Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej chwili jestem w N i posiadam wszystkie kanały za wyjątkiem Cinemaxów. Płacę 70zł. Oprócz tego posiadam w Cyfrze kanały CANAL+ za 39zł. Razem płacę 109zł. W pakiecie Platinum w NC+ miałbym te same kanały z wyjątkiem HBO. Proponowano mi pakiet Platinum za 89zł. Płaciłbym 20zł mniej niż obecnie. HBO jakoś przeżyję a cena mnie zadowala więc nie pitolcie, że jest drogo, trzeba wytargować.

hehe zmusili pracownika do napisania hymnu pochwalnego :jupi:

 

Od wczoraj wielu ich tu było. Zazwyczaj mają staż na forum nie dłuższy niż 3 dni, i wszyscy są zadowoleni.

Dziwne, prawda ? Niby właśnie migrowali do nowej platformy, mają nowe sprzęty, nowe kanały, a jedyne co robią to wysiadują non-stop na forum i piszą...

 

to chyba nie konsultant - bo jakoś niską cenę podał - większość ludzi (przechodzących z nki) platinum+ ma proponowane po 109zł (w tym i ja miałem taka ofertę bez możliwości jakiejkolwiek dyskusji czy tam podawania własnych warunków). Jedno mnie dziwi czemu nie chcieli mu HBO dorzucić za 20zł jak to proponują prawie wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spodziewałem się takiej reakcji...

 

ja nie mówię przecież, że nc+ jest super sam też nie migruje bo mi oferta nie do końca odpowiada. Ale powtarzam jeszcze raz, że całe to [beep]enie na forum co to nie zrobimy i czego to nie chcemy do niczego nas nie prowadzi. Weź wydrukuj sobie wszystkie posty, zbierz podpisy i wyślij poleconym. Typowe zachowanie gimnazjalistów albo ludzi z PIS drzeć [beep] na forum i tyle wam to da. Oby więcej takich osób wypowiedziało umowy realnie to się poprawi sytuacja, a to że mówisz mi tu o Al. Jazzerra itp. skoro uważasz, że jest to lepsze to pokaż wszystkim, że się da. Im więcej osób odejdzie z n i c+ tym lepiej. Dopiero wtedy się zastanowią i zmienią ofertę na tańszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nikomu nie trzeba pokazywać.

Ten kto się liczy z pieniędzmi nie będzie nic podpisywać przy takiej ofercie; ten którego stać bądź który jest tak zapatrzony w tv że nie umie bez niego żyć podpisze od ręki;

każdy będzie szukał alternatywy na własną rękę; jeden w końcu się przekona i podpisze, inny przejdzie do CP, inny na naziemną, jeszcze inny wejdzie w pakiety internetowe; ale nie o to w tym chodzi.

Każdy z nas ma jakiś staż w C+ lub N; niektórzy wieloletni; nas wkurza potraktowanie nas jak śmieci poprzez butne podejście, poprzez chory marketing, kosmiczne ceny itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to że mówisz mi tu o Al. Jazzerra itp. skoro uważasz, że jest to lepsze to pokaż wszystkim, że się da.

To nie było mądre posunięcie.. Jakbyś przeczytał więcej niż kilka stron z profilu to wiedziałbyś, że od 2,5 roku mam Al Jazeerę Sport (ze względu na LM, LE i parę innych, których nie miałem w C+) i nie muszę nikomu nic pokazywać i udowadniać, bo praktykuję to co rozgłaszam 8) a Cyfrowy Polsat mam obecnie w prepaidzie - jeszcze nie zdecydowałem czy będę doładowywał czy biorę jakąś umowę na 15 miesięcy i przeczekam ten cały bajzel w nc+, bo oprócz cen, nie podoba mi się regulamin i konstrukcja umowy (niejasności z tym zrywaniem, dużo kruczków). Może na jesień 2014 będą mieli oferty żeby przyciągnąć mnie z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jeśli w ciągu miesiąca nic się z cenami w nc+ radykalnie nie zmieni to nie ma się co zastanawiać tylko trzeba zerwać z nimi i na około rok przejść do konkurencji (CP, kablówki). Jeśli taki wariant byłby masowy to po roku nc+ sama znalazłaby się w nie lada tarapatach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lutego miałem pakiet z opcjami za który sporo płaciłem.W grudniu,czując,że przy łączeniu się platform mogą być nieprzewidziane problemy zszedłem na kompakt za 35 zł,z HBO,Cinemaxami , Filmboxami na 6 m. za darmo i zestaw HD do końca umowy gratis,całość na 18 miesięcy.Zycie pokazało,że miałem rację.Jednak mimo wszystko liczyłem ,że NC+ da tak super pozytywne promocje,że będę mógł migrować do tejże.Niestety,jak nie zmienią propozycji,wytrzymuję do końca umowy,a potem czas pokaże.Na dziś danse macabre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko weź pod uwagę, że my tu za bardzo nie mamy nic do gadania (czego żałuję) ale tak wygląda właśnie wolny rynek. Wyobraź sobie, że firma Cyfra+ i n przestaje istnieć a na rynku pojawia się zupełnie nowy gracz który nie powstał z fuzji i co wtedy? Moim zdaniem na nc+ trzeba patrzeć jak na nową firmę która jest jedną z dwóch obecnych na rynku. I mimo gadań pani prezes, średnio traktują to, że masz taki a to taki staż w C+ lub n. Miejmy nadzieję, że po przejściu do nc+ staż który będzie tam się liczył spowoduje to, że zaczną traktować nas normalnie. Ja nikogo nie namawiam na przejście ani na odrzucenie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to że mówisz mi tu o Al. Jazzerra itp. skoro uważasz, że jest to lepsze to pokaż wszystkim, że się da.

