Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po migracji w ICA wyskoczyła wyższa kwota niż tak którą wynegocjowałem. Faktura jeszcze się nie generuje ale martwi mnie że zostałem oszukany.

 

bo negocjacje przez telefon to jest jakaś pomyłka, czegoś nie dosłyszą, coś przekręcą, coś sobie dopowiedzą a potem wychodzą takie kwiatki. papier przyjmie wszystko ale chociaż widać na nim co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro ja pojedzie do APS to dam znać bo pewnie będzie dzwonił do mnie.

Jemu i tak się opłaca nie miał zadnego kanału pod HD a teraz bedzie miał dużo animal planet którego nie miał a bardzo lubi takie programy i wiele innych też bedzie miał więc tutaj ta oferta nc+ jest dobra ale canal+ to już przegięcie po całości.

W ICA zawsze są wyższe kwoty poczeka spokojnie na fakturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Platinum za 99 z MR czy bez ?? dodają HBO na kilka miesięcy GRATIS czy nie ??

 

Ja wczoraj podpisalem: Platinum 12 miesięcy, 99 zł, HBO 6 mies. gratis, pozniej 20 zł albo moge odłączyć.

A co z dodatkami multiroom i PVR tez jest w cenie czy nie chciales/nie dali??

 

Dołaczam do pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast bez hbo za max 99 zl 12-18m-cy.

I oczywiscie szybkie wyjasnienienie na plus dla abonentow tematu kanalow niegwarantowanych bo to jest bardzo wazne.

 

 

Ale dzisiaj jak byś przeszedł na swoim sprzęcie z cyfry PACE 500 to za 99 złotych za platyne chyba dają bez problemu..??

Druga sprawa z tej niby Platyny... Dają Pakiet platyna na PACE PRV niejako zdezelowany pakiet.. Ponieważ na wspomnianym PAce wiele usług dedykowanych temu pakietowi nie pójdzie np. premiery seriale. ntVood etc. To już z tego względu na tunerach Pace Platyna musi być tańsza.. No chyba że to francuz skoryguje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam cały pakiet n z n premium i hbo za 79 złoty ( umowa kończy się za 6mie.) . Dostałem ofertę listowną Gold (89 na 18mies.).

Na dziś mogę dostać :

Universe za 49/12mie.

Silver za 64/12mie.

Gold za 79/12mie.

Platinium 99/12mie.

Telefon z dnia dzisiejszego. Wcześniej jak dzwonili nie było szans dostać umowy poniżej 79zł i zawsze proponowali umowę na 18mie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam cały pakiet n z n premium i hbo za 79 złoty ( umowa kończy się za 6mie.) . Dostałem ofertę listowną Gold (89 na 18mies.).

Na dziś mogę dostać :

Universe za 49/12mie.

Silver za 64/12mie.

Gold za 79/12mie.

Platinium 99/12mie.

Telefon z dnia dzisiejszego. Wcześniej jak dzwonili nie było szans dostać umowy poniżej 79zł i zawsze proponowali umowę na 18mie.

 

No jaja sobie robią oni raczej nie dadzą platyny za 89zł oczywiście gołej platyny bez VOD MR i innych mi zbędnych bajerów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko dwie umowy do obskoczenia

Ojca N ale tylko gold za 79zł nie interesuje go ta cena może płacić max 69zł nawet bez wymiany dekodera !!!

Cyfra + moja oczekiwania Platyna za 85-89zł goła bez niczego i jest ok

 

Polecam iść do APs cyfry dostaniesz drugą kartę cameleon do abonamentu cyfry za 20 zeta miesięcznie

abonament w n likwidujesz na allegro zakupisz za jakieś 80 zeta dekoder do cyfry pace dsr 2221

na siebie bierzesz platinum za 99 dotego 20 zeta za multiroom i oszczędzasz

89(tyle jesteś w stanie dać za platyne)+69(tyle jesteś w stanie dać za golda)=158

a tak bierzesz platyne za 99+multiroom zakładam że przy migracji naliczą tylko 10 zeta i jednorazowo dekoder sd cyfry z allegro max 100

i masz za 120 miesięcznie zamiast 158(zakładając że wynegocjujesz takie upusty)

Ja tak zrobiłem w Aps dają jeszcze multiroom na starych zasadach cyfry czyli druga NIEZALEŻNA KARTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co jakiś czas wchodze na forum ale już się pogubiłem bo każdy pisze co chce, nagle zrobiło sie 500 stron:/ też zaśmiece bo odpowidz zapewne już gdzieś tu jest. Teraz jak chce się pozostać z dwiema kartami Camelon można to zrobić tylko na dekoderze PACE? Mam dwa Sagemy bo PACE strasznie mnie denerwował i go nie brałem kiedyś a teraz zastanawiam się czy nie strzeliłem sobie w nogę? Tylko, żę jak przedłużałem umowę to nie miałem żadnych informacji. Z góry dzięki za odpowiedz Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale dekoder n ma ojciec a ja mam cyfry + a dzieli nas 170 km mieszkam w innym mieście więc to nie przejdzie.

