Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest lemur znany z Cyfry+ który informuje że w nowej nc+ będzie jeszcze więcej premier filmowych i piłka na najwyższym poziomie najlepsze ligi i liga mistrzów na jednym dekoderze

 

A co innego ma powiedzieć żeby tak naprawdę nic nie powiedzieć w czasie trwania tej reklamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz trochę z innej beczki. W Nce jest tragicznie. Kraków pada - Francuzi przypuścili efektywny szturm. 28.02. przedłużyłem umowę w N. Wieczorem uzyskałem uprawnienia do dodatkowych kanałów za friko tzn, Cinemaxy Filboxy, HBO C+. Moje zdziwienie - rano 1.03 - N wyłączona, odbieram tylko ekran aktywacyjny. W niedzielę dzwonię na infolinię - rozmowa z 5 konsultantami prawie 2 godziny. Okazuje się, że N rozrzutnie rozdawała kanały za friko. Konsultanci zdecydowali się przywrócić podstawowe pakiety, które miałem za 48 zł, co do obiecanej reszty kanałów - powiedzieli, że uwzględnią prośbę jako reklamację i dostanę odpowiedź do 30 dni. Oczywiście co minuta przepraszali mnie za tą sytuację. Z proponowanej oferty włączenia tylko pakietów tematycznych nie skorzystałem. Przekonywali mnie, że NPremium i tak się kończy - info Satkuriera - dziecięcych kanałów różnych od tych z C+ - ma pozostać 1 lub 2 - do wspólnej oferty. Czyli będzie totalna bryndza po połączeniu, brak nowych dla dzieci, brak WiP i NPremium 4 szt. Sadzę, że Francuzi wymusili taką politykę w N. Ciekawe czy są też inni abonenci N co przedłużali w ostatnich dniach lutego i mają podobny kłopot. Dziś cisza, zero reakcji na moje wczorajsze rozmowy, odbieram tylko C+. Polsat staje się powoli coraz atrakcyjniejszy, jednak!. Wiadomość z ostatniej chwili - z Wa-wy, Cyfra przebudowuje totalnie system PPV - najprawdopodobniej zawiodą się sportowcy, wszystko co lepsze i na bieżąco będzie chyba płacone oddzielnie przez PPV. I to na tyle.

----------------

Studi - nie jeden konsultant a podałem że 5ciu, po różnych przełączaniach. Jak masz możliwość sprawdzić to w N - to podam na priv swój nr. abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż i całe to gadanie o tym że w tajemnicy przed konkurencją diabli wzięli. Przejęci od TVN spece do Cyfry+ po prostu zawalili robotę.

A Solorz tylko zaciera ręce. Im więcej tajemnic i ściem a nie konkretów dla abonentów N i C+ tym więcej swoich dekoderów sprzeda.

 

Jest takie przysłowie: krowa która dużo ryczy mało mleka daje..... Jak widać bardzo pasuje do NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili - w Krakowie, wspólnie z informatykami C+ zmieniają aktualnie oprogramowanie całego systemu N!. Wszystko czeka co nowe oprogramowanie pokaże, kierownicy na krótkim spotkaniu szkolącym. Studi - nie podaje bajek, sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CP dołącza Universal Channel HD

Daje otwarte okno na kanały Universal i to DLA WSZYSTKICH - nie tylko wybranych :brawo:

O ile Wasze napalenie Viasatami jeszcze jakoś rozumiałem, tak Universal HD? Przypomnijcie mi w jakiej jakości nadaje Universal SD, jakim formacie i co ciekawego tam leci. Rozumiem argument, że coś tam się dzieje w przeciwieństwie do nc+, ale widzę, że niektórym humor poprawiłaby nawet plansza testowa (obowiązkowo "Polsat Plansza Testowa HD" w 3D czy tam 1080p. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet wolałbym żeby było mniej kanałów (...) czy to tak trudno zrobić trochę miejsca na satelicie i zwiększyć bitrate???

No trudno bo najłatwiej jest zachwalać platformę ilością kanałów.

A i wielu powie, że u konkurencji jest o 5 więcej za tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem abonentem N-ki od 5 lat i widzę, że rzeczywiście N-ka traktuje swoich abonentów olewająco, a jednak Cyfra+ lepiej traktuje swoich klientów ... Niestety tak to wygląda ...

Napisałem 2 razy emaila do N-ki raz w piątek, następnie wczoraj i niestety zero odpowiedzi :-(

O to treść :

... Dzień dobry ...Jestem Waszym abonentem od maja 2008 r. Chciałbym zapytać jak uzyskać te 6 kanałów HD z Cyfry+, które mają niektórzy abonenci "N" ... Na czym polegała selekcja i wybór abonentów, że te kanały mają "wybrańcy" ? Poza tym, dlaczego abonenci Cyfry+ mają na co dzień kontakt telefoniczny lub emailowy z Cyfrą+ i dołączane są do ich oferty programowej "Nasze" kanały nSport HD i MGM HD, a "Nasi" konsultanci nawet nie odpowiadają na emaila, a jeżeli już to mówią, że nie można dołączyć kanałów z Cyfry+ ... A ja umowę przedłużyłem na kolejne 18 m-cy w styczniu tego roku po przez panią z Waszej firmy i nawet pani nie zaproponowała czy nie wspomniała o takiej możliwości włączenia kanałów z Cyfry+ ... Czy ja jestem gorszym abonentem od innego "wybrańca" ... Jestem bardzo zniesmaczony takim wyróżnianiem, że "jeden jest lepszy, a drugi gorszy" ... Dziękuję za współpracę ...

Mój Nr abonenta xxxxxxxxx Krzysztof xxxxxxxx ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz uprawnienia do MGM HD/nSport HD to masz również uprawnienia do odbioru nSport SD (np. na własnym sprzęcie - u mnie działa i SD i HD). Ktoś pisał, że na listach od odbiorników Cyfry+ SD zamiast nSportu HD mają nSport SD, ale nie jestem w stanie tego w żaden sposób zweryfikować. W każdym razie na odbiornikach własnych nSport SD z 11.393 V na 100% działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawjack - Rebranding dotyczyć będzie kanałów autorskich czyli np. kanałów premium nki. A co do reszty w większości wielkich zmian nie będzie (powiedzmy w kwestii dobrych znanych marek), ale też nie będzie sumy obecnych kanałów w dwóch platformach. Migracja to będzie głównie w warstwie umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...