 

Jak zaczną wysyłać pisma do ludzi z cyfry+ to wszyscy będą świadomi co ich czeka i nastanie druga fala niezadowolonych, bo teraz z tego co widzę to z 90% niezadowolonych to klienci n a pozostałe 10% to ludzie z cyfry którym się kończy umowa w kwietniu lub skończyła w marcu ;)

Wtedy dopiero się będzie działo bo w cyfrze jest ponad 2x więcej ludzi niż w n :D

Istny armagedon się szykuje.

U mnie ostatnio cisza w eterze po 5 telefonach z "super" propozycjami.

 

W sumie jak tak popatrzeć na to wszystko to może dojść do tego że nc+ upadnie bo będzie mieć za mało abonentów żeby przynosiła zyski a przetrwa tylko paczka Canal+ która będzie sprzedawana jako pakiet premium wszędzie gdzie się będzie dało, łącznie z CP w cenie 49,99zł za miesiąc i wróci też dekoder do odbioru tylko C+ jak to miało miejsce na początku istnienia tej stacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byłoby dla nich zrobić ofertę za 79 zł ze wszystkimi kanałami i Canal+, aniżeli 120 zł lub 99 zł. Rozumiem 4 na 100 ludzi podpisze ten pakiet na 99 zł. Nie lepiej było by zrobić pakiet nie 99 a 79 zł? I z 4 zrobiło by się 77 osób na 100. Czysty zysk. Ale chyba oni wolą upaść i zwinąć się z naszego rynku. Robią wielką przysługę CP i kablówkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczysz. Przecież mogliby olać UOKiK i jego ewentualnie śmieszną karę i wymusić migrację abonentów tak jak planowali, co mogą nowego wymyślić jak nie przymusowa migracja ???

 

Nie doceniasz nowej definicji rozrywki...już tam żulien z ekipą coś uknują. Zapewne ponownie abonenci nic nie zrozumieją. Jak mawiali hamerykanie, pażyjom uwidim ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOKiK nic nie zrobi, w końcu to ich wina, że wydali zgode na fuzję.

Nic UOKiK nie zrobi, bo jak by coś zrobili to nc+ mogłoby upaść i wtedy pozostałby jeden jedyny gracz na rynku. Nie byłoby konkurencji.

UOKiK nie może dac ani kary ani nic im rozkazać. Można powiedzieć, że UOKiK stał się sam z własnej woli zakładnikiem "nc+".

UOKiK ma obowiązek strzec podstawowych praw konsumenta.Grzechy jakie popełniła nc+ UOKiK ma podane na talerzu w postaci skarg konsumentów.Musi zareagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniuku pisze

istny armagedon się szykuje.

Jednak Cyfra zawsze była najdroższą platforma.. Ludzie w cyfrze zawsze płacili więcej .. Skoro ja na dzień dzisiejszy za pakiet ( W podpisie płacę 89 złych - umowa wygasa 31 maja ) to do przełknięcia jest dla mnie platyna za 99 . A skoro w nce gość płacił 57 zeta za wszystko w tym i HBO i nagle za to samo trzeba dać 140 złotych prawie 3 razy tyle .. To nie dziwię się oburzeniu enkowiczów .. Czyli dla abonamentów cyfry zwrost cenowy nie jest tak duży w stosunku do tego co już mają.. Niemniej jednak nie warto się spieszyć z migracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to UOKiK jest sam sobie winien, jest zakładnikiem nc+, w końcu wydali decyzję na fuzję. Wszystko się skończy na groźbach słownych. Kary nie dadza im.

Każą może wywalić zapis o kanałach niegwarantowanych i to wszystko. Cen nie zmienią, jeżeli sami nie będa chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniuku pisze
istny armagedon się szykuje.