Ja mam dekoder Sagem HD wymieniałem ze 2 miesiące temu śmiga dobrze nie chcę nowego.

A ojciec ma biały n nbox czy coś takiego tez może przy nim zostać ewentualnie box + za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po migracji w ICA wyskoczyła wyższa kwota niż tak którą wynegocjowałem. Faktura jeszcze się nie generuje ale martwi mnie że zostałem oszukany.

 

Gdzie widnieje ta wyższa kwota? Właściwa umieszczona jest na stronie głównej w rubryce "płatności i faktury". W zakładce "moja oferta", to cena pakietu bez wynegocjowanego upustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się naciągnąć. Ja w tej chwili mam WPT + Npremium + HBO za 79zł

Wieć teraz powinni mi zaproponować Gold + HBO (przez cały okres umowy) za 79 zł, żebym nie ucierpiał na ofercie.

I tego się będe trzymał podczas negocjacji, o ile jakieś w ogóle będą - wypowiedzenie składam dzisiaj w centrum nc+

 

Trochę mnie dziwi fakt iż cyfrowcy dostają po 5 telefonów już teraz, a mają czas do czerwca, natomiast niektórzy n-kowcy (np. ja) nie dostają żadnych telefonów a mają czas do 19 kwietnia.

Ale tym się nie przejmuję, bo mam alternatywę - CP. Wiem, że nie jest idealny, byłem ich abonentem przez 3 lata (do 2009 r.) ale przynajmniej dużo tańszy! A na tym mi najbardziej zależy.

Zresztą bedę miał sporą satysfakcję rezygnując z usług tv n po takim traktowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko dwie umowy do obskoczenia

Ojca N ale tylko gold za 79zł nie interesuje go ta cena może płacić max 69zł nawet bez wymiany dekodera !!!

Cyfra + moja oczekiwania Platyna za 85-89zł goła bez niczego i jest ok

 

Polecam iść do APs cyfry dostaniesz drugą kartę cameleon do abonamentu cyfry za 20 zeta miesięcznie

abonament w n likwidujesz na allegro zakupisz za jakieś 80 zeta dekoder do cyfry pace dsr 2221

na siebie bierzesz platinum za 99 dotego 20 zeta za multiroom i oszczędzasz

89(tyle jesteś w stanie dać za platyne)+69(tyle jesteś w stanie dać za golda)=158

a tak bierzesz platyne za 99+multiroom zakładam że przy migracji naliczą tylko 10 zeta i jednorazowo dekoder sd cyfry z allegro max 100

i masz za 120 miesięcznie zamiast 158(zakładając że wynegocjujesz takie upusty)

Ja tak zrobiłem w Aps dają jeszcze multiroom na starych zasadach cyfry czyli druga NIEZALEŻNA KARTA

 

Czekaj czekaj bo chyba nie zrozumiałem można tak zrobić że dwie karty mogę kupić a płacić jeden abonament i tylko 20zł za drugą kartę i ja mam inny pakiet a ojciec inny pakiet 170 km dalej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj bo chyba nie zrozumiałem można tak zrobić że dwie karty mogę kupić a płacić jeden abonament i tylko 20zł za drugą kartę i ja mam inny pakiet a ojciec inny pakiet 170 km dalej???

 

Widzewiak to jest nielegalne - poczytaj regulamin umowy, my tak nie robimy na tym forum :) .

 

Gołą platyne za 89 zł masz szansę wyrwać po wypowiedzeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi fakt iż cyfrowcy dostają po 5 telefonów już teraz, a mają czas do czerwca, natomiast niektórzy n-kowcy (np. ja) nie dostają żadnych telefonów a mają czas do 19 kwietnia.

Zawsze ktoś ma lepiej a drugi gorzej.
Zresztą bedę miał sporą satysfakcję rezygnując z usług tv n po takim traktowaniu!

Od samego powstanie N-ki tak traktują, sam na swojej skórze doświadczyłem. Teraz to samo będzie w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...