Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Again34... nikogo nie bronię.. tylko zastanawia mnie jad w Twoich wypowiedziach... nienawiść, jakby ci kogoś bliskiego ten człowiek zabił! To tylko jakiś koleś od TV (to sluży do rozrywki i jest dobrem nie koniczenie potrzebnym do przeżycia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć Vectra jest pierwszych z dużych operatorów, który rozpoczął sprzedaż Canal+ w nowych pakietach. Operator przygotował także promocję dla swoich abonentów w ramach której, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy, pakiety oferowane są w promocyjnych cenach: Canal+ Silver - 29,90 zł (zamiast 49 zł), Canal+ Gold - 39,90 zł (zamiast 69 zł)oraz Canal+ Platinum - 49,90 zł (zamiast 89 zł).

 

Jak widać zjeżdżają z ceny za paczki c+. Info z media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto im by zapłacil w kablówce 89 czy nawet 79 zł za opcje premium, ludzie biorą pakiet telewizyjny, internet i telefon, mało kto bierze opcje premium. Ci co mają je wykupione płacą teraz od 35 do chyba 45 (50) zł, a co teraz każą im płacić 70 zł :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze juz wklejasz hurtowo te swoje dyrdymaly w kazdym temacie jednakowe,haha

brawo!!!

gratuluje zawzietosci..

 

a ceny na NC+ sa wysokie bo to platforma premium.

mysle ze 90-100 zl za cala paczke canal+ i 40 kanalow HD to cena w sam raz.

i mozecie sobie krzyczec do woli..nawet jesli nc+ straci teraz powiedzmy 5-10 tys krzykaczy to na świeta w grudniu sobie to odrobi i tyle w tym temacie.

po prostu maja to gdzies i wcale im sie nie dziwie..

 

brak mi w ich ofercie tylko samej paczki C+ za 50-60 zl...i tyle..

mam nadzieje ze zrobia bo jak wylacza sece to tylko taki pakiet by mnie interesowal..na dana chwile jest ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rozmawialem z konsultantką ..chyba wymiekaja nieco dotychczas nie bylo u mnie mowy -platinum za 99 zl a teraz tylko zagadnalem i zaraz uslyszalem ze nie ma zadnego problemu a umowe moge sobie miec na 12 lub 18-mcy do wyboru..i wlasny sprzet Pytam co sie zmienilo od wczoraj ze tacy na rany przykladac uslyszalem ze idą swieta mysle ze warto czekac ..bo wymiękaja powoli..ale jest tez granica ..jestem ciekawy czy dostal ktos oferte 89 zl na platyne ???moze wiecie? ja czekam jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze juz wklejasz hurtowo te swoje dyrdymaly w kazdym temacie jednakowe,haha

brawo!!!

gratuluje zawzietosci..

 

a ceny na NC+ sa wysokie bo to platforma premium.

mysle ze 90-100 zl za cala paczke canal+ i 40 kanalow HD to cena w sam raz.

i mozecie sobie krzyczec do woli..nawet jesli nc+ straci teraz powiedzmy 5-10 tys krzykaczy to na świeta w grudniu sobie to odrobi i tyle w tym temacie.

po prostu maja to gdzies i wcale im sie nie dziwie..

 

brak mi w ich ofercie tylko samej paczki C+ za 50-60 zl...i tyle..

mam nadzieje ze zrobia bo jak wylacza sece to tylko taki pakiet by mnie interesowal..na dana chwile jest ok:)

 

Nich do nich nie wróci :) nc+ juz kojarzy się z drożyzną gorsza od Cyfry+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinus

Ale oficjalne stanowisko nc+ jest takie, że Seca zostaje. Co będzie za jakiś czas, tego nie wie nikt. Tak jak oferta programowa nigdy nie będzie ostatecznego kształtu, bo zawsze coś mog wycofać lub dodać, tak samo kwestie techniczne. Denerwuje mnie tylko rozsiewanie plotek, że już niedługo wycofają Seca. A skąd to ktoś z użytkowników tego forum może wiedzieć. Ale jeden coś tam sobie napisze, inni podchwycą i już mamy panikę. Nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak mi w ich ofercie tylko samej paczki C+ za 50-60 zl...i tyle..

