Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po rozmowie. Zaproponowano mi: GOLD za 79zł --> SILVER za 69zł --> SILVER za 64zł dopiero, gdy zapytałem o Universe+. Nie zabiegałem jeszcze ani o kontakt, ani nie wypisałem wypowiedzenia. Nie jestem przekonany co do tej oferty. Oczywiście umowa w każdym przypadku na 18m. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

A czy osoby z gołą WPT w N'ce bez pakietów (n)Premium również mogą wypowiedzieć umowę podczas trwania okresu minimalnego?

[cut]

(WPT -> Wszystkie Pakiety Tematyczne)

 

Pozdrawiam!

 

trochę przepłacasz bo WPT wiekszość, która targowała się dostała za 48 ale to juz przeszłośc

dziś oferta nc+ to 9m za 49 zł i kolejne 9 za 59 średnio 54zł/miesiac

część dostała na 12 m za 49 + hbo lub pakiet filmbox /na 6 m/ lub history HD /na 12m/

nietety narazie tylko nieliczni

a z kanałów to np. Wojna i Pokój odeszło więc mozna wypowiedzieć - na forum są wzory z podstawa

 

eee!

Nie zwróciłem uwagi - ale jeżeli uszczuplono ofertę programową to nawet dla ludzi z eN'kową golizną (WPT) jest podstawa żeby powalczyć o u3manie abo!

W rozmowach powołam się na wycięcie WiP.

wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cudów nie wymagam: Platinum z MR (2 karty co mam) za 99 zł. nawet bez ich żadnego sprzętu !!!

Prima aprilis ? :D

Dlaczego Prima Aprilis: bez ich dekodera i HBO to 99 zł. mało ???

 

Nic nie napisałeś,że ta cena to z HBO. Jeśłi tak, to HBO na jaki czas ?

Jeśli HBO do końca umowy ( nie ważne 12/18 miesięcy ) to OK. Też taka mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z abo. N którzy nie posiadali pakietów premium. Np umowy b2b, lub normalne umowy na np. kilka pakietów tematycznych. Czy ich też obejmuje automatyczna migracja, czy mogą dociągnąć do końca swoich umów (oczywiście zakładam osoby które nie otrzymały powiadomienia drogą listowną o konieczności migracji)

 

 

... Już mądry Prezesik z Francji się wypowiedział, że abonenci N-ki (PREMIUM) mają czas na decyzję o migracji do 19 kwietnia, natomiast abonenci Cyfry (PREMIUM) do 30 czerwca ! Gdzie tu sprawiedliwość !!! Prezes od siedmiu boleści !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po rozmowie. Zaproponowano mi: GOLD za 79zł --> SILVER za 69zł --> SILVER za 64zł dopiero, gdy zapytałem o Universe+. Nie zabiegałem jeszcze ani o kontakt, ani nie wypisałem wypowiedzenia. Nie jestem przekonany co do tej oferty. Oczywiście umowa w każdym przypadku na 18m. Co sądzicie?

Ja też dostałam taką propozycję i zastanawiam się co dalej.... czekać na lepszą ofertę, o ile coś będzie lepszego... piszcie proszę jakie dostaliście propozycje, jakieś rozeznanie będzie w ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z abo. N którzy nie posiadali pakietów premium. Np umowy b2b, lub normalne umowy na np. kilka pakietów tematycznych. Czy ich też obejmuje automatyczna migracja, czy mogą dociągnąć do końca swoich umów (oczywiście zakładam osoby które nie otrzymały powiadomienia drogą listowną o konieczności migracji)

 

 

... Już mądry Prezesik z Francji się wypowiedział, że abonenci N-ki (PREMIUM) mają czas na decyzję o migracji do 19 kwietnia, natomiast abonenci Cyfry (PREMIUM) do 30 czerwca ! Gdzie tu sprawiedliwość !!! Prezes od siedmiu boleści !

 

na chwilę obecną jest informacja iż docelowo wszyscy zostaną zmigrowani na nową platformę - więc również byli bez'premiowcy z eN'ki

pytaniem otwartym tylko - na jakich warunkach ?!?

 

a ponieważ również oferta podstawowa została uszczuplona (@eljotnes parę postów wyżej - wycięty kanał: Wojna i Pokój) to jest w zanadrzu argument gdyby jednak była ze strony nadawcy niezdrowa chęć podniesienia abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dzisiaj 2 kwietnia. Umowę miałem do 31marca (wypowiedzenie wysłane w lutym) - zero kontaktu z ich strony.

Co dalej?

1. Ile mam czasu na oddanie sprzętu?

2. Czy jeszcze będą do mnie dzwonić czy po 31marca zniknąłem z ich systemu i jestem wolny?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

 

Po pierwsze. Jak wysłałeś wypowiedzenie? Jak za potwierdzeniem odbioru to już nie jesteś w n i nie będą dzwonić. Tylko trochę to dziwne że nie dzwonili.

Jak wysłałeś normalnym listem to możliwe że nie dotarło lub po prostu nie zarejestrowali twojego wypowiedzenia a Ty nie masz potwierdzenia i jesteś dalej w n, ale już nie masz żadnych rabatów i możesz dostać teraz wysoka fakture do zapłacenia.

Proponuje Ci samemu zadzwonić i się dowiedzieć czy dostali twoje wypowiedzenie.

 

A tak to się trochę dziwię, że sam nie zadzwoniłeś - coś jest ewidentnie nie tak bo na pewno by dzwonili. Mi tez się kończyła umowa 31 marca i przez ostatnie 3 msc wydzwaniali do mnie. Przedłużyłem dopiero 30 marca.

Na oddanie sprzętu masz 14 dni ale najpierw zadzwoń i zorientuj się jak faktycznie wyglada Twoja sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Jestem po lekturze cennika i regulaminów i głośno zastanawiam się po co nc+ wstawiał do oferty Platinum (119 zł), opcje już zawarte w cenie czyli tvp.pl prapremiery, canal+ vod, seriale+. Gdy od ceny 119 odejmiemy ceny za wymienione opcje to mamy analogicznie 119 - 9 (tvp.pl) - 15 (vod) - 30 (seriale) = 65 zł.

Za 65 zł - słownie sześćdziesiąt pięć złotych - kupuje pakiet Canal + Platinum na 18 miesięcy. Jak tylko zadzwonią z taką propozycją jestem całym sercem za nową platformą nc+. Mnie do szczęścia opcje tvp.pl prapremiery, canal+ vod, seriale+ nie są potrzebne.

Przy okazji pojawił się na stronie nc+ dokument:

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... ATINUM.pdf

A tam nie wiem czy dobrze rozumiem goły pakiet Canal+ Platinum za 70 zł be ww. opcji. Cena rewelacyjna za 70 zł mamy wszystkie 6 kanałów Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wypowiem umowe jutro, to jak dlugo bede jeszcze mial N? Do 1. Maja?

 

Jak dostana wypowiedzenie w tym miesiącu to odłączą Cie na koniec maja.

Miesiąc wypowiedzenia.

Chociaz nie wiem do końca jak to jest jak jest wypowiedzenie z winy operatora - więc może i z koncem tego miesiąca Cie odłączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...