Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie piszcie na razie o cenach. To forum publiczne, pisząc, że akceptowalny jest rabat 5, 10 zł nic nie zmienicie, inaczej będzięcie petentami.

[b]Najpierw muszą zmienić zawartość pakietów[/b] oraz możliwość dokupywania dodatkowych pakietów i usług niezależnie od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nikt jakoś nie wydzwania i bardzo dobrze kończy mi się umowa 31 maja .. Pewnie zadzwonią.. Za to co mam w podpisie płace 89 złotych i tyle mogę dać za platynę ..Ani złotka więcej..W przeciwnym razie witaj słoneczko.. Trzeba tę nową ofertę przeczekać...Ten kto szybko kupuje to dwa razy kupuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie rozumieją z połowa społeczeństwa w Poslce zarabia 1,5tyś. i musi z tego wyrzyc miesiąc. Jak to ma sie do telewizji za 120zł? Rozumiem premium, nie każdy musi mieć itp, ale ludzi, te ceny są wyższe niż w Niemczech!!!

 

 

A co to jedyna rzecz, której cena jest wyższa niż na zachodzie? Ogólnie wiadomo, że w Polsce mniej się zarabia, a więcej się płaci.

 

Przykład z życia z lekkim humorkiem:

 

Merkel debatuje z Tuskiem:

 

Tusk pyta: Merkel ile u was przeciętny Niemiec zarabia? Ile wynosi koszt na życie?

Merkel: ok. 2000euro z czego 1500euro przeznacza na życie i rachunki.

Tusk: To co robi z tymi 500euro?

Merkel: A hu.. mnie to obchodzi! :)

 

Merkel pyta: Tusk ile u was przeciętny Polak zarabia? Ile wynoszą koszty na życie?

Tusk: ok 1500zł z czego 2000zł przeznacza na życie i rachunki.

Merkel: To skąd bierze ze 500zł?

Tusk: A hu.. mnie to obchodzi! :)

 

Niestety taka prawda, życie w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "Oficjalne ceny" tych pakietów nc+ dla nowych i obecnych klientów c+ są chyba takie same?

2. Czy da się z nimi negocjować inaczej niż telefonicznie (np. za pośrednictwem maila)?

Nie ufam tym telefonicznym negocjacjom - przez telefon mówią jedno, a w umowie wychodzi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. A tu większość żale odprawia od 24 godzin, chce 1 premiery dziennie i wszystkie mecze w cenie Polsatu. Powinni się cieszyć że rabaty są od razu takie duże. W tej chwili jest tanio i takie są fakty.

 

jesteś nienormalny. Czy ty wiesz, ze ta oferta jest droższa niz oferty stacji Sky.de czy canal+ francja???!!

Ale wiesz, że mieszkamy w Polsce i tutaj zawsze wszystko jest droższe? Sądzę, że nikogo w nC+ nie obchodzi to ile kosztują platformy Sky i Canal+ we Francji.

 

Natomiast nie bronię nC+, oferta jest zbyt droga w porównaniu np. do N (w przypadku Cyfry rozbieżności nie są już tak duże).

 

Ale - nie ma co obrażać ludzi.

 

A co do negocjacji - ja mogę poradzić ustalenie sobie przed rozmową co można zaakceptować. Ja np. wezmę Platinum do 89 zł, bez MR i z moim modułem CI od Cyfry lub z dekoderem za darmo (i bez miesięcznych opłat za dzierżawę). Jak mi tego nie zaproponują, to się nie zgodzę. Po kilku dniach zadzwonią ponownie z lepszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "Oficjalne ceny" tych pakietów nc+ dla nowych i obecnych klientów c+ są chyba takie same?

2. Czy da się z nimi negocjować inaczej niż telefonicznie (np. za pośrednictwem maila)?

Nie ufam tym telefonicznym negocjacjom - przez telefon mówią jedno, a w umowie wychodzi co innego.

To wtedy skladasz rekalamcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie rozumieją z połowa społeczeństwa w Poslce zarabia 1,5tyś. i musi z tego wyrzyc miesiąc. Jak to ma sie do telewizji za 120zł? Rozumiem premium, nie każdy musi mieć itp, ale ludzi, te ceny są wyższe niż w Niemczech!!!

Wiesz, moglibyśmy dyskutować długo na ten temat, ale to nie czas i miejsce. Proszę nie podawać argumentów, że połowa społeczeństwa pracuje za 1,5tys zł miesięcznie i nie ma na telewizję. Jak coś jest dobre jakościowo i w abonamencie premium, musi mieć swoją cenę. Zawsze można się targować. A poza tym nie każdy chce oglądać kanały Premium. Poza tym wiele z tych osób woli wydać pieniądze np. na alkohol niż na konstruktywną rozrywkę w telewizji. To zależy, co kto lubi. Ja tego nie rozumiem, choć oczywiście istnieje coś takiego jak imperatyw kategoryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie rozumieją z połowa społeczeństwa w Poslce zarabia 1,5tyś. i musi z tego wyrzyc miesiąc. Jak to ma sie do telewizji za 120zł? Rozumiem premium, nie każdy musi mieć itp, ale ludzi, te ceny są wyższe niż w Niemczech!!!

