Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dostałem makulaturę z nc+ (nie ośmielę się tego nazwać "ofertą"), która zawiera rozkaz przymusowej migracji do nc+ z dniem 1 maja i propozycję pakietu Canal + Silver za 79 zł aahahaha. Uśmiałem się ;) Pisze właśnie wypowiedzenie, bo głupka to mogą robić z kogo innego ;)

jaki miales pakiet do tej pory ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem makulaturę z nc+ (nie ośmielę się tego nazwać "ofertą"), która zawiera rozkaz przymusowej migracji do nc+ z dniem 1 maja i propozycję pakietu Canal + Silver za 79 zł aahahaha. Uśmiałem się ;) Pisze właśnie wypowiedzenie, bo głupka to mogą robić z kogo innego ;)

 

A co miałeś wcześniej?

 

Mam abo w "n" za 69 zł czyli z pakietem nPremium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w tym momencie robić? Czekać za telefonem od nich, żeby wyśmiać ich ofertę, czekać za "miłym" listem i złożyć wypowiedzenie, czy oba naraz?

 

Mnie interesuje jedynie platinium z mr i dekoderami poniżej 100 i nie będę się przed nimi płaszczył dla kilku kanałów extra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, konsultanci po malu schodza sie na forum :D

Widze ze tu nie można mieć innego zdania jak tylko większości zdanie. A jak się ma inne to już "konsultant", "pracownik"

 

Co to was obchodzi kto z czego jest zadowolony?

Jeden lubi rybki a drugi akwarium.

 

Spisek spisek przeciw Wam prawdziwym forumowiczom :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem makulaturę z nc+ (nie ośmielę się tego nazwać "ofertą"), która zawiera rozkaz przymusowej migracji do nc+ z dniem 1 maja i propozycję pakietu Canal + Silver za 79 zł aahahaha. Uśmiałem się ;) Pisze właśnie wypowiedzenie, bo głupka to mogą robić z kogo innego ;)

 

A co miałeś wcześniej?

 

Mam abo w "n" za 69 zł czyli z pakietem nPremium ;)

 

ja mam taki sam abo jak ty "n" za 69 zł z nPremium i zaproponowali mi golda za 79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmiana oferty bylaby przyznaniem sie do bledu, wiec nic mnie nie dziwi. Negocjacje musza sie toczyc odnosnie osob migrujacych, a nowych raczej tymi cenami nie przyciagna zbyt wielu... Chyba nikt nie myslal, ze powiedzia cos w tym stylu: "Tak, przegielismy z cenami. Nie podpisujcie umow - za tydzien bedzie taniej" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, konsultanci po malu schodza sie na forum :D

Widze ze tu nie można mieć innego zdania jak tylko większości zdanie. A jak się ma inne to już "konsultant", "pracownik"

 

Co to was obchodzi kto z czego jest zadowolony?

Jeden lubi rybki a drugi akwarium.

 

Spisek spisek przeciw Wam prawdziwym forumowiczom :P

 

Kolega moze przesadzil, ale ty nie jestes miarodajna probka ogolu abonentow, zaliczasz sie do smietanki ktorej bylo zaledwie 100k w puli n i c majacych rownoczesnie obu opow, a to raczej nie pokrywa sie z oczekiwaniami i mozliwosciami pozostaly 2,4mln abonentow. Wiec twoje podejscie jest niereacjonalne i niepraktyczne dla wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioking

Doskonale Cię rozumiem jak i tych którym nie podobają się ceny. Macie racje - są wygórowane.

Mnie chodzi tylko i wyłącznie o komentarze wyśmiewające tych nielicznych którzy wiedząc ze są w mniejszości nie boją się powiedzieć, ze są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie większość nowych aktywacji to abonenci obu platform jednocześnie.dla nich

Cena jest taka sama lub niewiele wyższa.jednakże biorąc pod uwagę statystyki to nc+nie zyskało tych aktywacji tylko

Straciło po jednym abonencie ze starych platfofm.czyli wcześniej abonent n i cyfry teraz tylko nc+ wynik minus 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...