Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście regulamin o kanałach niegwarantowanych?

 

w okresach testowych i promocyjnych, abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody abonenta i nie stanowi zmiany umowy.

 

Czyli te kanały dali nam w promocji bez opłat, a za jakiś czas będą dodatkowo płatne. Godzicie się na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dez

 

Naprawdę jest taka gazeta z programem telewizyjnym to i owo (to nie jest żadna ironia)

Idź to empiku, i Sobie przeczytaj, a zresztą skoro masz umowę do końca kwietnia, to w marcu musiałeś wysłać wypowiedzenie.

 

Jaki relanuch, nie wiem Ja tylko po przeczytaniu artykułu w To i Owo str. 102.podałem to do wiadomości tutaj, jak każdy chce może iść do kiosku lub empiku, przeczytać lub kupić to i owo. Gazeta kosztuje 1.99zł.

 

Właśnie w owym artykule jest napisane, że z wypowiedzenia mogą skorzystać jedynie klienci "n".

 

Ps gazeta jest z programem na tydzień 30.03 -05.04, z tego co się orientuje nakład jest wycofywany piątek/sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lindstorm ja o tym wiem że jest , tyle tylko że to że jest tam tak napisane nie czyni tego wiążącym . Teraz nie ma podstaw do wysyłania wypowiedzeń dla abonentów którzy mają długoterminową umowę ale po 5 kwietnia się to zmieni i będzie można normalnie umowę wypowiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dez

 

Naprawdę jest taka gazeta z programem telewizyjnym to i owo (to nie jest żadna ironia)

Idź to empiku, i Sobie przeczytaj, a zresztą skoro masz umowę do końca kwietnia, to w marcu musiałeś wysłać wypowiedzenie.

 

Jaki relanuch, nie wiem Ja tylko po przeczytaniu artykułu w To i Owo str. 102.podałem to do wiadomości tutaj, jak każdy chce może iść do kiosku lub empiku, przeczytać lub kupić to i owo. Gazeta kosztuje 1.99zł.

 

Właśnie w owym artykule jest napisane, że z wypowiedzenia mogą skorzystać jedynie klienci "n".

 

Ps gazeta jest z programem na tydzień 30.03 -05.04, z tego co się orientuje nakład jest wycofywany piątek/sobota

Jest to pocieszające co napisałeś, a jak będzie się okarze.

Jeżeli podmienią tylko c+ nowymi c+family itd to nie będzie można zrywać Umowy. Taka opcja byłaby najkorzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z C+ (co mieli oferty lub

) otrzymał jakąś ofertę od NC- ???

 

Mam podobne warunki o jakich wspominasz z tym, że Optimum HD za 10 msc 53,50 i dwa msc 107 + Philips PVR za 5 zł wynajem. Umowa do końca października. Dzisiaj zadzwoniła babka z super promocyjną ofertą... 119zł za Platinum. Powiedziałem Jej wprost, że nie jestem jakimś Jankiem, któremu może coś takiego wcisnąć i że dobrze się orientuje w danej sytuacji i każdy nowy klient ma właśnie taką ofertę. Zadałem pytanie w czym ta oferta jest dla mnie, dla klienta z 6-letnim stażem taka super promocyjna i lepsza od tej dla nowego klienta, po czym... się rozłączyła... bez żadnego do widzenia itp. po prostu koniec rozmowy z Jej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piasek niestety wrzucili biednych konsultantów na minę . Do tej pory w Cyfrze było ludzkie podejście do klienta , w sensie porządnych rabatów a po fuzji jest podejście jak do ludzi z Afryki którzy nigdy w szkole nie byli i liczyć nie umieją . To nie do przyjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was, po co Wam nc+, skoro w kabówkach Canal+ będzie dostępny za 45 zł, a ponadto macie tam dużo dużo więcej programów innych niż na nc+? :lol2:

I kanały niegwarantowane są w nc+, a tam nie ma.