I też uważasz, że 50-60 zł za paczkę C+ to odpowiednia cena? Jeśli wcześniej była warta 35 zł, 30zł a w niektórych przypadkach nawet 14zł (różnica między najlepszą ceną za OptimumHD a najlepszą ceną za C+OptimumHD). A to nadal te same kanały.

 

a ceny na NC+ sa wysokie bo to platforma premium.

I tu masz rację, to nie jest platforma dla plebsu, jak to ktoś już wcześniej określił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega agen34 to chyba nie spi bo ciagle tu siedzi a jesli nawet go tu nie ma to pewno ładuje jad.

 

nie rozumiecie podstawowej rzeczy.

im nie zalezy na golo[beep]cach co im placa po 30-40 zl.

niech odejdzie 10-20 tys nawet tego typu ludzi.

przejdzie reszta czyli ok,2,5 mil !!!v ludzi i kazdy z nich zapalci po 10-20 zl wiecej niz dotychczas..umie ktos liczyc??

 

mars-tak uważam..i mysle ze to cena niska.

to sa 3 bilety do kina..a w zamiast dostajesz fuul wypasiona oferte.

bądzmy powazni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego w sieci:

 

"CANAL+ Family i CANAL+ Family 2

- 4 hity tygodniowo w tym 1 premiera

- 2 premierowe odcinki seriali

- Wybrane wydarzenia sportowe

- Liga Francuska

- Liga Hiszpańska

- Koszykówka

- Rugby

- Najlepsze koncerty, dokumenty i rozrywka

- LIGA MISTRZÓW (min. 2 mecze grupowe)

- LIGA HISZPAŃSKA (większość meczy)

- LIGA FRANCUSKA (większość meczy)

- NBA (min. 1 mecz)

- WNBA (min. 1 mecz)

- PUCHAR 6 NARODÓW

- DUCHAR DAVISA

 

Canal+ i C+Sport

-LIGA MISTRZÓW ( mecze grupowe i pucharowe)

-LIGA ANGIELSKA (cała)

-LIGA HISZPAŃSKA

-LIGA FRANCUSKA

-T-MOBILE EKSTRAKLASA ( 6 meczy z kolejki)

-NBA ( min. 2 mecze)

-WNBA

-EUROLIGA

-PUCHAR 6 NARODÓW

-DUCHAR DAVISA

-SPEEDWAY GRAND PRIX (całe)

-SPEEDWORLD CUP (cały)

-MMA BELLATOR (cały)

 

Canal+ Film i Canal+ Film 2

-Propozycja dla wielbicieli dobrego filmu od najnowszych hitów kinowych do najlepszych filmów wszech czasów. Zdobywcy Oskarów, nagród Emmy i Złotych Globów. Największe gwiazdy, unikalne seriale oraz najlepsze polskie filmy.

 

Zestawieni przygotował Lukasz Recheta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega agen34 to chyba nie spi bo ciagle tu siedzi a jesli nawet go tu nie ma to pewno ładuje jad.

 

nie rozumiecie podstawowej rzeczy.

im nie zalezy na [beep] co im placa po 30-40 zl.

niech odejdzie 10-20 tys nawet tego typu ludzi.

przejdzie reszta czyli ok,2,5 mil !!!v ludzi i kazdy z nich zapalci po 10-20 zl wiecej niz dotychczas..umie ktos liczyc??

 

mars-tak uważam..i mysle ze to cena niska.

to sa 3 bilety do kina..a w zamiast dostajesz fuul wypasiona oferte.

bądzmy powazni.

 

Ale robią z nas jeleni. Sam widzisz. Matactwo, kłamstwa ciągle z ich strony. Bo zrobisz, jak Ci wywalą kanały niegwarantowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nc+ nie jest platformą dla plebsu i zamierza łatwą ręką oddać owy plebs do konkurencyjnej platformy, to ja się zastanawiam, kto będzie finansował tą platformę?

