Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wysyłani skarg do UOKiK, to wydaje mi się, że ludzie nie muszą znać wszystkich przepisów, kruczków, etc. Przecież oni są od tego, żeby Kowalskiemu pomóc. Muszę znać cały kodeks, regulaminy, żeby mieć prawo żądać wyjaśnień ? To by było chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak mogą wszystkim abonentom Nki dać te kanały na 3 miesiące skoro, po piśmie z NC+ mogą albo zmigrować albo wysłać wypowiedzenie w ciągu miesiąca? Przecież to marketingowy bełkot.

nikt nic nie chce na żadne 3 miesiące,a potem co znowu drożyzna obniżcie ceny i jasno powiedzcie które programy sa gwarantowane,zróbcie elastyczna ofertę dla tych co lubią sport a nie koniecznie film i odwrotnie,nie wciskajcie swoich technologi na silę,szanujcie klienta ,respektujcie umowy,tylko tyle to chyba standardy a nie jakieś wygórowane niestworzone rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/101563-Pierwsza- ... siace.html

a najlepsze będzie jak dodadzą nam te kanały i potem przez to po darmowych 3 miesiącach będzie wzrost abonamentu o np. 10 zł za te programy które "darmowo" otrzymaliśmy :jupi:

wcale bym się nie zdziwił :lol2: a może te co dodają to też są nie gwarantowane np. po tygodniu czasu znikną :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wysyłani skarg do UOKiK, to wydaje mi się, że ludzie nie muszą znać wszystkich przepisów, kruczków, etc. Przecież oni są od tego, żeby Kowalskiemu pomóc. Muszę znać cały kodeks, regulaminy, żeby mieć prawo żądać wyjaśnień ? To by było chore.

 

Mam plan na biznes!

Założyć platformę telewizyjną supernc+, dawać za 1 zł abonament plus 0 zł aktywacja a po miesiącu zmienić firmę i nazwę na extranc+ i wysłać list, że abonament wzrasta do miliarda złotych na miesiąc oczywiście wysłane jako przesyłka reklamowa zwykłym listem, i jak nie akceptujesz możesz zrezygnować?

Niech Ci 10% Osób nie odpisze i jesteś ustawiony do końca życia...

 

 

Polsce gratulujemy Prawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już działają kanły n-sportu HD (poz.40) SD (poz.213) w dekoderach Cyfry+.

Do końca czerwca 2013 r będą -3 m-ce, i wtedy zapewne będzie ostateczny termin przymusowej migracji dla abonentów Cyfry+ z umowami posiadajacymi Canal+.

Pożyjemy zobaczymy, zawsze mówiłem pośpiech jest złym doradcą!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n sport włączyli dlatego ze poleci na nim jeden meczy ekstraklasy bodajże Legi Warszawa i musieli to zrobić żeby abonenci mający pakiet canal plus mogli mieć do tego meczu dostęp bo inaczej były by znowu problemy

nie, mecze Lecha i Legii jednak będą na żywo na Canal+ do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...