Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie orange to w sumie też żabojady :lol2: Ale nadzieja umiera ostatnia. Ja na dzień dzisiejszy mam nadzieje że jak najwięcej wypowiedzeń trafi do nc głupiego+. Nie dlatego że mnie nie stać na nc+ tylko dlatego że ja się nie zgadzam na dojenie mnie bo nie jestem krową :lol2: i mam nadzieje że inni ludzie też tak zrobią. Pozdro dla wszystkich co ślą wypowiedzenia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest kibiców w związku z drożyzną i ograniczaniem dostępu do meczów T-Mobile Ekstraklasy

Protest polega na wysyłaniu mailów z prośbą o interwencje zarządu Ekstraklasy i PZPN w związku z próbą narzucenia astronomicznych sum za dostęp do meczów Ekstraklasy oraz innych rozgrywek

 

Cyfra+ do tej pory żyła w zgodzie z kibicami T-Mobile Ekstraklasy. Wystarczył abonament Canal+ Start (około 40 zł), a kibic miła pewność, że na żywo i w jakości HD zobaczymy wszystkie mecze swojej ulubionej drużyny. Nowa oferta nc+ także oferuje dostęp do pełnej oferty T-Mobile, ale w nowej cenie - tylko w trzy razy droższym abonamencie (Canal+ Platinum) i tylko z pełną ofertą wraz z serwisami VOD.

 

MY - KIBICE LIGOWI nie chcemy płacić ANI ZŁOTÓWKI WIĘCEJ za dostęp do Ekstraklasy w nC+!!! Dlatego RAZEM musimy głośno przemówić przeciw krzywym zmianom nC+.

Jeśli nasza akcja ma być słyszalna, musimy mówić JEDNYM GŁOSEM

 

To przede wszystkim cios w kibiców, którzy stanowią największą grupę abonentów Canal+. Do tej pory mogli oni wybrać czy chcą sam pakiet Canal+ czy też Canal+ z mniejszym bądź większym pakietem kanałów podstawowych. Nowa oferta nc+ tego wyboru nie daje. Pełna oferta sportowa Canal+ dostępna jest tylko w pakiecie Platinum za 119 zł, który dodatkowo został naszpikowany dostępem do pełnej oferty kanałów podstawowych SD i HD oraz usług VOD (np. nc+GO). Zapomniano natomiast chociażby o klientach, którym zależy na dostępie TYLKO do pełnego Canal+ bez usług i kanałów dodatkowych.

 

Niestety piłka nożna w tv stanie się towarem luksusowym

Oto adresy mailowe

 

info@ekstraklasa.org

klubkibica@pzpn.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dillinger79 jestes fanbojem nc+ i nie będe z Tobą dyskutował. Jelenie płącą więcej, ale beze mnie, nie będę tym jeleniem.

Ty płącisz jeszcze więcej, czyli ofertę masz dla łosi.

 

Pozdrawiam i nie dyskutuje z Panem.

 

Jelenie, a raczej osły to proszą prawników o napisanie głupiego tekstu wypowiedzenia umowy.

Dawno nikt mnie tak nie ubawił. Przy okazji trochę to przerażające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dillinger79 jestes fanbojem nc+ i nie będe z Tobą dyskutował. Jelenie płącą więcej, ale beze mnie, nie będę tym jeleniem.

Ty płącisz jeszcze więcej, czyli ofertę masz dla łosi.

 

Pozdrawiam i nie dyskutuje z Panem.

 

Jelenie, a raczej osły to proszą prawników o napisanie głupiego tekstu wypowiedzenia umowy.

Dawno nikt mnie tak nie ubawił. Przy okazji trochę to przerażające...

Nka potrafiła odrzucić pismo bo np. brakowało słówka oświadczenie tylko pisało wypowiedzenie i 1 miesiąca zrobiło się pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniano natomiast chociażby o klientach, którym zależy na dostępie TYLKO do pełnego Canal+ bez usług i kanałów dodatkowych.

 

Niestety piłka nożna w tv stanie się towarem luksusowym

Oto adresy mailowe

 

info@ekstraklasa.org

klubkibica@pzpn.pl

 

To akurar chyba nic nie da, bo ani PZPN ani właściciel extraklasy nie może dyktować platformie , jak i na jakich warunkach ta ma odsprzedawać swoim abonentom swój towar, którym są prawa do transmisji.

