Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z innego forum, informacja od goscia ktory byl na szkoleniu...
A może kolega by tak podał linka :read::?:

 

Ja tam 1 lutego wziąłem MR, więc załapałem się jeszcze na gratisy filmowe. Do tego swój dekoder a drugi co miałem też się przydał i 18 miesięcy spokoju. :)
...i to samo polecam innym (j.w.: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=174&t=30095&start=990#p721990) :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.tv napisal

 

Informacja, która otrzymaliśmy dzisiaj z C+

 

"Ze względu na planowane wdrożenie nowych ofert dla naszych Abonentów, z dniem 1 marca zostanie wyłączona możliwość przedłużania Umów o Abonament. Wkrótce przygotujemy nowe oferty z korzystnymi promocjami."

Coraz bliżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam akurat z salonu Cyfry+(przyszły salon NC+)Chwilę posiedziałem i pogadałem z włascicielem.Nie wiedzą jeszcze nic o dokładnej dacie startu.Dostaną dzień przed po zamknięciu salonu informację meilem że od jutra start i będą mieli wtedy zmienić kosmetycznie wnętrze salonu pod nową markę.Ulotki dostaną dopiero z rana w dniu startu NC+ przed otwarciem salonu.Więc nie wierzcie że ktokolwiek widział ulotki bo nikt ich w salonach nie widział.Nie znaja nawet najmniejszej informacji odnośnie pakietów ani ich cen.Wszystko objęte wielką tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.tv napisal

 

Informacja, która otrzymaliśmy dzisiaj z C+

 

"Ze względu na planowane wdrożenie nowych ofert dla naszych Abonentów, z dniem 1 marca zostanie wyłączona możliwość przedłużania Umów o Abonament. Wkrótce przygotujemy nowe oferty z korzystnymi promocjami."

Coraz bliżej....

 

Być może jutro wyłączą a w poniedziałek 4 marca rozpoczną sprzedaż już nowej oferty. Wiem, że to moje pobożne życzenie ale... kto wie. Przez weekend może puszczą jakieś reklamy w TV odnośnie Wielkanocy i nowej platformy. I pozostanie prawie 3,5 tygodnia na sprzedaż w gorącym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle... Dla mnie to jest cyrk x9999

 

P.S Tutaj Cyfra+ i N się łączą i powstaje nowa platrforma nc+ - Nazywamy to fuzją

Dawniej Cyfra+ przejęła WizjeTV i nie powstała nowa platforma, dołączono to do Cyfry+ - Nazywamy to przejęciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...