Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się że jest [beep] , ale to nie oznacza że Ty masz na tym cierpieć . Po to są nagrywane rozmowy żeby można było je przy wątpliwościach móc odsłuchać i to jest Twoje prawo . Na Twój wniosek powinni ją przy Tobie odsłuchać i sprawa jasna . Nie możesz dać się robić w bambuko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie na reklamacjach odsluchaja rozmowe jesli reklamacja jest zasadna to ja uznaja pod tym wzgledem sa solidni. Kiedys dostalem tv za 1zl po czasie okazalo sie ze nie bylem uprawniony do promocji. Telewizor juz dostalem i byli w kropce. Cale szczescie podczas rozmowy telefonicznej kilka razy pytalem konsultanta czy napewno moge z promocji skorzystac. On zapewnial ze tak. Po 14 dniach telefon ze konsultant popelnil blad ale oni uznaja moja reklamacje. Tv zostal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dzis zglosilem reklamacje telefonicznie bo konsultant zrobil mnie w konia gwarantowal mi nc go w cenie abonametu 99 w platynie a okazalo sie ze nc go jest bezplatne tylko w all wiec musze teraz czekac 30 dni na rozpatrzenie mojej reklamacji

 

Nagrywajcie z nimi rozmowy. Jest pełno programów na androida, które nagrywają rozmowy... np. Call Recorder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozmawiałem z konsultantką nc+, zaproponowałą mi migracje z n z full 99+20multiroom na canal+platinum +hbo + multiroom za 149zł i to tylko na 18miesięcy nie może zejść niżej, chyba że bez hbo to 139zł. Śmieszne jutro chyba wyślę wypowiedzenie...

 

Śmiesznie... chyba rozmawialiśmy z tą samą konsultantką. :) Ja waśnie piszę moje wypowiedzenie. Dlaczego mam płacić 149 za coś, za co inni płacą 119.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsluchiwanie nagrania? A kto je ma i będzie odsluchiwal? Masz umowę ważną jeszcze, a dla nich nie... W sierpniu wygasają prawa Eurosportu do Bundesligi i cyfry do Eurosport2.. a kanały Eurosport są niegwarantowane w nowych umowach ncplus... Po zakończeniu umowy będzie można kontynowac ja po cenie bez promocji, czytaj 20-40 zł więcej lub orzekania na Wyższy pakiet.. podpisywać taki cyrograf na lata? Nic nie gwarantują a ja mam oddać duszę? Ponoć nie można też w ciągu 10 dni odstąpić od akceptacji migracji, zawartej telefonicznie.. czysty totalitaryzm.Żegnaj n-ko.. a ncplus NIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dzis zglosilem reklamacje telefonicznie bo konsultant zrobil mnie w konia gwarantowal mi nc go w cenie abonametu 99 w platynie a okazalo sie ze nc go jest bezplatne tylko w all wiec musze teraz czekac 30 dni na rozpatrzenie mojej reklamacji

 

Nagrywajcie z nimi rozmowy. Jest pełno programów na androida, które nagrywają rozmowy... np. Call Recorder...

 

 

Właśnie jak to jest z tym nagrywaniem konsultantów? Ostatnio przeczytałem, że własne rozmowy bez żadnych problemów nagrywać można, mamy obowiązek poinformować o tym konsultanta?

 

Posiadając ewentualne nagranie, można to wykorzystać jako dowód? czy to bardziej służy nam jako upewnienie się we własnej racji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko: wysyłać wypowiedzenie? Teraz mam w n pakiet za 54, widzę że tu dostają niektórzy Universe+ za 49 zł czy też 49 zł na pół okresu i 59 na drugie pół i taka właśnie oferta by mnie interesowała. Czy zostawić im na stronie numer do siebie i czekać na odpowiedź nie wypowiadając umowy? Czy może samemu zadzwonić już teraz i jeśli nie zgodzą się na to co chcę to dopiero wówczas wysłać wypowiedzenie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem własnie po rozmowie z konsultantem (w tej chwili mam KOMPAKT HD + multiroom + Dekoder HD + Dekoder 250GB). Zaproponował mi albo Canal+ Silver za 79zł + 30zł (multiroom + dekodery) albo Canal+ Gold za 79zł + 30zł (ta sama cena co Silver!), albo Platinum za 99zł + 30zł. To są standardowe ceny czy jednak trochę za wysokie? Najbardziej dobija mnie 30zł za to żeby mieć multiroom w formie dwóch kart i dwa dekodery... :censored:

 

Obecną umowę mam do lipca przyszłego roku i w rozmowie wynikło, że mogę nie migrować do nC+ tylko zostać przy tym co mam - nie ma przymusu. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...