Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niejaki Kamil przedstawiciel nc+ napisał cos takiego "Zapewniam, że Abonenci posiadający dostęp do pełnej oferty CANAL+ będą mieli możliwość skorzystania ze wcześniej wskazanych premier filmowych." tylko szkoda ze o sporcie nic nie wspomnial

 

 

Przecież teraz masz CANAL+ HD , CANAL+FILM HD , CANAL+ SPORT HD , w zamian za CANAL+GOL HD , CANAL+3D i CANAL+WEEKEND HD dojdą nam CANAL+FILM 2 HD , CANAL+FAMILY HD i CANAL+FAMILY 2 HD :D:brawo:

więc spokojnie całą paczkę CANAL+ będziemy mieć do końca umów

 

Nie do końca umów a jedynie do końca czerwca. Moderator powinien gdzieś to info umieścić żeby nie było ciągłych pytań, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wiceprezes nc+ powiedział ,że do końca umów także spokojnie... Oni co chwila będą dzwonić z ofertą przejścia do nc+ ale to swoją drogą , jeśli pozostaniesz przy swoim Canal+ będziesz miał do końca umowy ale pewnie zejdą z ceny i każdy wczesniej przejdzie do nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejaki Kamil przedstawiciel nc+ napisał cos takiego "Zapewniam, że Abonenci posiadający dostęp do pełnej oferty CANAL+ będą mieli możliwość skorzystania ze wcześniej wskazanych premier filmowych." tylko szkoda ze o sporcie nic nie wspomnial

 

 

Przecież teraz masz CANAL+ HD , CANAL+FILM HD , CANAL+ SPORT HD , w zamian za CANAL+GOL HD , CANAL+3D i CANAL+WEEKEND HD dojdą nam CANAL+FILM 2 HD , CANAL+FAMILY HD i CANAL+FAMILY 2 HD :D:brawo:

więc spokojnie całą paczkę CANAL+ będziemy mieć do końca umów

 

Nie do końca umów a jedynie do końca czerwca. Moderator powinien gdzieś to info umieścić żeby nie było ciągłych pytań, itd.

żeby moderator cos takie zrobil powinno być najpierw oficjalne stanowisko tych [beep]li rozumiesz? wstyd by mi było pracować w takiej firmie która nawet oficjalnego stanowiska nie może podac. tylko każdy mowi co innego, jak to o firmie swiadczy wogole. zrozumiałbym gdyby to była jakas firma zapiziala skladajaca się z maks 10 osob ale nie takie przedsiębiorstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wiceprezes nc+ powiedział ,że do końca umów także spokojnie... Oni co chwila będą dzwonić z ofertą przejścia do nc+ ale to swoją drogą , jeśli pozostaniesz przy swoim Canal+ będziesz miał do końca umowy ale pewnie zejdą z ceny i każdy wczesniej przejdzie do nc+...

 

Czego nie rozumiesz? Wysyłają pisma, informują o tym na infolinii a ty dalej swoje? Umowy z pakietami z Canal+ tylko do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a jeszcze jedno pytanie ... bo mam w domu 4tv, kazdy ma dekoder sd, działa to oczywiście na splitterach. Czy jak wezmę pakiet platynowy który mnie interesuje, to da się na tych 4 dekoderach SD oglądać kanały HD ? W sensie wiem że nie osiągnę jakości HD, ale czy jakikolwiek obraz z kanałów HD będzie dostępny? Bo chyba nie ma tak że każdy kanał występuje w wersji SD i HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wiceprezes nc+ powiedział ,że do końca umów także spokojnie... Oni co chwila będą dzwonić z ofertą przejścia do nc+ ale to swoją drogą , jeśli pozostaniesz przy swoim Canal+ będziesz miał do końca umowy ale pewnie zejdą z ceny i każdy wczesniej przejdzie do nc+...

 

Czego nie rozumiesz? Wysyłają pisma, informują o tym na infolinii a ty dalej swoje? Umowy z pakietami z Canal+ tylko do końca czerwca.

 

Jakiś skan tego pisma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wiceprezes nc+ powiedział ,że do końca umów także spokojnie... Oni co chwila będą dzwonić z ofertą przejścia do nc+ ale to swoją drogą , jeśli pozostaniesz przy swoim Canal+ będziesz miał do końca umowy ale pewnie zejdą z ceny i każdy wczesniej przejdzie do nc+...