Czy takich ludzi jak hanys, którzy chcą wydawać ponad 100zł miesięcznie na telewizję, jest naprawdę tak wielu? Nie sądzę.

Wiem, że to jeszcze nic nie znaczy, ale wśród moich znajomych (średnia ok. 25 lat) wątpię czy znajdzie się ktoś, kto na to pójdzie. Zwłaszcza, że to ludzie, którzy z Cyfrą+ są głównie dla piłki nożnej, więc zjazd do niższego pakietu w ogóle nie wchodzi w rachubę. Są to ludzie, którzy nigdy nie wykupywali też wysokich pakietów i najczęściej płacili 60-70zł mając wszystko to, co potrzebują.

 

Zawsze jest jakaś możliwość, że tacy ludzie jak ja i moi znajomi stanowią mniejszość i nc+ może nimi śmiało pogardzić. Ale czy naprawdę w to wierzycie? Zaryzykuję stwierdzenie (nie poparte żadnymi badaniami, ale zdrowym rozsądkiem), że najszerszą grupę abonentów stanowili dotychczas Ci którzy płacili 60-80zł. Jest wśród nich pokaźna grupa fanów piłki nożnej i nie uwierzę w to, że nc+ odda ich lekką ręką.

 

Fakt, że Cyfrowy Polsat jest słabą konkurencją jeżeli chodzi o ofertę sportową, ale nie szkodzi. Mimo, że jestem maniakiem piłki nożnej, to sobie poradzę ;) Poza tym idzie wiosna, przerwa od TV wszystkim zrobi dobrze, naprawdę ;)

 

@hanys - bardzo się cieszę Twoim szczęściem, że podpisałeś nową umowę z nc+. Mimo to proszę, byś nie siał tutaj propagandy, jakobyśmy my "plebs" byli nic nie warci a nc+ ma gdzieś nas i nasze abonamenty. Według Twojej definicji z aktualnej puli 2,5 mln abonentów tego plebsu będzie więcej niż połowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega agen34 to chyba nie spi bo ciagle tu siedzi a jesli nawet go tu nie ma to pewno ładuje jad.

 

nie rozumiecie podstawowej rzeczy.

im nie zalezy na [beep] co im placa po 30-40 zl.

niech odejdzie 10-20 tys nawet tego typu ludzi.

przejdzie reszta czyli ok,2,5 mil !!!v ludzi i kazdy z nich zapalci po 10-20 zl wiecej niz dotychczas..umie ktos liczyc??

 

mars-tak uważam..i mysle ze to cena niska.

to sa 3 bilety do kina..a w zamiast dostajesz fuul wypasiona oferte.

bądzmy powazni.

 

Tak, nie rozumiemy podstawowych rzeczy, nie rozumiemy oferty - już to słyszeliśmy. O biletach do kina też.

A czy do ciebie dociera, że przynajmniej część z nas, mimo ze nas stać, nie chce płacić więcej za mniej bo jakiemuś [beep]owi słupki ARPU wydawały się za małe? Że nie lubimy być okłamywani, oszukiwani i traktowani jak bezrozumne bydło.

Przecież chyba Cyfra i Nka i tak zarabiała na poprzednich umowach, prawda? Ta oferta i w takiej formie to jest potwarz dla każdego ich klienta.

To, że na ciebie, jak widać, podziałał prymitywny marketing i zadowalają cię ochłapy "i myślę ze to cena niska" (lol), nie znaczy że tak będzie ze mną czy innymi. Jesteś zadowolony, twoja sprawa ale nie pitol tu głodnych kawałków rodem z ulotki czy konferencji prasowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mars-tak uważam..i mysle ze to cena niska.

to sa 3 bilety do kina..a w zamiast dostajesz fuul wypasiona oferte.

bądzmy powazni.

Zapomniałeś dodać, że jeszcze muszę kupić żarcie do kina za kolejne 50zł. Gdzieś już to słyszałem... Dobra, ironia mode off, bo można tak bez końca.

