Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta istota od 80 calowego kolosa ma juz niestety zjechany wzrok ... skoro widzi pixele ... szok

Oj MALUTKI widze ze nie masz pojęcia wogole o duzych tv i projektorach ,powiedz mi jeszcze ze 80" to trzeba z 10 m oglądac zeby pixeli nie widziec i galek ocznych nie męczyc he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy obraz oraz podświetlenie led na pewno bardziej obnaża wszelkie ewentualne mankamenty obrazu.

 

Nasir zgadza sie ze lcd nie kamufluje tak jak plazma niedoskonalosci obrazu ,ale dlaczego pace zachowuje sie w miare normalnie a na mediaboxie takie chocki -klocki widac ,pisze po raz kolejny na monitorkach 40" na pewno jest to malo widoczne lub wrecz niezauwazalne ale od 70" lub projektorach to juz bedzie widac jaki jest media niedopracowany programowo pod wzgledem obrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta istota od 80 calowego kolosa ma juz niestety zjechany wzrok ... skoro widzi pixele ... szok

Oj MALUTKI widze ze nie masz pojęcia wogole o duzych tv i projektorach ,powiedz mi jeszcze ze 80" to trzeba z 10 m oglądac zeby pixeli nie widziec i galek ocznych nie męczyc he he

 

wspolczuje Twojemu okuliscie i tyle ...

 

racjonalnie ze na tak wielkiej powierzchni nie bede siedzial pod ekranem , a Ty najwidoczniej siedzisz skoro piszesz o pixelach ;), jestes zapewne rasowym maniakiem i tyle w temacie :)przykladasz wieksza wage do technicznych opcji tv a dla zjadacza chleba obraz ma byc OK i ok i HD na 40czy50 calach bedzie mu sie podobalo , Ty wiesz wiecej i chcesz widziec wiecej wiec zauwazysz nawet pixele na odbiorniku 4K :)

 

szacun 4 U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta istota od 80 calowego kolosa ma juz niestety zjechany wzrok ... skoro widzi pixele ... szok

Oj MALUTKI widze ze nie masz pojęcia wogole o duzych tv i projektorach ,powiedz mi jeszcze ze 80" to trzeba z 10 m oglądac zeby pixeli nie widziec i galek ocznych nie męczyc he he

 

wspolczuje Twojemu okuliscie i tyle ...

 

racjonalnie ze na tak wielkiej powierzchni nie bede siedzial pod ekranem , a Ty najwidoczniej siedzisz skoro piszesz o pixelach ;), jestes zapewne rasowym maniakiem i tyle w temacie :)przykladasz wieksza wage do technicznych opcji tv a dla zjadacza chleba obraz ma byc OK i ok i HD na 40czy50 calach bedzie mu sie podobalo , Ty wiesz wiecej i chcesz widziec wiecej wiec zauwazysz nawet pixele na odbiorniku 4K :)

 

szacun 4 U

Jesli wspolczujesz to wlasnie dlatego napisalem ze nie masz pojecia o ogladaniu duzych tv, dla mnie piszą tak ludzie ktorzy sa zacofani w swoich stereotypach ,siedzisz 3m od swojego monitorka 40" i myslisz ze to jest juz szczyt luxusu i podniecasz sie obrazkiem niewiele wiekszym jak monitorek komputera ,jezeli chcesz naprawde zobaczyc namiastke dobrego kina jakis meczyk itd. idz do salonu z projektorami niech ci wlaczą cos w fuul hd np na 120" zasiadz wygodnie w fotelu i wtedy podyskutujemy o pixelach i moim okuliscie ,a najlepiej jeszcze jakby by to byl projektoer 3D

 

dla przykladu dla "okulisty" i nieinteresujacych sie tematem tu sa odleglosci ogladania http://www.projectorcentral.com/Optoma- ... or-pro.htm

jak widac 120" z 4m to normalka :D

 

ps .uprzedzam uszczypliwosci z gory ,-tak podlacza sie tunery nc+ i polsatu pod projektory HD i duze tv

 

i uwierzcie mi naprawde nie pisze tego zeby tu siac panike ,po prostu mediabox nie jast takim cudem techniki jakby sie moglo wydawac ,jest to budzetowy tuner w ktorym postawiono na szybkosc dzialania i olano w tym momencie obraz :cry:

 

i jeszcze zeby nie bylo ze odleglosc projektorow podalem http://www.cinematic.pl/tv/Sharp_LC-80LE645E.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj rano wymieniłem w serwisie mediaboxa na nowy. Niestety obraz jak był kiepski tak jest. Ręce opadają, stara mydelniczka miała obraz żyleta. Pytałem czy jest możliwość powrotu do słabszego dekodera i niestety nie. do tego wszystkiego przestały działać mi wszystkie Canal+. Na infolini mówią że dekoder ściągnąć musi uprawnienia, ale od rana tyle to trwa????.

Pytanko jak można sprawdzić dostępną pojemność dysku, ktoś pisał że połowa dysku jest na początku zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj rano wymieniłem w serwisie mediaboxa na nowy. Niestety obraz jak był kiepski tak jest. Ręce opadają, stara mydelniczka miała obraz żyleta. Pytałem czy jest możliwość powrotu do słabszego dekodera i niestety nie. do tego wszystkiego przestały działać mi wszystkie Canal+. Na infolini mówią że dekoder ściągnąć musi uprawnienia, ale od rana tyle to trwa????.

Pytanko jak można sprawdzić dostępną pojemność dysku, ktoś pisał że połowa dysku jest na początku zablokowana.

 

Mazak a najgorsze jest to ze wlasnie wladowalismy sie w czarną ..... nic nie mozna z tym zrobic karta parowana i na niczym innym nie odpalisz :cry:

nie wiem pisze na @ do nc+ z prosbą zeby mi zamienili mediaBOX na mydelniczke moze cos wynegocjuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiadomo ze ocena jakosci obrazu dla kazdego bedzie obiektywna , jednemu HD bedzie sie posobac a to samo HD drugiego bedzie draznic i bedzie wymyslac jak ten jeden co tu chwali sie projektorami obrazami 80 calowymi :) kazdy ma to co ma i oglada i widzi ... wiec mysle ze bezsensu jest ta gadka , kłucic mi sie nie chce bo modek znow bedzie kastrowal konta bez ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprak dotarly do ciebie argumenty i odwijasz kotka ogonkiem z tąd ta zaczepka o ch[beep]u się ale pomine to cieplym ... ,nie dociera jednak do Ciebie ze pace odbiera dobrze a media NIE na tych samych ustawieniach i na tym samym tv :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas73, szkoda się kopać z koniem, czy końmi. Część kolesi tutaj to typowy target marketingowy, pokaż im coś bardziej kolorowego i dla już jest the best bo "oni" tak mówią. Ja również przeżyłem szok gdy wymieniłem kapitalny BSLA na CLRA z softem turbo. Po kilku chwilach zabawy fajna, szybką grafiką patrze i oczom nie wierzę, wyraźnie gorsza jakość. I tak się męczyłem aż do nowej umowy z C+ tym razem. Pace, wiadomo jaki jest ale jakości obrazu to mu nie można odmówić. Mediabox, to samo co CLRA turbo.

Pace'y miałem dwa, z DVBT i bez, zero różnicy w jakości obrazu, ŻYLETA, CZYŚCIUTKO czego nie ma z softem carbo niestety. Też mogłem mieś i chciałem mediabox'a ale już zmieniłem zdanie po testach.

P.S macie tv z wbudowanym DVB-S? Kupujcie moduł+karta n/c+ i żaden z dedykowanych jakością nie podskoczy! Najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...