Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie to, bo widzę, że nie za bardzo wiecie co się dzieje, migracja jest automatyczna i narzucają Wam abonament:

viewtopic.php?p=746350#p746350

Oj chyba się zdziwisz kolego

http://img202.imageshack.us/img202/2049/dsc01855ti.jpg

 

Cytat z listu: Powyższe nie wyklucza możliwośći skorzystania z innych ofert przygotowanych przez ITI Neovison w ramach platformy nc+

dalej piszą ze w tym celu trzeba się skontaktować z APS lub Biurem Obsługi klienta.

Jesli masz Npremium według tych skanów ma się możliwość:

1.Zakceptować zmiany i przyjąć ich ofertę lub zadzwonić do nich i spytać się o lepszą ofertę lub zostawić swoje dane na stronie nc+ i oddzwonią.

2. Wysłać wypowiedzenie i wtedy będą na pewno dzwonić z lepszą ofertą :D .

3. Wypowiedzieć umowę

Ja wybieram punkt 2 :D a jak się nie dogadamy to witaj CP :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po migracji do nc+ zostaje mi karta cyfry+? Czy splitter divISO będzie działał z obecnym dekoderem Pace oraz dekoderami Ariva? Jak to jest z tymi nowymi dekoderami nc+?

 

tak,tak

 

A z tymi nowymi dekoderami *Box+? Będą działać ze splitterem?

 

Zlitujcie się, wałkujemy w kilku tematach na kilkuset stronach, że karty C+ działać z nowymi dekoderami z NC+ nie będą! Dostaniecie nowy dekoder z nową kartą. Karta C+ działa w seca a nowe dekodery parowane są z kartami w conax. Te nowe nie będą działać z żadnymi spliterami. Pozostaje tylko MR z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym dostał za 99 zł. Platyne z MR (2 karty) bez dekodera to biorę z pocałowaniem ręki !!!

 

dokladnie .takie samo mam zdanie tylo bez tego "pocalowania w reke".I tak powiem po zatwierdzeniu wypowiedzenia podczas rozmowy z nimi, jesli drozej to szkoda mojego i ich czasu na rozmowy, jesli sie godza, akceptuje ich warunki, chociaz i tak za drogo ale ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to grzeje przechodze na golda za 79 zl i tak nie mam alternatywy bo polsatu nie chce jak dla mnie oferta ok teraz place 69 za n + npremium mam ten caly turbodekored nic nie musze zmieniac a dostane vod seriale ktore i tak mialem zamowic na wakacjach za +15 zl. Wspolczuje uzytkownikom cyfry :) moja ciotka ma jakis tam pakiet full z hbo itp. +mr i placi 109 zl ciekawe co jej zaproponuja teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymusowa migracja to jest dopiero dramat (bez komedii) . Nie ma gwarantowanych comedy central i eurosportów ( dla mnie są to najwazniejsze kanały sportowe) i wyłączone extreme . Dla mnie propozycja 99 za platyne teraz za optimum HD Canalplus place 65 PLN. Wysyłam wypowiedzenie nie akceptuje nowych warunków umowy. Dzisiaj byłem w cp i za premium z multirumem za 0 srednio wyjdzie niecale 72 PLN (umowa 29m 6m gratis cena 89,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po migracji do nc+ zostaje mi karta cyfry+? Czy splitter divISO będzie działał z obecnym dekoderem Pace oraz dekoderami Ariva? Jak to jest z tymi nowymi dekoderami nc+?

 

A z tymi nowymi dekoderami *Box+? Będą działać ze splitterem?

 

Zlitujcie się, wałkujemy w kilku tematach na kilkuset stronach, że karty C+ działać z nowymi dekoderami z NC+ nie będą! Dostaniecie nowy dekoder z nową kartą. Karta C+ działa w seca a nowe dekodery parowane są z kartami w conax. Te nowe nie będą działać z żadnymi spliterami. Pozostaje tylko MR z N.

