Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz olalem nc+ ,umowa do 31.03 wypowiedzenie wyslane zarejstrowane ,teraz pytanie wylacza mi dokladnie 31.03 programy? ile mam czasy zeby zdac tuner i karte?

 

 

Nie przysłali Ci żadnego pisma z instrukcjami ? Powinno takie pismo trafić do Ciebie a w nim powinno być napisane w ciągu ilu dni masz zdać kartę abonencką i ewentualnie sprzęt który od nich wynajmujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Ci którzyu dostali Platinum za 99 zł i złożą wypowiedzenie coś ugrają.

A Ci co Silver za 79 zł i złożą wypowiedzenie nic nie ugrają takiego. Jestem na najgorszej pozycji w negocjacjach.

Nie jest tak źle, już mi pani zeszła na 69 zł za silver a ciąg dalszy negocjacji w piątek :) powiedziałem że interesuje mnie max, 59 bo tyle płaciłem w Nce i że nie dam ani zł więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem telefoniczną ofertę Gold + HBO za 119 zł, ale powiedziałem, że interesuje mnie Platinum - wtedy 99 zł i umowa na 18 miesięcy.

O dekodery nie dopytałem już, bo powiedziałem, że póki co w tej cenie nie jestem zainteresowany migracją. Konsultantka mówiła, że to indywidualnie przygotowana oferta i ona nie może zagwarantować jaka będzie kolejna - czy lepsza, czy gorsza.

 

Co do Eurosportów to do 1 sierpnia są na 100%, a potem nie wiadomo. Trwają negocjacje cały czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się przec chwilę.

Jeden dostał ofertę Silver za 64 zł. Drugi zaś za 69 zł, trzeci taki jak ja za 79 zł. Przyjmiemy, że każdy z nas złoży wypowiedzenie. Więc dzwoni BUK.

Ten pierwszy, co miał 64 zł może zejść np, na 59 zł, ale ten 3 czyli ja jak dostałem 79 zł to nie mógłbym nawet zejść na 64 zł. A dlaczego? Bo różnica jest wielka, będą myśleć, że nikt z nas fora nie czyta i nie wie, że można ugrac 59 zł.

Tak więc osoby co mają Silver za 79 zł są automatycznie na przegranej pozycji w negocjacjach. To nie ulega wątpliwości.

 

Kto się ze mną nie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonili.

 

w chwili obecnej mam superpremium hd.

 

co chciałem:

1. rezygnacja z HBO

2. tv na 3 telewizorach

 

ich ofert: 109 za platinum + 10 za MR razem miesięcznie 119

opłaty aktywacyjne: 149 za główny + 49 za jeden z dwóch multirómowych dekoderów.

 

oczywiście czekam.zobaczymy. na razie mi się nie spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje zaleza tez od tego jakie sami mamy podejscie i w jaki sposob podchodzimy do konsultanta. Jak naskoczymy na nich, ze oni to sami zlodzieje i narzekamy tylko to lipa. Z przekory zaproponuja syf bo i tak zadzwonia do kogos innego i ta swoja prowizje zarobia na kims innym Po drugiej stronie tez jest czlowiek i tez sie w[beep]ia bo on nie jest winny tej sytuacji. To jest jego praca. A ze oferta taka a nie inna to nie jest ich wina. Zadzwonili probujac wcisnac [beep]o w cenach wiekszych niz na stronie! Powiedzialem ze mozemy zaoszczedzic czasu sobie i im ( bo po [beep]e maja dzwonic kilka razy ) Moje warunki byly do realizacji przez nich wiec po sprawie. Stanelo na cenach jakie tu juz sie pojawialy All inclusive za 179 z ich mediaboxem bez aktywacji. Ktos powie ze jelen kolejny ze mnie ze podpisuje, ale ja chce poprostu telewizji. Nie chce czekac zeby zeszli mi z ceny o 10 czy 20 zl za 3 miesiace. Przez ten czas ominie mnie duzo rzeczy tylko przez to ze nie migrowalem ( bo niestety ich polityka jest taka ze wrzuca duzo rzeczy na kanaly ktore udostepnia dopiero po migracji np sport dadza miedzy innymi na nsport, albo wylacza kanaly sd programow jak discovery czy history ) Smutne to ale prawdziwe. To wszystko jest robione na sile. Powinni wiedziec co robia bo nie kazdego stac na najwyzsze pakiety. Pewnie za jakis czas zmiekna - czego Wam zycze szczegolnie osoba nastawionym na platyne ponzej 99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla migrujacych c+ z umową do nc+ na wlasnym sprzęcie c+ nie gwarantuje w ogóle dzialania sprzętu w nc+

zaden konsultant nie chciał potwierdzić że przez okres 18 mieś wszystko będzie działać i to z programow tv

to znaczy że za dwa lub kilka miesięcy i tak sprzęt od nc+ prawdo podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie większą ciekawostką jest to, że są oferty: 1, 2, 4,6 i 8 ;) A gdzie oferty: 3, 5, 7 i ewentualnie 9? Czyżby to nieaktywne jeszcze ale już gotowe oferty, która są przygotowane i czekają na odblokowanie, w momencie aż się nadoją kasy na tych najbardziej napalonych abonentach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz olalem nc+ ,umowa do 31.03 wypowiedzenie wyslane zarejstrowane ,teraz pytanie wylacza mi dokladnie 31.03 programy? ile mam czasy zeby zdac tuner i karte?

 

 

Nie przysłali Ci żadnego pisma z instrukcjami ? Powinno takie pismo trafić do Ciebie a w nim powinno być napisane w ciągu ilu dni masz zdać kartę abonencką i ewentualnie sprzęt który od nich wynajmujesz .

Przyszedl list ze jest im przykro ze rezygnuje ble ble ,ale nie ma nic o zdaniu sprzetu ja nie bede wisial na tel.zeby sie dowiedziec do kiedy mam to zwrocic :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z dekoderami jest wielka lipa.W tej chwili posiadam Pace 500 i chcąc migrować do NC+ i zmienic dekoder na media box + to musze jeszcze za niego placic aktywacje.To klient Cyfry wogole jest traktowany jak klient z ulicy.Na dodatek Pace nie bedzie oferował wszystkich opcji internetowych, to przeciez nie jest pelna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...