Jednak Cyfra zawsze była najdroższą platforma.. Ludzie w cyfrze zawsze płacili więcej .. Skoro ja na dzień dzisiejszy za pakiet ( W podpisie płacę 89 złych - umowa wygasa 31 maja ) to do przełknięcia jest dla mnie platyna za 99 . A skoro w nce gość płacił 57 zeta za wszystko w tym i HBO i nagle za to samo trzeba dać 140 złotych prawie 3 razy tyle .. To nie dziwię się oburzeniu enkowiczów .. Czyli dla abonamentów cyfry zwrost cenowy nie jest tak duży w stosunku do tego co już mają.. Niemniej jednak nie warto się spieszyć z migracją

 

To , że Ty tyle płaciłeś to Twoja sprawa ale wiele osób płaciło 60-65 zł za paczkę canal plusów wiec dla nich skok też jest spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniuku pisze
istny armagedon się szykuje.

Jednak Cyfra zawsze była najdroższą platforma.. Ludzie w cyfrze zawsze płacili więcej .. Skoro ja na dzień dzisiejszy za pakiet ( W podpisie płacę 89 złych - umowa wygasa 31 maja ) to do przełknięcia jest dla mnie platyna za 99 . A skoro w nce gość płacił 57 zeta za wszystko w tym i HBO i nagle za to samo trzeba dać 140 złotych prawie 3 razy tyle .. To nie dziwię się oburzeniu enkowiczów .. Czyli dla abonamentów cyfry zwrost cenowy nie jest tak duży w stosunku do tego co już mają.. Niemniej jednak nie warto się spieszyć z migracją

 

To powiedz czy widzisz różnicę w ofercie byłej Cyfry+ Optimum za 77 zł, a teraz Canal+ Platinum za 119 zł (dla nowych, dla migrujących najmniej chyba 99 zł)?? W tym Canal+ Platinum nie masz wszystkich kanałów dostępnych w byłej Cyfrze+ oraz kanały niegwarantowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dzisiejszej wizyty w APS. Gdy stałam to ten klient kłócił się z pracownikiem APS, który osbługiwał klientów Cyfry+. No i doszło do tego, że ten pracownik zaoferował mu Canal+ Gold z HBO za 109 zł, a klient płacił 99 zł za Canal+ i HBO. Klient powiedział, że 9 zł to fajnie fajnie. Pracownik wyskoczył mu z ofertą i mówi, że dochodza kanały, których Pan nie miał, nSport, MGM, klient patrzy nie ma TCM i CN i robi znowu dym. A gdy się dowiedział, że przy Canal+ Gold nie ma wszystkich Canal+ to wyszedł z siebie.

Dlatego też współczuje temu pracownikowi, który obsługiwał klientów Cyfry+.

 

A centrum nc+ to jedno wielkie nieporozumienie, płacz jeżeli chodzi o oferty, wypowiedzenia, ze strony abonentów N, narzekania i kłótnie klientów Cyfry+ i przynoszenie dekoderów w pudełkach przez klientów.

 

 

Claudia chyba pracuje w Cyfrowym Polsacie-to nie ten temat na forum.Cały czas się powtarzasz i nic nie wnosisz sensownego swoimi wypowiedziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniuku pisze
istny armagedon się szykuje.

Jednak Cyfra zawsze była najdroższą platforma.. Ludzie w cyfrze zawsze płacili więcej .. Skoro ja na dzień dzisiejszy za pakiet ( W podpisie płacę 89 złych - umowa wygasa 31 maja ) to do przełknięcia jest dla mnie platyna za 99 . A skoro w nce gość płacił 57 zeta za wszystko w tym i HBO i nagle za to samo trzeba dać 140 złotych prawie 3 razy tyle .. To nie dziwię się oburzeniu enkowiczów .. Czyli dla abonamentów cyfry zwrost cenowy nie jest tak duży w stosunku do tego co już mają.. Niemniej jednak nie warto się spieszyć z migracją

 

 

Popatrz na mój podpis :) Dla mnie to nierealne abym płacił 109 czy tam 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniuku pisze
istny armagedon się szykuje.