 

Czyli jeżeli chce pozostać przy splitterze, to muszę migrować co nc+ z obecną kartą cyfry+ tak? W przypadku wypowiedzenia umowy i podpisaniu nowej dostanę kartę, która nie zadziała ze splitterami? Dobrze rozumiem? Czy może z nową kartą nadal splitter będzie funkcjonował, tylko dekoder turboBOX lub inny z nowej oferty będę musiał schować w szafce, a zakupić inny typu Ariva 202E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziala wam strona http://ncplus.pl/migracja ???

Był wyciek danych, wchodząc na stronę mogłeś zobaczyć czyjść numer telefonu i numer umowy _. wypłynęło na tym nowym forum nc+ i zablokowali dostęp :D

 

też tak miałem ale nie wiedziałem o co chodzi. myślałem że to jakiś przykładowy no i "był przykład abonenta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat/;

Mmimo fali krytyki, z jaką przyjęto ofertę platformy NC+, jej twórcy nie planują zmian. Operator chce przekonać dotychczasowych abonentów platformy N i Cyfry+ 600 wariantami promocyjnymi.

W czwartek zaprezentowana została oferta nowej platformy NC+. Przez internautów i abonentów została przyjęta krytycznie. Na Facebooku pojawiło się kilka tysięcy negatywnych komentarzy.

- W reakcji na krytykę nie zamierzamy zmeiniać oferty - powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Julien Verley, prezes NC+. - Do wszystkich 2,5 mln obecnych abonentów platformy N i Cyfry+ wysyłamy listy z dodatkowymi wyjaśnieniami tej oferty i zapewnieniem, że mamy dla nich przygotowanych około 600 indywidualnie skrojonych propozycji przejścia do NC+ - dodał.

Przez weekend do NC+ przeszło 15 tys. abonentów platformy N i Cyfry+ (łącznie mają 2,5 mln klientów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fr86

Dokładnie tak. Jak zmigrujesz to zostajesz ze swoją kartą i swoim sprzętem. Jako nowy klient musisz od nich wziąć jakiś dekoder, który będzie sparowany i żaden spliter nie wchodzi w grę. Ich MR (prze LAN, Wi-Fi) opłaca się na 2 TV, przy większej ilości za każdy dekoder dodatkowa opłata miesięczna (chyba 15 zł) i aktywacja bodajże 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do godziny 11 byłem w"n" umowa 54 zł do czerwca 2014

Teraz jestem w "nc+" umowa Gould 79 zł umowa do września 2014r.

- Znalazłem to forum i zauważyłem , że nie jest to szczególnie atrakcyjna oferta.

Więc nie był to interes życia :read:

A na stronie oficjalnej cena 99 zł.

 

witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fr86

Dokładnie tak. Jak zmigrujesz to zostajesz ze swoją kartą i swoim sprzętem. Jako nowy klient musisz od nich wziąć jakiś dekoder, który będzie sparowany i żaden spliter nie wchodzi w grę. Ich MR (prze LAN, Wi-Fi) opłaca się na 2 TV, przy większej ilości za każdy dekoder dodatkowa opłata miesięczna (chyba 15 zł) i aktywacja bodajże 49 zł

 

Ok, a co w przypadku jak zrezygnuje z oferty i podpiszę nową umowę za jakiś czas. Dostanę nową kartę i dekoder abt, który ze splitterem nie będzie działał. A co z kartą? Jak kupie inny dekoder to będzie ok? Czy w przypadku nowej karty żaden podział splitterem już nie wchodzi w grę? Jeżeli tak to niestety będę musiał migrować do nc+ , żeby pozostawić kartę Cyfry+:/ Orientuje się ktoś czy jeżeli teraz wybiorę pakiet Universe, to później w dowolnej chwili będę mógł migrować na wyższy pakiet? Za ile teraz można dostać Universe przy migracji z Cyfry+? Ciekawe czy będzie można kiedyś do niego dokupić pakiet C+. Nie potrzebuje żadnych vod czy innych zbędnych mi usług. Za pakiet Univers + full C+ mógłbym zapłacić 79-89 zł przy pozostawieniu Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...