Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakiś pakiet z samymi C+ (6 kanałów) i dodatkowo z nsport ? bo w C+Komfort chyba nie ma nsport.. jest taka opcja? w jakiej cenie?

 

tylko platinum za 119...

to jest kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Mam do tej pory wszystkie pakiety N za 99 zł + 20 MR, zaproponowali mi golda+HBO za 119, na razie nie skorzystałam, bo to za dużo. Od prawie miesiąca nie korzystam z MR, bo popsuł mi sie biały dekoder, który mam na własność (nawet nie wiedziałam o tym podpisując umowę, dowiedziałam się dopiero jak chciałam oddać dekoder do reklamacji), moje pytania:

1/czy muszę płacić za niekorzystanie z MR? nie moge się dodzwonić, żeby się dowiedzieć

2/ czy jakbym migrowała do nc+ i chciała wziąc MR to moge dostać sam biały dekoder za 0zł? (o ile w ogóle istnieje taka możliwość), czy musiałabym od nowa płacić aktywację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brady: Od dzisiaj od 14.00 weszły nowe oferty przedłużeniowe w punktach, idź jeszcze raz i sprawdź :-) Tylko niech sprzedawca wcisnie niebieski przycisk ARPU to mu się rozwina dodatkowe oferty dla Ciebie :-)

 

 

Mam pytanie. Ja złożyłem wypowiedzenie z powodu braku akceptacji oferty migracyjnej, którą dostałem w liście (na infolinii i w APS oferty też były niekorzystne), oraz z powodu wyłączenia w n-ce kilku kanałów z dniem 01.04. Dlatego, czy w związku z powyższym mam szansę teraz otrzymać (wynegocjować) jakaś dobrą ofertę, tak, aby jednak pozostać?. Obecnie mam pakiet Full HD + History HD, gdzie razem płacę 100,99 zł. Interesowałbym mnie Canal+ Platinum lub Canal+ Gold + HBO w cenie 99 zł, do tego chciałbym dobrać History HD i Sundance HD. Chciałbym się zamknąć łącznie w kwocie 105-110 zł. Jest to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu miał stary dekoder sd lipny a teraz hd za taką cenę jest zadowolony a tyle co ma sportu w tym pakiecie to mu wystarczy że ho ho.

Ale ja już nie jestem zadowolony bo muszę mieć canal+ ale nie za taką cenę.

Dla ojca muszę zdobyc golda za 69zł

 

Na jaki dekoder wymiana ? Do kiedy była umowa i czy wylane było wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...