 

Może też po to, bo na satelicie masz o wiele lepszy obraz i jednak bogatszą ofertę programową i 50 kanałów HD, na kablówce tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Udziałowcy Speedway Ekstraligi w styczniu zadecydowali o sprzedaży praw do Enea Ekstraligi platformie NC +. Prezes Wojciech Stępniewski tłumaczył, że przy wyborze kierowano się przede wszystkim jakością, jaką gwarantuje nowa platforma. Niewiadomą pozostawała jedynie cena pakietów, w których dostępne będą kanały, dzięki którym możliwe będzie oglądanie na żywo rozgrywek Enea Ekstraligi. Prezes Stępniewski zapowiadał jedynie, że będą one dostępne w najniższych pakietach platformy NC+. Te informacje potwierdza Michał Stryjecki. - Rozgrywki Enea Ekstraligi będzie można oglądać na kanale nSport HD. Potwierdzamy wypowiedź prezesa Stępniewskiego. Żużlowe rozgrywki Enea Ekstraligi będą dostępne już dla widzów podstawowych pakietów. Z kolei najtańszy pakiet z ofertą CANAL+: CANAL Silver, w ramach którego będzie można oglądać Drużynowy Puchar Świata i Speedway Grand Prix kosztuje 79 zł - powiedział dla SportoweFakty.pl pełniący obowiązki dyrektora do spraw public relations w NC + Stryjecki.

 

Oferta programowa NC + nie przewiduje w tym momencie kanału nSport HD w najniższym pakiecie, który kosztuje 39 zł. Mecze Enea Ekstraligi będzie można jednak oglądać już za 49 zł. Skąd taka oferta? - Posiadacze podstawowego pakietu NC + za 39 zł będą mogli dokupić za 10 zł pakiet, który będzie zawierał program nSport HD. Dzięki temu będzie można oglądać na żywo mecze Enea Ekstraligi - wyjaśnił Stryjecki.

 

Przypomnijmy, że NC + poza prawami telewizyjnymi do Enea Ekstraligi dysponuje również prawami do Drużynowego Pucharu Świata i Speedway Grand Prix. Canal+ Sport, na którym do tej pory można było oglądać turnieje Grand Prix jest dostępny w pakiecie za 119 zł. Pełen pakiet żużla będzie już jednak dostępny za 79 zł. - To prawda, że Canal+ Sport dostępny jest w pakiecie za 119 zł. Jednak oferta pakietu Canal+ Silver zawiera już programy Canal+ Family, na których również dostępne będą zawody DPŚ i Grand Prix - zakończył Stryjecki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dez

 

To może przepiszę cały akapit dotyczący Wypowiedzenia umowy: ok?

 

Wypowiedzenie umowy

 

Taką możliwość mają abonenci "n-ki". Pretekstem jest wycofanie kilku kanałów od 1 i 5 kwietnia (patrz ramka str 101). Zgodnie z regulaminem, wypowiedzenie należy złożyć w ciągu 14 dni od wprowadzenia zmian w ofercie, a umowa wygaśnie z końcem miesiąca. Klienci cyfry+ nie mogą skorzystać z takiej "furtki" ( moje: podkreślone na czerwono), gdyż w ich przypadku następuje tzw. relanuch oferty, czyli jedne kanały są zastępowane innymi o tej samej tematyce, a nawet atrakcyjniejszej treści.

 

Żródło: To i Owo nr 13, str 102

 

Ps. przepisałem słowo w słowo, zachowując akapity, których nie ma. Moim zdaniem z tego wynika, iż zmiany wprowadzone 1 i 5 kwietnia nie są podstawą do wypowiedzenia umowy dla abonentów Cyfry plus, oczywiście co podkreślę według treści tego artykułu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Was, po co Wam nc+, skoro w kabówkach Canal+ będzie dostępny za 45 zł, a ponadto macie tam dużo dużo więcej programów innych niż na nc+? :lol2:

I kanały niegwarantowane są w nc+, a tam nie ma.

 

Może też po to, bo na satelicie masz o wiele lepszy obraz i jednak bogatszą ofertę programową i 50 kanałów HD, na kablówce tego nie ma.

 

Nie dyskutuj z tym kolesiem, bo z nim jest jak w tym powiedzeniu "nie tykaj [beep]a bo śmierdzi"

Koleś obraża wszystkich w każdym temacie i cieszy papę nic konstruktywnego przy tym nie pisząc.

