Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@hegemon

tak jak już mówiłem, ceny są dużo mniejszym problemem aniżeli elastyczność, a właściwie jej brak w ofercie nc+

w momencie, kiedy będzie można dobrać do siebie idealny pakiet, to skończy się psioczenie na NieporozumienieContentowe+ (bardzo popularne słowo od czasu pojawienia się nc+)

Zgadzam się. :)

Przy czym oni w tej chwili poziomują pakiety jakością meczy bez rozróżnienia na pochodzenie meczu. Wszystkie najlepsze mecze są w canal+sport i canal+ i kropka.

Nie wiem jakie są koszty uruchomienia kanałów np dla każdej z lig, ale takie coś wyceniane na przysłowiową dychę od ligi byłoby warte zastanowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wypowiedzeniu , moja Umowa z n wygasa 30.04.2013r.

Dzisiaj dostałem pierwszą telefoniczną ofertę migracji:

Miła konsultantka z prędkością brazylijskiego komentatora piłkarskiego zaproponowała:

Canal+Gold plus HBO plus netVOD+ za jedyne 119 zł na 18 m-cy.

Moja riposta: Universe+ plus paczka 6 x Canal+ na 12 m-cy za 79 zł.

Po 10 sek. namysłu ,ze stoickim spokojem , wyraźnie i wolno stwierdziła ,że system nie jest w stanie czegoś takiego ogarnąć.

Po serdecznej wymianie życzeń świątecznych pożegnaliśmy się w pokoju.

 

P.S. Mam nadzieję, że nie przez tę moją propozycję pani wiceprezes zakończyła budowę "Nowej definicji rozrywki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje, superpremium wzięty razem z ps3 za 137zł w listopadzie 2011 też przysługuje prawo wypowiedzenia umowy?? na podstawie

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... ad-kanalow

 

Nie.

 

Jedynie możesz wypowiedzieć umowę, jak Cię będą chcieli przenieść na nową umowę w nc+. Tak sądzę.

 

PS. Wojtek Michałowicz to najlepszy komentator koszykówki w Polsce. eot.

 

A właśnie, ze przysługuje, warunkiem włączenia opcji Superpremium i Premium c+ było posiadanie minimum pakietu kompakt a w tym pakiecie te kanały były gwarantowane, ponadto aneks do promocji zapewnia możliwość rozwiązania w takiej sytuacji umowy bez ponoszenia konsekwencji przez abonenta nawet jest tam wyraźnie podany art i paragraf wymieniony w dzisiejszej informacji jako zwalniajacy z karnych opłat , warunkiem jest jednak faktyczne wyłączenie z oferty tych kanałów 01.04. :) albo kanałów Turnera 01.07,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak Mońka poleciała to jest kwestia czasu kiedy nc+ podzieli pakiety tak jak to bylo w Cyfrze+ i wtedy bedzie to nazywalo sie elastyczność pakietów ;-) w końcu mnie NC+ powoli zaczyna zadowalac :P heh szkoda tylko ze ponad tydzien czasu sie meczylismy z tym ......... zarządzie nc+ bylo nam trzeba okazac oferte przed startem nowej platformy i nie byloby problemow 21 MARCA bo to my bysmy ulożyli pakiety i ich cene ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest moze jakis e-mail do nc+ ewentualnie jeszcze do n-ki??? bo mam metlik w glowie.....tzn.mialem niedawno w ramach promocji dostep do 3 miesiecy za darmo do pakietu npremium i czy mi tez wlacza cala paczke canal+ 5 kwietnia? Bo to bylo tak ze bralem promocje na wszystkie pakiety tematyczne za 59 zł i do tego mi konsultant dorzucil jeszcze npremium na 3 miesiace za darmo wiec nie wiem czy tez sie pod to łapię :P bo to niby tak wyglada ze mialem dostep do oferty premium ale potem ja wylaczylem bo dzownilem do BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka , ze w tych wszystkich tv wielkie [beep]o jest wiec jak dla mnie fana sportu i dobrego filmu no i moze cos o zwierzatkach tez to jak najbardziej pakiet universe plus 6x canal + no ale takiej opcji jak narazie nie ma .Pytanie czy bedzie bo po co placic za cos czego i tak sie nie oglada .59zł + 35zł no gora 40zł + 10zł MR = przedział 104-109 znizka chociaz 30zł =74-79 i za tyle moge to wziasc biorac pod uwage ,ze dochodzi nsport i liga mistrzow i liga zuzlowa w HD . :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory miałem wszystkie pakiety + HBO + 4x npremium za 79zł

Propozycja w liście to GOLD za 89 zł.

Czyli jeżeli dokupię HBO za 30 zł, to to samo będę miał za 119 zł

 

119 - 79 = 40zł !

 

Nie zapłacę za telewizję więcej niż 79 zł, więc moja propozycja jest taka: Gold + HBO za 79 zł.

Ewentualnie zgodziłbym się również na Universe + HBO + Cnala+ Film za 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...