Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet start droższy niż pakiet comfort i jeszcze nie wiadomo jakie kanały w nim są :brawo: To dopiero mądra polityka :brawo::lol2:

 

 

Przecież porównujesz cenę promocyjną (39 PLN) za comfort, który bez promocji kosztuje 59PLN z cena niepromocyjna 49 za Start+, nie widzisz tego ?

Czyli w promocji będzie za 29zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error484 to jest wyjątkowa umiejętność , jak widać na forum posiadają ją nieliczni . Ale to też pokazuje inne zjawisko , poziom wku... jest tak wielki u większości tu piszących że tylko szukają okazji by wyszydzić następną nieudolność nc+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w tej nc+ nie potrafią zrozumieć że ja nie chcę niewiadomo czego, tylko kontynuowania mojej dotychczasowej oferty Wielkiej Rewolucji za 48. A oni wciskają nową, droższą umowę (po targach zeszło do 49) i na 18 miesięcy. A ja nie potrzebuję kolejnej umowy na półtora roku, skoro mam aktualną na jeszcze 9 miesięcy... Doszlibyśmy końskim targiem do 12 miesięcy i byłoby OK, z miejsca bym zaakceptował... ale nieeee... musimy bawić się w jakieś rezygnacje, dodatkowe telefony, marnowanie czasu (mojego i ich)... echhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba nowa platforma nc+.

 

idąc w zaparte dodzwoniłem się do nc+ (20 minut oczekiwania), zagadałem dlaczego nie ma kanałów - dowiedziałem się że zostały wycofane, na pytanie co w związku z tym, dowiedziałem się, że przysługuje mi super oferta - polegająca na możliwości złożenia wypowiedzenia bez konsekwencji :brawo: oferta bardzo mi odpowiada i chyba się na nią skuszę (co ciekawe pan na infolinii był tak kompetentny, że podał mi adres ITI do wysłania wypowiedzenia - jak powiedziałem że przecież mówiłem, że jestem abonentem Cyfry+ zakłopotał się, zapadła cisza i powiedział że w sumie to wszystko jedno gdzie wyślę ;) Super ta platforma! :) Bardzo zainteresowani klientem. Brakuje tylko żeby można było podpisać umowę z CP na infolinii nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba nowa platforma nc+.

 

idąc w zaparte dodzwoniłem się do nc+ (20 minut oczekiwania), zagadałem dlaczego nie ma kanałów - dowiedziałem się że zostały wycofane, na pytanie co w związku z tym, dowiedziałem się, że przysługuje mi super oferta - polegająca na możliwości złożenia wypowiedzenia bez konsekwencji :brawo: oferta bardzo mi odpowiada i chyba się na nią skuszę (co ciekawe pan na infolinii był tak kompetentny, że podał mi adres ITI do wysłania wypowiedzenia - jak powiedziałem że przecież mówiłem, że jestem abonentem Cyfry+ zakłopotał się, zapadła cisza i powiedział że w sumie to wszystko jedno gdzie wyślę ;) Super ta platforma! :) Bardzo zainteresowani klientem. Brakuje tylko żeby można było podpisać umowę z CP na infolinii nc+

 

Ha ha dobre no to się starają zaczynają mnie już wkur.... teściowi przedłużyłem umowę ojcu ma n raczej nie bo proponują skandaliczną ofertę dla siebie mam cyfrę + też nic ciekawego nie ma w normalnej cenie a nie 99zł za platynę.

Szkoda że na infolinii nie proponują Polsatu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pakiety :brawo::jupi::lol2: mając opcje Optimum HD jedyną ofertą do migracji jest Platinum za 99 zł.

Za 79 zł dużo mniej kanałów niż w Optimum HD, średnia cena Optimum HD okolo 65 zł.

5

Dobrze że człowiek wysłał wypowiedzenie. Najniższe wynagrodzenie netto w Polsce to 1181,38 PLN, prawie 10% zarobków zwykłego zjadacza chleba żeby oglądnąć Sport w TV :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powili schodza, 79 zl za platyne bedzie do wyciagniecia razem z multi, ide o zaklad.

 

Komus juz dali platyne sama za 79 zl? Nawet bez sprzetu (dekoder wlasny) ? Aktualnie slysze ze najnizej 99zl z multiroom ale nie wiem jak z dekoderami czy dodatkowo platne. W sklepie z cyfra Pani mi powiedziala ze najtanie migurjacy mial 89zl platyne ale bez multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dorzuca do pakietu comfort Canal plus paczke za 79 to dla mnie to juz bardziej normalna cena oby to byla prawda

chyba myśłałeś o Universe... :woot:

 

Zapewne myślał o pakiecie Comfot+. Ludzie, nie przesadzajcie. Mi też nie podoba się oferta nc+, ale pakiet CANAL+ jest wart 35 - 40 zł. Do tej pory było trzeba płacić ponad 40 zł za nPremium i CANAL+, teraz jest wszystko w jednym i taka jest cena pakietu CANAL+, stety lub niestety. Jak chcecie za 20 zł to dostaniecie pakiet CANAL+, ale bez połowy wytwórni i bez europejskich pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dorzuca do pakietu comfort Canal plus paczke za 79 to dla mnie to juz bardziej normalna cena oby to byla prawda

chyba myśłałeś o Universe... :woot:

 

Zapewne myślał o pakiecie Comfot+. Ludzie, nie przesadzajcie. Mi też nie podoba się oferta nc+, ale pakiet CANAL+ jest wart 35 - 40 zł. Do tej pory było trzeba płacić ponad 40 zł za nPremium i CANAL+, teraz jest wszystko w jednym i taka jest cena pakietu CANAL+, stety lub niestety. Jak chcecie za 20 zł to dostaniecie pakiet CANAL+, ale bez połowy wytwórni i bez europejskich pucharów.

Nie kolego. Za 20 zł dostaniesz jedynie ligowe ochłapy.

Widzisz - jakby za te 20 zł były wszystkie rozgrywki i ŻADNEJ wytwórni (bądź odwrotnie), to by można było się zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...