Prędzej do władz NC+ trzeba pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie da bo to prywatna firma i prawa wolnego rynku są takie że może sobie sprzedawać swój produkt za tyle za ile jej się żywnie podoba , dlatego jedyną skuteczną formą nacisku jest po prostu rezygnacja . Tylko ilość ludzi którzy od nich odejdą może ich zmusić do zmiany polityki cenowej . Ekonomii się nie oszuka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nka potrafiła odrzucić pismo bo np. brakowało słówka oświadczenie tylko pisało wypowiedzenie i 1 miesiąca zrobiło się pół roku.

Wypowiadałem Nkę w grudniu - nie było tego słowa, nie było problemów.

 

Jeżeli coś takiego zostaje odrzucone - jest rzecznik praw konsumenta. Pisząc "wypowiadam umowę zgodnie z terminem jej upływu" - wyrażasz oświadczenie woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanaly orawdopodobnie zostana tylko nc walczy zeby operatorzy ich zamiast opcji sd marna udostępniła opcje hd o lepszej rozdzielczosci a większość tych stacji ma juz opcje hd która niechce udostępnić universal juz jest w opcji hd tylko jeszcze n i cyfra niema jej niewiadomo dlaczego a programy datę same co w universal sd co ma cyfra i n razem wzięci tak tcm tez ma opcje hd jak pozostale stacje co maja niby wylecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanaly orawdopodobnie zostana tylko nc walczy zeby operatorzy ich zamiast opcji sd marna udostępniła opcje hd o lepszej rozdzielczosci a większość tych stacji ma juz opcje hd która niechce udostępnić universal juz jest w opcji hd tylko jeszcze n i cyfra niema jej niewiadomo dlaczego a programy datę same co w universal sd co ma cyfra i n razem wzięci tak tcm tez ma opcje hd jak pozostale stacje co maja niby wylecieć

 

A Eurosport? :lol2::lol2: jest HD. Powinny być piorytetem większym niż BBC, Discovery i inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale im więcej osób z różnych kręgów zwraca uwage na problem, tym lepiej.

 

Te dwie instytucje już wzięły sporą kasę za prawa - może to je trza pytać czemu tak dużo wzięli, że platforma musi tak kombinować, żeby mieć jakiś zwrot? Ja tam piłki nie lubię, głównie za to, że to niewiele ma wspólnego ze sportem - tam rządzi kasa. A kibice też rzadko są sportowcami - mało który gra w piłkę, raczej żłopią browary przed telewizorami. Choć znam wyjątki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dillinger79 jestes fanbojem nc+ i nie będe z Tobą dyskutował. Jelenie płącą więcej, ale beze mnie, nie będę tym jeleniem.

Ty płącisz jeszcze więcej, czyli ofertę masz dla łosi.

 

Pozdrawiam i nie dyskutuje z Panem.

 

Jelenie, a raczej osły to proszą prawników o napisanie głupiego tekstu wypowiedzenia umowy.

Dawno nikt mnie tak nie ubawił. Przy okazji trochę to przerażające...

ty jesteś jakiś upośledzony? wchodzisz na to forum tylko po to bo masz nc+ i by sobie robic jaja z tych co dla nich jest za drogie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo te stacje co są w sd wrócą do nc w wersji hd z podkulonym ogonem bo wątpię zeby sobie opuściły na utratę 2500000 potencjalnych klientów z nc+

 

Ilu? Człowieku widzisz ile już ucieka z tonącej nc+? Wiesz ilu już nie chce znać i patrzy z pogardą na nc+? nc+ to wróg numer jeden teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze odejdzie z 10 do 20 % abonentow z nc + maximum ale tez przyjdą ci co maja dość słoneczka któremu kończy juz sie extraklasa a niema meczów barca Real Madryt menczester city menczester united Paris sant germen olimpiku marsylja i jeszcze kilkunastu wspaniałych europejskich zespołów w swoim porfoljo ;)

 

Piłka zadzi na nc+ nie mówiąc o spidveyu grand prix liga krajowa boxie w dobrym wykonaniu emma bellator gdzie zaczynaja i polacy walczyć tenisie atp w najlepszym wykonaniu i jeszcze kilku dyscyplinach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No i dostałem dziś super promocję od nc+ jako abonenta N-ki ... Na chwilę obecną mam umowę jeszcze z N-ką zawartą w styczniu br. na okres 18 m-cy tj. do lipca 2014 r. Umowa była zawarta telefoniczne poprzez konsultantkę N i oczywiście rozmowa była nagrywana, gdzie było mi gwarantowane jako abonentowi od 2008 r., że kanały do końca umowy będą oczywiście gwarantowane i oczywiście do końca umowy za tą samą kwotę czyli 90,99 zł :

- 6 pakietów tematycznych ( full )

- nPremium HD (paczka)

- HBO HD (paczka)

- FILMBOX HD (paczka)

- HISTORY HD

co daje 38 kanałów HD ...

