Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...) odwróciłem się patrzę a za mną 4 osoby z dekoderami w rękach!!!! wszyscy rezygnują !!!!! :DDDDDD Pogratulować Nowemu Zarządowi, Pogratulować "

 

może stali z dekoderami aby wymienić je na nowe z logo NC+ :P

 

Z pewnością :)

Są ludzie, którzy nie mają takiego pojęcia jak my na forach, co jak wygląda, co jak działa, kosztuje itd.

Wyobraź sobie jakieś starsze małżeństwo z cyfrą od lat, w miarę niski abonament, a nagle wczoraj dzwoni miła Pani, wali im 70-80% podwyżki i mówi że taniej się nie da.

Na ich miejscu też bym dzisiaj stał w kolejce z dekoderem.

 

Guzik prawda. Tacy ludzie zazwyczaj nie biorą premium kanałów. Im tam wystarczy TVP z Klanem i Plebanią itp kanały. A w takim wypadku mogą dostać obniżkę, jak np. moi rodzice. A jak im powiedziałem, ze w CP taniej im wyjdzie, to olali. Problemem jest paczka Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in. również operatorzy telewizji kablowych.

Jeden z ostatnich wpisów na

http://www.facebook.com/antyncplus?ref=stream

 

"Canal+ zniknie z ofert telewizji kablowej? O tym informuje nas jeden z fanów. Wysłałem maila także do kilku usługodawców telewizji kablowej z zapytaniem czy tak właśnie się stanie.

 

"Dziś zadzwoniła do mnie konsultantka z ence minus i po tych swoich chorych super ofertach dla mnie, gdy powiedziałem jej że opłaca mi się bardziej w sieci kablowej (INEA lub Tesat), to wypaliła że Canal+ wypowiada umowy wszystkim sieciom kablowym i będzie dostępne tylko na NC+- wyśmiałem ją bo to by było czyste samobójstwo dla Canal +. Po chwili rozmawiałem z operatorem Mojej kablówki i mam potwierdzenie że Canal + zostanie tylko że do końca marca musze wziąść cała paczkę (45zł w HD) bo po 5 kwietnia kablówki rozbiją Canal + na 3 pakiety (najdroższy za 79zł), a tak będe spokojnie spał mając wszystkie stare i nowe po starej cenie. Więc już działam i radzę innym a na nc+ się wy[beep]ać. Pytajcie operatorów i uciekajcie do kablówek."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko liczę na pewne opamiętanie operatora i modyfikację propozycji,presja abonentów może zrobić swoje,chyba,że liczą na zmęczenie materiału,a więc ,że ludzie powoli zaakceptują zmiany.Myślę,że zostało popełnionych za dużo błędów,tj.w pakietach i ich zawartości,cenach,zmianach listy kanałów w dekoderach,a także bałagan organizacyjny w CTA.

UFF od czwartku czytam,czytam.... :oops: i nareszcie udało się :brawo:

Ale tak na poważnie - moim zdaniem trzeba czekać,nie migrować, niech ci z nc+ ochłoną i zobaczą jakie realia panują w naszej kochanej Polsce :?

Te ceny i ta cho....na lista kanałów to jest kpina z ludzi!! :/

Czekać !!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w c+ 14 lat,no jestem ciekaw co oni mi zaproponują :P

Jak to co zaproponują, Platinum za 119 zł. Jesteś 14 lat, możesz być i kolejne 14. Ciekawe co mnie zaproponują, jestem od sierpnia 2012 ;)

no jak na razie wszystkie sensowne oferty WYRWANE były po pisemnych rezygnacjach i 4-6 telefonie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są normalne choroby wieku dziecięcego. Większość i tak zainteresuje sie dopiero jak będą się kończyć im umowy lub zaczną ich atakować telemarketerzy. Faktem jest, że dopiero czas i realne wyniki zweryfikują prognozy i fantazje zarządu - ale czy na minus czy na plus to przyjdzie jeszcze jakiś czas poczekać. Teraz to wróżenie z fusów...