 

Czego nie rozumiesz? Wysyłają pisma, informują o tym na infolinii a ty dalej swoje? Umowy z pakietami z Canal+ tylko do końca czerwca.

 

Jakiś skan tego pisma?

a ty bys dal skan na jego miejscu? już by pewnie mogl "sciagac słuchawki i wstawac od biurka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a jeszcze jedno pytanie ... bo mam w domu 4tv, kazdy ma dekoder sd, działa to oczywiście na splitterach. Czy jak wezmę pakiet platynowy który mnie interesuje, to da się na tych 4 dekoderach SD oglądać kanały HD ? W sensie wiem że nie osiągnę jakości HD, ale czy jakikolwiek obraz z kanałów HD będzie dostępny? Bo chyba nie ma tak że każdy kanał występuje w wersji SD i HD ?

 

nie. na tunerze sd tylko kanały sd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a jeszcze jedno pytanie ... bo mam w domu 4tv, kazdy ma dekoder sd, działa to oczywiście na splitterach. Czy jak wezmę pakiet platynowy który mnie interesuje, to da się na tych 4 dekoderach SD oglądać kanały HD ? W sensie wiem że nie osiągnę jakości HD, ale czy jakikolwiek obraz z kanałów HD będzie dostępny? Bo chyba nie ma tak że każdy kanał występuje w wersji SD i HD ?

Na dekoderze nie odbierzesz kanałów HD, bo one są głównie nadawane w DVB-S2/MPEG4, a dekodery SD obsługują DVB-S/MPEG2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę takie pismo, to uwierzę. Na razie opieram się na oficjalnej wypowiedzi:

 

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak to jest z tym dekoderem Box+ (darmowy) w pakiecie Platinium, bo na stronce nie można wybrać tego dekoderu w tej opcji, a moze telefonicznie sie da zalatwic ten dekoder?

 

nie dostaniesz nic za darmo.to jest platforma dla ludzi z portfelem i pełnym kontem (to są założenia prezesury,nie moje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czego nie rozumiesz? Wysyłają pisma, informują o tym na infolinii a ty dalej swoje? Umowy z pakietami z Canal+ tylko do końca czerwca.

 

Jakiś skan tego pisma?

a ty bys dal skan na jego miejscu? już by pewnie mogl "sciagac słuchawki i wstawac od biurka"

 

Wkradło się jakieś nieporozumienie. Ja z Cyfrą ani z nC+ nie mam nic wspólnego. 21 marca wykonałem kilka telefonów i zorientowałem się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory miałem Superpremium + HBO z TV LG za 137 zł + 20 zł Multiroom + 40 zł za dwa Pace =197zł.

 

Teraz dostałem Platinum bez hbo za 119 zł + Multiroom 0 zł + MediaBox 0 zł + białas 0 zł .

 

Przyjąłem tą ofertę bo mam to samo co miałem (poza HBO na którym i tak nic nie ma), mam LM, więcej interesujących mnie kanałów i płacę za to wszystko 78 zł mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

... to jest platforma dla ludzi z portfelem i pełnym kontem (to są założenia prezesury,nie moje)

 

Wygląda zatem, według Twoich słów, że i dla mnie, ale jakoś tego nie czuję.

 

Po pierwsze, nieuzasadniony wzrost cen nie stanowi zachęty nawet dla ludzi majętnych, bo paradoksalnie lepiej liczą swoje pieniądze, niż ludzie niezasobni.

 

Po drugie, brak jest w ofercie nc+ stabilności i zbyt dużo niewiadomych.

Policz sam, ile spośród ważnych kanałów nie jest gwarantowana.

 

Po trzecie, wprowadza się przymus sprzętowy, a ludzie swobodnie dysponujący pieniędzmi tego nie lubią, bo zwykle to oni sami dokonują wyborów.

 

Cóż więc powiesz, dla kogo jest tak naprawdę oferta nc+, jakoś bowiem nie wydaje mi się żeby dla osób bogatych?

 

Już pomijam bezczelność PR-u ITI, od którego ludzie już dostają torsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwoniłem na infolinie i zapytałem o stanowisko odnośnie mojej przyszłości. powiedziała ze nie ma oficjalnego stanowiska ze albo migruje albo do widzenia. nie ma nic. wiec o czym my mówimy. czekam cierpliwie.

 

 

jako ciekawostke powiem ze zaproponowala mi przy okazji oferte za 129zl za to co teraz place 65 zl :D mistrzostwo :D to już US lepiej wyciąga kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...