 

A w słynnym liście od NC+ z dnia 25 marca br. czyli z przed 2 dni następująca oferta "CANAL+ GOLD + HBO" (21) za kwotę 119 zł :

- 6 pakietów tematycznych

- Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

- HBO HD (paczka)

co daje 41 kanałów

* brak w stosunku do N-ki FILMBOX HD oraz HISTORY HD

* różnica abonamentu więcej o 28 zł ...

 

Poza tym w okresie od 05 kwietnia do 30 kwietnia br. promocja wszystkie 6 Canal+ za darmo,

- po tym okresie czyli od 01 maja br. jeżeli "nie dam znaku życia" warunki promocji umowy wchodzą w życie na 18 m-cy

- a jeżeli nie akceptuję ich oferty to mam czas do dnia 19 kwietnia br. na pisemne wypowiedzenie obecnej umowy z N-ką ! Czyli gdzie jest moja gwarantowana umowa z N-ką i jej kanałami do lipca 2014 r. jak sama konsultantka mi gwarantowała jeszcze 2 miesiące temu ...

 

Tak więc nie ma nic gwarantowanego, firma zmieniła właściciela, nazwę i stare warunki umowy przestają obowiązywać ! Niech nikt nie liczy, że będzie do końca umowy ze starą platformą czy to z N-ką czy z Cyfrą ... Teraz warunki już dyktuje NC+ albo zostajesz z nimi po nowemu albo odchodzisz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No i dostałem dziś super promocję od nc+ jako abonenta N-ki ... Na chwilę obecną mam umowę jeszcze z N-ką zawartą w styczniu br. na okres 18 m-cy tj. do lipca 2014 r. Umowa była zawarta telefoniczne poprzez konsultantkę N i oczywiście rozmowa była nagrywana, gdzie było mi gwarantowane jako abonentowi od 2008 r., że kanały do końca umowy będą oczywiście gwarantowane i oczywiście do końca umowy za tą samą kwotę czyli 90,99 zł :

- 6 pakietów tematycznych ( full )

- nPremium HD (paczka)

- HBO HD (paczka)

- FILMBOX HD (paczka)

- HISTORY HD

co daje 38 kanałów HD ...

 

A w słynnym liście od NC+ z dnia 25 marca br. czyli z przed 2 dni następująca oferta "CANAL+ GOLD + HBO" (21) za kwotę 119 zł :

- 6 pakietów tematycznych

- Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2

- HBO HD (paczka)

co daje 41 kanałów

* brak w stosunku do N-ki FILMBOX HD oraz HISTORY HD

* różnica abonamentu więcej o 28 zł ...

 

Poza tym w okresie od 05 kwietnia do 30 kwietnia br. promocja wszystkie 6 Canal+ za darmo,

- po tym okresie czyli od 01 maja br. jeżeli "nie dam znaku życia" warunki promocji umowy wchodzą w życie na 18 m-cy

- a jeżeli nie akceptuję ich oferty to mam czas do dnia 19 kwietnia br. na pisemne wypowiedzenie obecnej umowy z N-ką ! Czyli gdzie jest moja gwarantowana umowa z N-ką i jej kanałami do lipca 2014 r. jak sama konsultantka mi gwarantowała jeszcze 2 miesiące temu ...

 

Tak więc nie ma nic gwarantowanego, firma zmieniła właściciela, nazwę i stare warunki umowy przestają obowiązywać ! Niech nikt nie liczy, że będzie do końca umowy ze starą platformą czy to z N-ką czy z Cyfrą ... Teraz warunki już dyktuje NC+ albo zostajesz z nimi po nowemu albo odchodzisz ...

nie wiem czy do końca tak jest cyfra nadal istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...