Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jes k... skandal

 

jestem abonentem N i dostałem dziś pocztą:

 

wielka promocja: Pakiet Canal + Silwer w oszałamiającej cenie 79 zł miesięcznie..

 

czyli tyle samo co normalnie dla nowych....

oprócz tego umowa na 18 !!!! miesięcy gdy nowi mają na 12 miesięcy

 

niech tylko któryś zadzwoni do mnie z konsultantów.

będą mieli zaraz ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak niektórzy wypowiedzą umowę i za chwile z podkulonym ogonem polecą do APS NC+ będą musieli wziąć ofertę dla nowych.

zanim się ta wypowiedziana umowa skończy to skończą się wszystkie Ligi piłkarskie, zaczną wakacje i będzie można pomyśleć o czymś konkretnym za normalne pięniążki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra patrzę na te kanały i sobie myślę, że żal mi będzie jedynie Eurosportów, Comedy Centralów, i Nicka HD. Ale bądźmy szczerzy, one nie wypadną bo NC+ nie wypuści takich kąsków, z resztą wiem, że z Eurosportem mają umowę do końca sierpnia bodajże więc musieli dać taki zapis, ale na pewno ją odnowią bo niby czemu mieliby zrezygnować? Animal Planet może wypaść bo zawsze pozostaje Animal Planet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być jeleniem żeby samemu dzwonić i teraz migrować.

 

Za jakiś czas ten Jeleń będzie cie dymał bo dostaniesz pismo że za pakiet PLATINUM będziesz musiał zapłacić 129 zł. I co postraszysz wypowiedzeniem ? i będą Cie mieć w d... przejdziesz do CP i w słoneczny weekend usiądziesz w swój [beep] fotelik i będziesz podniecał się meczem Zaporozhye - Hoverla Uzhhorod. :brawo:

 

Czyś ty głupi? Myślisz że każdy się ślini na widok meczu barcy czy man u? Mam ich w .... a Bundesligę którą oglądam mam i tak w Eurosporcie. Myślisz w nc+ to same nowości będą :lol2: tak samo jak w CP to i w nc+ same powtórki i reklamy na 90% kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie że już nie obniżą oferty bo wiedzą że jak ktoś chce wziąć C+PLATINIUM to mu zależy na sporcie i do żadnej konkurencji nie przejdzie. Przecież to proste.

 

PS:Większość migracji ok 90% to C+PLATINIUM

 

 

Powie mi ktoś czy jak będę migrować do nc+ dostane nPremium dopóki nie powstaną nowe kanały???

A pewnie chodzi ci o mecz REAL - GALATA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak niektórzy wypowiedzą umowę i za chwile z podkulonym ogonem polecą do APS NC+ będą musieli wziąć ofertę dla nowych.

 

Nie ma takiej mozliwosci, aby po rozwiazaniu umowy lecial do APS wziac oferte dla nowych. Bez TV tez da sie zyc :) Nie osadzaj wiec od razu wszystkich, a gwarantuje ci, ze wiele osob zrezygnuje przy takich cenach jakie sobie teraz zycza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z TV LG 3D pakiet Superpremium z multi umowa jeszcze przez 12 miesięcy. Dzisiaj zaproponowali Platynę + HBO + Multi za 139 zł. przez 9 miesięcy a następne 9 miesięcy 149 zł. chyba ich pogieło. ani na info linii powiedziała, że 2 kwietnia wysyłają nowe umowy, wtedy wyślę im rezygnację. To już wolę wsiąść nową umowę Platynę na 12 miesięcy. Mam pytanie czy będę mógł zrezygnować z umowy bez żadnych konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą w ciągu ostatnich dni, 4 rozmowy z konsultantem...dzwonili i dzwonili, zaczęli od 139 pln za platynę i MR (2 karty)

skończyło się na tym, iż przedłużyłem: PLATINUM 18 miesięcy MR (dwie karty) za 91 pln :D więc warto czekać i negocjować

Miałem Optimum HD + paczka Canal +, MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Właśnie wróciłem z punktu N w moim mieście który prowadzi moja znajoma. Oferta którą mi zaproponowali to PLATINUM za 89 zł z umową na 12 lub 18 miesięcy, dekoder turbo-box hd 500GB za 99 złotych. Z tego co mi pokazała na monitorze każdy ma przygotowane kilka pakietów ( żaden nie schodzi poniżej abonamentu który płacimy obecne - w moim przypadku świat hd + npremium - 58 zł).

Wpisała w portalu ze nie jestem zainteresowany w/w ofertą i będę składał wypowiedzenie, zobaczymy czy coś to da. Mam nadzieję że dam radę wywalczyć PLATINUM za 79zł lub to samo z HBO za 89 zł.

 

Teraz z innej beczki, znajoma nie potrafiła mi na to odpowiedzieć mianowicie, co z klientami którzy mają umowy pracownicze (np. świat hd za 29zł)? Ona powiedziała że sama czeka na ofertę dla siebie.

 

Dostałem również cynk że NC+ ma wprowadzić jakiś pakiet za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie umowy muszę pisać ręcznie, czy wystarczy wydrukowany gotowiec z internetu.

 

Odpowie ktoś na moje pytanie?

Napisz nogą to wtedy CI przyslą oferte nie do odrzucenia. Jak myslisz czy czy jesli wyslesz wypowiedzenie z neta to bedzie grzech? Pomysl logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...