 

W pewnym stopniu przyznam Ci rację - dla włodarzy z nc+ nie liczy się przeciętny Kowalski, to już widać. Podobnie jeśli chodzi o krzykaczy - ich odejście zrekompensują wyższymi opłatami abonenci zamożni i zapaleni kibice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega agen34 to chyba nie spi bo ciagle tu siedzi a jesli nawet go tu nie ma to pewno ładuje jad.

 

nie rozumiecie podstawowej rzeczy.

im nie zalezy na [beep] co im placa po 30-40 zl.

niech odejdzie 10-20 tys nawet tego typu ludzi.

przejdzie reszta czyli ok,2,5 mil !!!v ludzi i kazdy z nich zapalci po 10-20 zl wiecej niz dotychczas..umie ktos liczyc??

 

mars-tak uważam..i mysle ze to cena niska.

to sa 3 bilety do kina..a w zamiast dostajesz fuul wypasiona oferte.

bądzmy powazni.

Dziękujemy:) za analizę tylko niech kolega powie skąd oni wezmą 2,5 miliona tych co dołożą do masowo odchodzący ( w/g prasy rynek pay TV jest już 99 % nasycony) a odchodzący podpiszą okresowe kontrakty z innym dostawcą !!!! więc pytam skąd u ciebie 2,5 miliona ( statystyka jest nieubłagana 4 dni 15 tys abo 666 dni 2,5 miliona - uproszczenie ) a prezesi muszą z czegoś żyć i mieć kasę na te rewelacyjne prawa do transmisji !!!!! Więc takie komentarze już mnie drażnią !!! (stać mnie na ofertę nc+ ale jej nie wezmę w tej cenie bo dostane status głupka który się daję doić zamiast obiecanego prestiżu hahaha. Żyłem do tej pory bez canal przeżyje następne 15 miesięcy w CP a później zobaczę (jak nc+ przeżyje z tą oferta ten okres) mam kasę wiec ja decyduje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys,

opowiadasz bajki.

 

przejdzie reszta czyli ok,2,5 mil !!!v ludzi i kazdy z nich zapalci po 10-20 zl wiecej niz dotychczas..umie ktos liczyc??

Gdyby podwyżka rzeczywiście wynosiła 20zł, to nie byłoby tyle narzekań.

Może w Twoim przypadku tak to wyglądało, ale dla tych, którzy tak jak ja płacili dotychczas 60zł za Canal+Kompakt podwyżka wynosi niemalże 100%.

Więc o czym Ty w ogóle do nas piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć Vectra jest pierwszych z dużych operatorów, który rozpoczął sprzedaż Canal+ w nowych pakietach. Operator przygotował także promocję dla swoich abonentów w ramach której, przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy, pakiety oferowane są w promocyjnych cenach: Canal+ Silver - 29,90 zł (zamiast 49 zł), Canal+ Gold - 39,90 zł (zamiast 69 zł)oraz Canal+ Platinum - 49,90 zł (zamiast 89 zł).

 

Jak widać zjeżdżają z ceny za paczki c+. Info z media2

 

A pakiet VIP wzrósł o 10 zł, ale... nadal jest to kwota niższa niż all inclusive w nc+ (155 w vectrze, 199 w nc+).

 

UOKiK powinien się temu przyjrzeć - jeden operator podwyższa i robi to też drugi, a klient nie ma wyboru i jak chce to musi płacić więcej tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapaleni kibice

 

 

Zapaleni kibice też mają swój rozum . I ja jako że się do nich zaliczam nie zamierzam płacić dwa razy tyle . Jeleni niech sobie szukają w lesie .Jak idę do kina to nikt mi nie każe oglądać meczu , czy jak idę na mecz to nikt mi nie mówi - zapłać też za film i go oglądaj . A w nc+ tak jest , jak chcesz oglądać sport to płać też za film . To idiotyzm i ja się na ten idiotyzm nie godzę .

 

 

@Hanys dla Twojej wiadomości , wysłałem wypowiedzenie więc daruj sobie swoją propagandę w stosunku do mojej osoby . Jak Ty w te wszystkie korporacyjne formułki wierzysz to ok - Twoja sprawa , ale nie próbuj robić z poważnych ludzi jeleni .Zwłaszcza gdy sam nie błyszczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...