Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymusowa migracja będzie 1 lipca, przed chwilą mi to konsultantka powiedziała.

Przeszedłem do Platinium za 99 zł. Zależało mi na czasie, a że 2 miesiące temu zaoszczędziłem 30 zł na miesięcznej opłacie w Dialogu za internet,

to te 15 zł więcej na umowie za TV jakoś mnie nie rujnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzwonił bardzo miły i rzeczowy człowiek, na bardzo wysokim poziomie, jak za czasów C+. Ani razu podczas rozmowy nie padło NIE WIEM jak za pierwszym podejściem, jak czegoś nie był pewien prosił o chwilę i podawał dane po ich potwierdzeniu.

Oferta standard - 99zł za platynę, nic nie szło ugrać, ani dekodera za 0 zł ani mr za 0 zł. Platynę zaproponował wraz z Vod'em, netVod'em i usługą Go.

Gość nawet mówił coś że gdyby mógł to dałby upust, bo widzi jaki mam staż i ile obecnie płacę, ale po prostu nie może.

 

 

U mnie dokładnie to samo.

Zresztą 3 razy rozmawiałem z konsultantami i zawsze były to rozeznane w temacie osoby.

Poza tym żadnej pyskówki z mojej strony, ironicznych tekstów czy drwienia.

Zwyczajna rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dzisiaj migrowałem kiedy moge sie spodziewac kuriera z dekoderem? pewnie przed świętami raczej nie mam szans?

 

Kurier max 3 dni. Może w piątek dojdzie.

A dlaczego nie wybrałeś opcji odbioru w punkcie obsługi abonentów w swoim miejscu zamieszkania?

Mógłbyś jutro pójść i odebrać dekoder od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe umoy sa na 18 miesiecy co proponuja konsultancji czy na 12?

Na stronce pisze ze umowy sa na 12 a dzis dzwonili do mnie z oferta standardowa za 39zl i nic nizej a mam teraz starta za 16zl:)

 

Nie wiem jak z innymi pakietami, ale w Platinium konsultanci mogą dać tylko na 18. Wiem bo sam o to pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 14:10- Dzwoni miła pani , i oczywiście formułka , bla bla bla i propozycja Platinium za 149 PLN to ja mówię że mnie nie interesuje z HBO bo to kicha , to pani jak bez HBO to 129 PLN, wiec ja mówię że jestem po wstępnych rozmowach z Solorzem i tam mi dają full za 89 PLN. , i tytle dam w nc+ za platynę z multiroomem i pacem pvr 500GB , a miła pani mówi że dobrze zobaczymy co da się zrobić zadzwonię po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiyam a wie może ktoś ile czasu mają na odsłuchanie rozmowy z kolsultantem bo robią mnie w banbuko od piątku i cisza nadal zero odzewu a dodzwonić się do nich to teraz graniczy z cudem wcześciej nie było problemu 1-2min. i się połączyłem a dziś 10min i cisza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam WPT + NPremium + HBO z MR Nkowym standard za 99 i Canal + Start za 41. dostalem listownie super oferte Gold + HBO (21) za 119 na 18 mies, LOL tylko fajek zapomnieli dodac do listu, bo lubie sobie zapalic, jak mnie ktos wydyma. i to bez MR, Juliano moze sobie za rozrzutnik gnoju na polu robic, ida wypowiedzenia, mam AJS wiec ich przeczekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Godzina 14:10- Dzwoni miła pani , i oczywiście formułka , bla bla bla i propozycja Platinium za 149 PLN to ja mówię że mnie nie interesuje z HBO bo to kicha , to pani jak bez HBO to 129 PLN, wiec ja mówię że jestem po wstępnych rozmowach z Solorzem i tam mi dają full za 89 PLN. , i tytle dam w nc+ za platynę z multiroomem i pacem pvr 500GB , a miła pani mówi że dobrze zobaczymy co da się zrobić zadzwonię po świętach.
Dużo dajesz... Jak dla mnie za dużo :) Ale każdy ocenia wg siebie więc nie wnikam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj do mnie zadzwoniła Pani z NC+, z propozycją migracji z Cyfry+ do NC+. W Cyfrze posiadam pakiet Canal+ Start HD płace 56zł + wykupiony moduł CAM CI+. Pani wspomniała mi, że bez problemów przejdę migrację na NC+ z modułem CAM CI+. Dostałem propozycję umowy na 18 m-c i promocję za 79zł, który standardowo pakiet kosztuje 129zł. Jak mi Pani wspomniała promocja czyli kwota 79zł obowiazuje przez cały okres umowy na 18m-c. Teraz wieczorem wszedłem na strefę abonenta a następnie moja oferta i widzę, aż mi oczy wyszły na wierzch ofertę GOLD NC+ PG za 129zł + opcje dodatkowe BASIC ACCOUNT NC+ VN 1,99zł. Sa zsumowane kwoty i wychodzi 130,99zł. A rozmawiałem, że prze cały okres umowy mam mieć kwotę 79zł Zadzwoniłem na infolnie udalo sie bez czekania gosciu mi mówi, że widzi kwote 79zł do końca sierpnia 2013r. A ja w strefie abonenta mam inna kwotę. W ogóle jest coś innego niż było uzgadnianie, jak zadzwoniłem do gościu ma 79zł. Co się dzieje ludzi oszukują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...