Jednak Cyfra zawsze była najdroższą platforma.. Ludzie w cyfrze zawsze płacili więcej .. Skoro ja na dzień dzisiejszy za pakiet ( W podpisie płacę 89 złych - umowa wygasa 31 maja ) to do przełknięcia jest dla mnie platyna za 99 . A skoro w nce gość płacił 57 zeta za wszystko w tym i HBO i nagle za to samo trzeba dać 140 złotych prawie 3 razy tyle .. To nie dziwię się oburzeniu enkowiczów .. Czyli dla abonamentów cyfry zwrost cenowy nie jest tak duży w stosunku do tego co już mają.. Niemniej jednak nie warto się spieszyć z migracją

 

To powiedz czy widzisz różnicę w ofercie byłej Cyfry+ Optimum za 77 zł, a teraz Canal+ Platinum za 119 zł (dla nowych, dla migrujących najmniej chyba 99 zł)?? W tym Canal+ Platinum nie masz wszystkich kanałów dostępnych w byłej Cyfrze+ oraz kanały niegwarantowane??

Jeszcze nie migrowałem i trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytanie .. Ale za platynę nie dam więcej jak obecnie na ty obecnym PACE czyli 89 złych. . 99 złotych mogę dać ale na sprzęcie Turbo lub media ( w tym opłata miesięczna za dekoder) Za aktywację moge dąc jednorazowo te 50 zeta nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniuku pisze
istny armagedon się szykuje.

Jednak Cyfra zawsze była najdroższą platforma.. Ludzie w cyfrze zawsze płacili więcej .. Skoro ja na dzień dzisiejszy za pakiet ( W podpisie płacę 89 złych - umowa wygasa 31 maja ) to do przełknięcia jest dla mnie platyna za 99 . A skoro w nce gość płacił 57 zeta za wszystko w tym i HBO i nagle za to samo trzeba dać 140 złotych prawie 3 razy tyle .. To nie dziwię się oburzeniu enkowiczów .. Czyli dla abonamentów cyfry zwrost cenowy nie jest tak duży w stosunku do tego co już mają.. Niemniej jednak nie warto się spieszyć z migracją

 

To , że Ty tyle płaciłeś to Twoja sprawa ale wiele osób płaciło 60-65 zł za paczkę canal plusów wiec dla nich skok też jest spory.

Może nie do końca jest tak jak piszesz. Jestem z n-ki, mam fula za 99 zł. Na wiadomość, że powstanie nowa platforma, w swoich karkulacjach zakładałem, że dorzucę 40 zł do mojego fulla - czyli razem 140 zł, dojdą mi canal + i będę miał wszystko. Teraz dowiaduje się ze zabierajĄ mi 100% posiadanej oferty premium , dokładają 6 kanałów premiuMmi mam za to płacić 129 zł. TO JEST W PORZĄDKU? Nie wspominam już o powszechnym bałaganie i arogancji przedstawicieli nc+. Nie wiem jak dla kogo dla mnie to ważniejsze niż te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie, dlatego nie rozumiem ludzi ktorzy juz teraz szybko chca przejsc do nc+.

 

No widać, że nie rozumiesz bo naprawdę nie widzisz tego, że n-kowicze nie chcą ale muszą przejść do nc+ albo wypad i mają czas na podjecie tej decyzji do 19 kwietnia (albo krócej). Oczywiście Ty jako klient cyfry+ masz to gdzieś, bo nie dostałeś syfnego listu że z automatu 1 maja przechodzisz nie "piękna" droższą umowę z gorsza zawartością niż masz obecnie i "tylko" na 18 miesięcy. Jakbyś taki list dostał to byś tak samo robił pod siebie jak niektórzy wiec już proszę nie wypowiadaj się w kwestii kto i kiedy ma przechodzić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dartman dotknąłeś clou problemu . Gdyby strategia opierała się na przyjazności do klienta to ludzie i nawet by te podwyżki znieśli . Bo wbrew pozorom nie cena jest tutaj najważniejsza .Jakby wyłożyli ludziom konkretnie za co mają dopłacać to by był inny odbiór , ale tutaj zamiast rzeczowej rozmowy jest arogancja buta i teksty w mediach typu klienci nie zrozumieli oferty . Co jak co ale ludzie nie znoszą jak próbuje się z nich zrobić idiotów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te żabojady nie biorą pod uwagę, że 70%-80% oferty się powtarza w n i cyfrze. Tylko sumują dwa abonamenty. Do tego doszły wycofania kanałów ( sam jako użytkownik cyfry byłem ciekaw kanału Wojna i Pokój jak i ESPN America) a okazuję się cena w górę a ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...