Poza tym ma problemy z myśleniem, bo mu prawnik wypowiedzenie napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie rozwalili konsultanci z telefonami. Na 5 odebrałem 2 ale niestety byłem w pracy więc musiałem ich zlać. Żeby było śmieszniej w poniedziałek też dzwonili ale umówiłem się na kontakt po świętach, gdy muszę się zapoznać z ofertą. Jednak widać bardzo im zależy aby mnie zachęcić do migracji. Umowa kończy mi się 31.05.2013. Zależy im na abonentach więc będą dzwonić do skutku. Nie ma co samemu dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Udziałowcy Speedway Ekstraligi w styczniu zadecydowali o sprzedaży praw do Enea Ekstraligi platformie NC +. Prezes Wojciech Stępniewski tłumaczył, że przy wyborze kierowano się przede wszystkim jakością, jaką gwarantuje nowa platforma. Niewiadomą pozostawała jedynie cena pakietów, w których dostępne będą kanały, dzięki którym możliwe będzie oglądanie na żywo rozgrywek Enea Ekstraligi. Prezes Stępniewski zapowiadał jedynie, że będą one dostępne w najniższych pakietach platformy NC+. Te informacje potwierdza Michał Stryjecki. - Rozgrywki Enea Ekstraligi będzie można oglądać na kanale nSport HD. Potwierdzamy wypowiedź prezesa Stępniewskiego. Żużlowe rozgrywki Enea Ekstraligi będą dostępne już dla widzów podstawowych pakietów. Z kolei najtańszy pakiet z ofertą CANAL+: CANAL Silver, w ramach którego będzie można oglądać Drużynowy Puchar Świata i Speedway Grand Prix kosztuje 79 zł - powiedział dla SportoweFakty.pl pełniący obowiązki dyrektora do spraw public relations w NC + Stryjecki.

 

Oferta programowa NC + nie przewiduje w tym momencie kanału nSport HD w najniższym pakiecie, który kosztuje 39 zł. Mecze Enea Ekstraligi będzie można jednak oglądać już za 49 zł. Skąd taka oferta? - Posiadacze podstawowego pakietu NC + za 39 zł będą mogli dokupić za 10 zł pakiet, który będzie zawierał program nSport HD. Dzięki temu będzie można oglądać na żywo mecze Enea Ekstraligi - wyjaśnił Stryjecki.

 

Przypomnijmy, że NC + poza prawami telewizyjnymi do Enea Ekstraligi dysponuje również prawami do Drużynowego Pucharu Świata i Speedway Grand Prix. Canal+ Sport, na którym do tej pory można było oglądać turnieje Grand Prix jest dostępny w pakiecie za 119 zł. Pełen pakiet żużla będzie już jednak dostępny za 79 zł. - To prawda, że Canal+ Sport dostępny jest w pakiecie za 119 zł. Jednak oferta pakietu Canal+ Silver zawiera już programy Canal+ Family, na których również dostępne będą zawody DPŚ i Grand Prix - zakończył Stryjecki."

 

A z listy Canal+ Family wynika jasno, że GP żużlu na Family nie będzie tylko na Sport. Znowu kłamstwo?

 

Ekstraliga żużlowa już powoli żałuje, że prawa oddała Canal+. Polsat oferował dużo więcej kasy, dużo więcej meczy i większy dostęp, bo w otwartych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lindstorm ok w artykule fajnie jest to napisane , ale ja jednak mam cały czas inne zdanie . Moim zdaniem np. wyłączenie Zone Romantica jest podstawą do wypowiedzenia umowy , ale nie będziemy się o to spierać godzinami , okaże się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczne!

 

Nowe info dla abonentów CYFRY PLUS!

 

UWAGA! Abonenci cyfry plus niech wstrzymają się z tymi wypowiedzeniami!!!, bo można sobie zaszkodzić.....płacąc kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy.

 

Czytam ten wątek od samego początku, jestem abonentem Cyfry+, dzisiaj właśnie zakupiłem magazyn To i Owo, otóż tam na str 102, jest napisane:

 

"Klienci Cyfry+ nie mogą skorzystać z wypowiedzenia, gdyż w ich przypadku następuje tzw. relanuch oferty, czyli jedne kanały są zastępowane innymi o tej samej tematyce, a nawet atrakcyjniejszej treści." dalej Takiego problemu nie będą mieli klienci Cyfry plus, bo zawartość ich pakietów się nie zmieni.

 

wiadomo tyle, że nic nie wiadomo :jupi: , poczekajmy na listy, i wtedy podejmijmy odpowiednie działania.

 

ale cena się zmienia na niekorzyść klienta. to jest wystarczające uzasadnienie do wypowiedzenia umowy, i to bez okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...