Społeczność na forach to ile to może być 1% wszystkich abonentów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy N-ki. Czy ktoś z Was miał okazję rozmawiać z konsultantem o migracji do nc+ wspominając o promocji, którą dali przed Euro? Czyli za każdą strzeloną bramkę przez naszych "gwiazdorów" miesiąc abonamentu gratis (w tym przypadku 2 miechy), która obowiązuje dopiero po zakończeniu umowy. W moim przypadku jest to koniec maja. Czyli, jak? Czerwiec, lipiec mam gratis, czy będą próbowali nas wydy....i jakoś obejść tą promocję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy stali po mediaBOXy.

 

tak, tak pani wiceprezes :D

Dziś widziałem mój pierwszy punkt NC+ w Factory Bydgoszcz. Ludzi pełno!!! Myślę sobie, że zainteresowanie kwitnie. Podchodzę, żeby zobaczyć czego można się dowiedzieć a tu niespodzianka. Wszyscy ludzie oglądali skoki naszych w Planicy. Nikt o nic nie pytał ładnej pani. Tylko skoki oglądali. Może to znak że czas przeskoczyć.....na coś innego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w c+ 14 lat,no jestem ciekaw co oni mi zaproponują :P

Jak to co zaproponują, Platinum za 119 zł. Jesteś 14 lat, możesz być i kolejne 14. Ciekawe co mnie zaproponują, jestem od sierpnia 2012 ;)

no jak na razie wszystkie sensowne oferty WYRWANE były po pisemnych rezygnacjach i 4-6 telefonie :brawo:

 

 

W roku 2012 wypowiedziałem umowę w N (miałem abonament około 60-70zł jakoś) po tym jak dostali pismo to mi to oferowali za 35 jeszcze HBO dorzucali:) Szkoda że na koniec tak o klienta dbają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

 

Niestety, dzisiaj rozmawiałem z Panią konsultantką, która zapytana mnie o większy talerz, odpowiedziała, że muszę go zakupić we własnym zakresie. Więc mam taką sytuację głęboko w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robic [beep]a dzisiaj dzwonili z gorszą ofertą niz wczoraj platynowy i multi 129zl po negocjacjach 119zł całość troche drogo ale umowa kończy mi się w tym miesiącu i od nowego zapłacę ponad 150zł bo nie wyslałem wypowiedzenia czy brać za 119platyne z multi? czy będize taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowa platforma hołdowała zasadzie,lepiej chochlą,ale rzadko,niż łyzeczką,ale często?Tyczy to oczywiście cen.Im się normalnie realia pomieszały,chyba,że chcą mieć ofertę dla tych z większą kasą.Z zawartości najniższych pakietów wynika zwykłe cwaniactwo.Niezły kanał Ale Kino był dotychczas w cyfrze w najniższym pakiecie,obecnie w tym za 59 zł,albo w tym za 39 z dopłatą 10 zł.Przecież to ukryta znaczna podwyżka,aż tak pewni siebie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością :)

Są ludzie, którzy nie mają takiego pojęcia jak my na forach, co jak wygląda, co jak działa, kosztuje itd.

Wyobraź sobie jakieś starsze małżeństwo z cyfrą od lat, w miarę niski abonament, a nagle wczoraj dzwoni miła Pani, wali im 70-80% podwyżki i mówi że taniej się nie da.

Na ich miejscu też bym dzisiaj stał w kolejce z dekoderem.

 

Guzik prawda. Tacy ludzie zazwyczaj nie biorą premium kanałów. Im tam wystarczy TVP z Klanem i Plebanią itp kanały. A w takim wypadku mogą dostać obniżkę, jak np. moi rodzice. A jak im powiedziałem, ze w CP taniej im wyjdzie, to olali. Problemem jest paczka Canal+.

zgadzam się,ja mam teraz optimum hd z hd promo i pace pvr za 51msca a zaproponowali mi universe za 49 czyli taniej,problem jest tylko jak sie ma c+

ps.mimo tańszej propozycji i tak ich olałem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma nc+ zafundowała abonentom promocję kar za uszkodzenie dekodera - 500/1000zł (bez hdd/z hdd) +ewentualne dodatkowe koszty! Polecam lekturę regulaminu (dział cennik) :brawo:

Takie cuda były też w samej N-ce. Cennik kar był dosyć rozbudowany, więc jakoś mnie to nie dziwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...