Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytał juz ktos post z anty nc+. Szuka potwierdzenia ze jak ktos wszystko odrzuci to dostaje propozycje na to co ten ktos mial przed migracja, tak to nalezy rozumiec, bo nie do konca jestem pewien??

 

Pisałem o tym już kilka dni temu... To najprostsze rozwiązanie całej tej sytuacji... Nie będzie 100% tego samego, ale bardzo zbliżone pakiety dałoby się poskładać...

 

Nie do kocna jestem przekonany, co z npremium??? niby dadza komus do oferty za 60zl gdzie mial npremium, hbo w miejsce tego pierwszego cala paczke canal? jakos watpie, nie mowiac ze by uciszyc jednych ci co dotychczas przedluzyli dostaliby kociokwiku i mieliby sajgon(tyle ze z nowym wedzidlem nowi to wiele nie powierzgaja) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powarznie tak usłyszałem mało się tu udzielam ale jak już nie bedę przeciesz kłamał ,jeżeli kogoś to interesuje APS w kaliszu na górnośląskiej :D było też dużo oburzonych klijentów chcącytch zrezygnować a gościu uspokajał ze rozumie ze oferta jest do bani i żeby poczekać do końca tygodnia mają być jakieś nowe pakiety i nowe ceny-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem w apsie i usłyszałem jak gościu oferował pakiet PATINUM za 79zł gościu miał umowe chyba w n-ce i ze skolsultowaniem się z żonką zgodził się na ów pakiet

 

Ciekawa informacja ale czy prawdziwa? Słyszałem już o 89zł i 99zł ale 79zł i to w APS?? :twisted:

 

Ja pocisnąłem dziś wypowiedzenie i zobaczymy ile zejdą z Platinum ci z DUK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy komus udało sie utargowac w dobrej cenie All Inclusive+ Pozdrawiam Tomasz
Najniższa cena za ten pakiet to 179zł/miesiąc. Czy to jest dobra cena - sam sobie odpowiedz.

 

Prosta sprawa wyrzucaja z pakietu Bajki Dla Doroslych i sie robi 150 zl za pakiet rozsadnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem zawiedziony ich obsługą klijentów bo migrowałem 23 marca i dalej nie ma mojej umowy i dekodera nie mogę odebrać tak jak bym wcale nie migrował dziś już meila pisałem i jak dziś się nie odezwą to wysyłam wypowiedzenie chyba z cyfry bo w nc+ formalnie mnie jeszcze niem co za beep masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to w sumie olewam, 12 lat w Cyfrze, przedtem Wizja TV jeszcze 2 lata i co? Dwa razy dzwoniłem przedstawili śmieszne oferty, mówili że jak coś będą mieć to zadzwonią i dalej nic. Czekam na koniec umowy i to na tyle, biorę CP, przynajmniej na prostych zasadach, do tego karta Al-Jazeera i nc+ może sobie wsadzić swój sport na wyłączność :) Szkoda, nie pomyślałbym że Cyfra+ skończy w taki sposób, ze zdrajcami narodu z tvn-u i prezesami żabojadami myślącymi że Polacy to idioci. No ale cóż, sami się na tym przejadą :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę "świat HD dla Abonentów" za 59zł od wrześnie 2012r. Wg. mnie ta oferta to nie było żadne halo, ale z Nki byłem zadowolony i z turbodekodera też (zresztą 200zł za niego zapłaciłem) umowa do około kwietnia 2014r. Zadzwonili z NC+ 22.03.2013r.. Nie mogłem rozmawiać, mieli zadzwonić 25.03.2013r. Do dziś nie zadzwonili. Teraz propozycję przysłali Silver za 69zł na 18 miesięcy. Drożej, dłużej bez ponownego kontaktu telefonicznego (akurat tego nie żałuję). Jakby nie zawracali głowy to bym do końca umowy był w Nce, a tak jutro wypowiedzenie i tylko przy ciekawej ofercie w tej sameju cenie (może być tez niższa :)) zostaję, a jak nie to CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili z miesiąc temu z jakąś ofertą niby z c+. Jak powiedziałem, że c+ już mam, to usłyszałem, że to jest jakaś inna umowa... na 18 miesięcy, bla, bla, bla... Były też pytania o mój pesel itp. na które oczywiście nie odpowiedziałem. Powiedziałem, że dwóch umów to nie chcę. Zacząłem pytać o szczegóły i gościu się rozłączył.

Dwóch moich znajomych miało podobne telefony.

 

I teraz mam kilka pytań, bo ten dziwny telefon dał mi do myślenia.

 

1. O jakie dane pytają gdy dzwonią z ofertą?

2. Co muszę im podawać, a czego nie muszę?

3. W jaki sposób można się upewnić, że to nie są jacyś podszywańcy?

4. Jak już się ktoś dogada, to czy dostaje potem umowę na piśmie?

5. Czy umowa w APS nigdy nie będzie tak dobra jak przez telefon?

 

Prawdę powiedziawszy negocjacje przez telefon bardzo niemisie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...