Skocz do zawartości

Podwyżka cen w CP


Wojti
 Udostępnij

Czy po podwyżce cen zrezygnujesz z Cyfrowego Polsatu?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy po podwyżce cen zrezygnujesz z Cyfrowego Polsatu?

    • Tak
      12
    • Nie
      21


Rekomendowane odpowiedzi

człowieku pod wzgledem ceny i oferta tak samo w miare :D:D

 

W samą miarę, hmm...Chyba dla Ciebie, bo obiektywnie to są o niebo słabsi od Cyfry +. No ale tak to już jest, chwali się to co się ma. A jakbyś nie zauważył CP sukcesywnie podwyższa swoje pakiety i już niedługo cena nie będzie ich główną kartę przetargową, ciekawe co wtedy :? No chyba, że wszystkim odpowiada pakiet MINI :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat jest najlepszy pod wzgledem Cena/jakosc.

 

A Wy, Jovik i djclassic nie musicie publicznie wyladowywac swoich frustracji

 

Jakich frustracji :shock: To wolny kraj i wolne forum. Jak uważam, że C+ ma lepszą ofertę od CP to wyrażam swoją opinię. Chyba chciałeś napisać cena/oferta bo jakość jest słaba. Od kiedy największa platforma znaczy najlepsza? Idąc tym tokiem rozumowania najlepszym autem jest Fiat bo sprzedaje się go najwięcej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem że tak bo zastanawiam się na rezygnacją tylko jeszcze nie wiem do końca czy i kiedy to zrobię Zdenerwowała mnie tak drastyczna podwyżka ceny za pakiet film. Zawsze wykupowałem ten pakiet bo lubię axny ale teraz mi się nie uśmiecha płacić aż tyle. Teraz opłace abonament za pakiet film na kilka miesięcy a później albo zostanę przy samym familijnym lub jeżeli będzie taka możliwość przejdę na pakiet mini i kupię sobie dekoder n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ofercie CP z pakietem Mini nie ma Samsunga. :wink: Romar7.

Co ty gadasz ???. Pierwsze słyszę ???? i co to miałaby być za różnica. Dekoder jak każdy inny (najlepszy ze stajni CP) i za chwilę pójdzie w odstawkę - bo niby nowe idzie :?: . Jest , jest, jest - tylko trzeba wyprosić :lol::lol: - albo znać odpowiedniego człowieka. :wink:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...