Wiesz, moglibyśmy dyskutować długo na ten temat, ale to nie czas i miejsce. Proszę nie podawać argumentów, że połowa społeczeństwa pracuje za 1,5tys zł miesięcznie i nie ma na telewizję. Jak coś jest dobre jakościowo i w abonamencie premium, musi mieć swoją cenę. Zawsze można się targować. A poza tym nie każdy chce oglądać kanały Premium. Poza tym wiele z tych osób woli wydać pieniądze np. na alkohol niż na konstruktywną rozrywkę w telewizji. To zależy, co kto lubi. Ja tego nie rozumiem, choć oczywiście istnieje coś takiego jak imperatyw kategoryczny.

Bardzo trafna uwaga.

 

Fakt, że pakiety są kiepsko rozlokowane, ale jeżeli ktoś nie jest w stanie zapłacić za premium - może kupić najtańszy pakiet lub skorzystać z DVB-T. W wielu spółdzielniach mieszkaniowych w czynszu jest podstawowa kablówka, a jak ktoś chce treści premium - to do tej podstawowej kablówki dokupić ich nie może

 

Mimo wszystko - 119 zł/199 zł to ceny wygórowane jak na nasz kraj, ale jak już wspominałem wcześniej - u nas zawsze ceny są wyższe lub przynajmniej takie same jak na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ludziom bronicie migrować jak nie umieją czytać to przecież nic na siłę ;) Potem będa czytać jak to przepłacają miesięcznie 30 albo i więcej zł ;)

 

Nie wiem ale tak na szybko policzyłem i oferta powinna przedstawiać się następująco bez MR i dekoderów i o takie rabaty powinni wszyscy walczyć:

29 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

69 zł dla migrujących do Canal+ Gold

89 dla migrujących do Canal+Platinum (ciężko będzie wydusić ponad 30%rabatu czyli kwotę 79zł)

139 dla migrujących do All Inclusive+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wy już migrujecie (mowa o abo Cyfry którzy mają dobre oferty)? Można będzie zostać na starych zasadach do końca umowy, w międzyczsie będą was kusić coraz lepszymi promocjami za migrację.

 

a tłumacz im, jak głupi to niech podpisują. Wiecej zarobia to dla nas bedą lepsze oferty. Jak teraz dają 20zł upustu to co bedzie po wysłaniu wypowiedzenia i telefonach od nich? Te 79zł za platinum o których pisałem to nie bajka tylko fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chyba nie rozumieją z połowa społeczeństwa w Poslce zarabia 1,5tyś. i musi z tego wyrzyc miesiąc. Jak to ma sie do telewizji za 120zł? Rozumiem premium, nie każdy musi mieć itp, ale ludzi, te ceny są wyższe niż w Niemczech!!!

Wiesz, moglibyśmy dyskutować długo na ten temat, ale to nie czas i miejsce. Proszę nie podawać argumentów, że połowa społeczeństwa pracuje za 1,5tys zł miesięcznie i nie ma na telewizję. Jak coś jest dobre jakościowo i w abonamencie premium, musi mieć swoją cenę. Zawsze można się targować. A poza tym nie każdy chce oglądać kanały Premium. Poza tym wiele z tych osób woli wydać pieniądze np. na alkohol niż na konstruktywną rozrywkę w telewizji. To zależy, co kto lubi. Ja tego nie rozumiem, choć oczywiście istnieje coś takiego jak imperatyw kategoryczny.

Bardzo trafna uwaga.

 

Fakt, że pakiety są kiepsko rozlokowane, ale jeżeli ktoś nie jest w stanie zapłacić za premium - może kupić najtańszy pakiet lub skorzystać z DVB-T. W wielu spółdzielniach mieszkaniowych w czynszu jest podstawowa kablówka, a jak ktoś chce treści premium - to do tej podstawowej kablówki dokupić ich nie może

 

Mimo wszystko - 119 zł/199 zł to ceny wygórowane jak na nasz kraj, ale jak już wspominałem wcześniej - u nas zawsze ceny są wyższe lub przynajmniej takie same jak na zachodzie.

 

lubisz pepsi, kosztuje 6zł. Za chwile zdrożeje do 12 to też kupisz bo lubisz? Trzeba widzieć granice i nie łapać tego co dają. Tak samo z PPV, gdyby ludzie pomyśleli i raz nie oglądnęli gali to następnym razem nei trzeba by bulic 40zł tylko było by to za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...