To nie było mądre posunięcie.. Jakbyś przeczytał więcej niż kilka stron z profilu to wiedziałbyś, że od 2,5 roku mam Al Jazeerę Sport (ze względu na LM, LE i parę innych, których nie miałem w C+) i nie muszę nikomu nic pokazywać i udowadniać, bo praktykuję to co rozgłaszam 8) a Cyfrowy Polsat mam obecnie w prepaidzie - jeszcze nie zdecydowałem czy będę doładowywał czy biorę jakąś umowę na 15 miesięcy i przeczekam ten cały bajzel w nc+, bo oprócz cen, nie podoba mi się regulamin i konstrukcja umowy (niejasności z tym zrywaniem, dużo kruczków). Może na jesień 2014 będą mieli oferty żeby przyciągnąć mnie z powrotem?

 

ok ale do tego masz jeszcze cp i c+. Więc wystarczy rozwiązać umowę z c+ i po sprawie ta opcja cię zadowala i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w ogóle w Polsce oferta filmowa tych wszystkich kanałów premium jest coś warta. Tu nie ma praw, a jak gdzie indziej jest to i tak słaba ramówka...można jeszcze się pasjonować sportem i wtedy jest tam dobra oferta premium ale za kasę jaką teraz chcą to IMO jest bez sensu. Z kolei żadnej możliwości doboru oferty pod własne gusta praktycznie rozst[beep] całą sprawę migracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale nie widzę w tym co opisują w tym wątku migrujący z C+ żadnych upustów, przecież te ceny nawet nie są mniejsze o ceny usług z których na posiadanych Pace nie będą mogli korzystać. Przecież parę dziesiąta zł kosztują usługi dostępne wyłącznie na nBox Turbo lub mediaBox.

O użytkownikach z krótkim stażem, wczoraj zwróciłem uwagę że są najaktywniejsi, może się mylę?

 

Przyjmuje bierną postawę, jeżeli zadzwonię w przyszłym tygodniu, to tylko by się pośmiać z ncparanoi, do końca czerwca daleko, wszystko może się zdażyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję jedną taką wypowiedź:

 

" odwiedziłem dziś punkt w Katowicach w C.H. 3 stawy przede mną w kolejce starszy Pan odpowiedzi Pani na stoisku mu się nie spodobały "zrezygnuję we wrześniu i przejdę do Polsatu" - ja poprosiłem o formularz wypowiedzenia, odwróciłem się patrzę a za mną 4 osoby z dekoderami w rękach!!!! wszyscy rezygnują !!!!! :DDDDDD Pogratulować Nowemu Zarządowi, Pogratulować "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z migrujących z c+ do nc+ wie coś na temat anten? Obecnie korzystam z anteny 60cm, przy migracji i zarazem bogatej ofercie kanałów HD zmuszony jestem do posiadania talerza min. 80cm. Z informacji na stronie nowej platformy wynika, że nowi kliencie mogą uzyskać antenę 80-tkę za free (jedynie dochodzi koszt dostawy). Ciekawy jestem, co z klientami migrującymi, czy mają też taka opcję z talerzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) odwróciłem się patrzę a za mną 4 osoby z dekoderami w rękach!!!! wszyscy rezygnują !!!!! :DDDDDD Pogratulować Nowemu Zarządowi, Pogratulować "

 

może stali z dekoderami aby wymienić je na nowe z logo NC+ :P

 

Z pewnością :)

Są ludzie, którzy nie mają takiego pojęcia jak my na forach, co jak wygląda, co jak działa, kosztuje itd.

Wyobraź sobie jakieś starsze małżeństwo z cyfrą od lat, w miarę niski abonament, a nagle wczoraj dzwoni miła Pani, wali im 70-80% podwyżki i mówi że taniej się nie da.

Na ich miejscu też bym dzisiaj stał w kolejce z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko liczę na pewne opamiętanie operatora i modyfikację propozycji,presja abonentów może zrobić swoje,chyba,że liczą na zmęczenie materiału,a więc ,że ludzie powoli zaakceptują zmiany.Myślę,że zostało popełnionych za dużo błędów,tj.w pakietach i ich zawartości,cenach,zmianach listy kanałów w dekoderach,a także bałagan organizacyjny w CTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...