Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak są już nowe reklamy, a tu macie oficjalne konto na youtubie. http://www.youtube.com/watch?feature=tr ... t-5xrkOfSc

 

hehe najbardziej mnie śmieszy końcówka " W nc+ możesz już mieć pakiet z C+ od 59", powinni dodać jak uboga będzie ta paczka C+ :/

 

Wiadomo, teraz żeby mieć pełny pakiet C+ trzeba płacić 99-120 zł co dla abonentów C+ jest bardzo kiepską ofertą :wink:

Ja mam teraz kompakt HD z C+ i płace 60 zł więc co mnie może skłonić do tego żeby płacić jeszcze raz tyle?

 

Jak większość osób w c+ było jedynie dla sportu więc n-ka mogła zaoferować jedynie LM i słabą w ostatnich latach Serie A.

 

Dodam jeszcze jedno dla tych co się wahają dla tej Ligi Mistrzów, rozgrywki potrwają jeszcze tylko 2 miesiące 1/4, 1/2 i Finał a potem prawie 4 miesiące przerwy, do września.

Czy jest sens dla większości z nas płacić 2 razy więcej, nie sądzę.

 

Ja czekam aż ludzie na "stołkach" pójdą po rozum do głowy, max 20 zł podwyżki za LM nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja powiem, że jajca normalne jajca. Dzwoniłem właśnie pod numer 22 310 45 46 i gościu mi gadał, że w silverze dostane całą LM, dwa mecze hiszpanskiej w tygodniu, dwa angielskiej, troche wloskiej i całą ekstraklase. A gdy powiedziałem, ze głownie zależy mi na spotkaniach Realu Madryt to powiedział, że również jest fanem Realu i Madridisty by nie oszukał. Ja już sam nie wiem co mam myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja powiem, że jajca normalne jajca. Dzwoniłem właśnie pod numer 22 310 45 46 i gościu mi gadał, że w silverze dostane całą LM, dwa mecze hiszpanskiej w tygodniu, dwa angielskiej, troche wloskiej i całą ekstraklase :o

to troche sie nie zgadza z planem transmisji na ten weekend. na canal plus sport jest mecz piatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy powiedziałem, ze głownie zależy mi na spotkaniach Realu Madryt to powiedział, że również jest fanem Realu i Madridisty by nie oszukał. Ja już sam nie wiem co mam myśleć.

Trzeba było odpowiedzieć że nie jesteś fanem realu, tylko zależy Ci na tym żeby rosła nienawiść jak na nich patrzysz :D Ciekawe za ile wtedy by Ci pakiet dał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pogodziłem się ze zmianą telewizji. Ceny z multiroomem są nie do zaakceptowania. Teraz mam Canal+Kompakt i to optymalna dla moich potrzeb propozycja. Płacę 71 zł. Teraz rozwalili paczkę C+, zabrali Travel Channel a niepewny los jest tylu kanałów. Nie dogadamy się, uświadomiłem to sobie i zaczyna być ok po wczorajszym szoku:) Barca Real w HD nie obejrzę, ale to w końcu dwa lub cztery mecze w sezonie. A na okres "bezmeczowy" nikt abonamentów nie obniża. Przestało to być tego warte, stosunek jakość cena mocno został zachwiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy powiedziałem, ze głownie zależy mi na spotkaniach Realu Madryt to powiedział, że również jest fanem Realu i Madridisty by nie oszukał. Ja już sam nie wiem co mam myśleć.

Trzeba było odpowiedzieć że nie jesteś fanem realu, tylko zależy Ci na tym żeby rosła nienawiść jak na nich patrzysz :D Ciekawe za ile wtedy by Ci pakiet dał :D

 

Ma dzwonić w okolicach 19. Strasznie dziwniee typ gadał. Mówił że wybiórczo jakieś tam mecze i że w cenie 79 zł będę mial wszystko co mialem w w Kompakt HD.. Nie rozumiem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja powiem, że jajca normalne jajca. Dzwoniłem właśnie pod numer 22 310 45 46 i gościu mi gadał, że w silverze dostane całą LM, dwa mecze hiszpanskiej w tygodniu, dwa angielskiej, troche wloskiej i całą ekstraklase. A gdy powiedziałem, ze głownie zależy mi na spotkaniach Realu Madryt to powiedział, że również jest fanem Realu i Madridisty by nie oszukał. Ja już sam nie wiem co mam myśleć.

 

W uja cię chciał zrobić i tyle, owszem obejrzysz sobie Real ale w powtórkach jeśli cię to interesuje :D

Na pewno nie miał byś tak jak dotychczas czyli wszystkie najlepsze mecze na żywo...

 

ramówka: http://media2.pl/media/101457-Pierwszy- ... -zywo.html

 

W silver masz wszystkie C+ na dwa miech a potem zostają najgorsze czyli Family i Family 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki nr dzwonicie w sprawie migracji? z ciekawości zadzwonię co mi zaproponują

 

+48223104546

 

pod tym w minute sie polaczysz

 

po minucie może tak ale trzeba długo czekać:) na nastepnego konsultanta:)

 

Masz na mysli ze poprosiles o rozmowe z 'przelozonym'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam rozmowy z konsultantkami:) Zadzwoniła, miła, grzeczna.. bla, bla, bla.. mam dla Pana atrakcyjną ofertę, za którą nowi abonenci muszą zapłacić około 200 złotych, a Pan, za jedyne 189 złotych może zyskać dostęp do pakietu ALL Inclusive+ :-) Na moje pytanie czemu tak drogo poszła skonsultować się z przełożonym.. teoretycznie, bo znając życie to tylko takie gadanie.. MR i stare dekodery w cenie. W końcu zeszła z ceną do 179 zł to powiedziałem, że poczekam na rozsądną propozycję i grzecznie podziękowałem za telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pintole co wy z tym sportem ile mozna na to lukac lepiej se pobiegac dla "sportu" w kolo domu, filmiki rozrywka i troszke meczyka ale zeby tak non stop na kopaczy lukac :jupi:

Na tym polega ta choroba a teraz ten problem:) Gdyby nie to, świat były prostszy i piękniejszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pintole co wy z tym sportem ile mozna na to lukac lepiej se pobiegac dla "sportu" w kolo domu, filmiki rozrywka i troszke meczyka ale zeby tak non stop na kopaczy lukac :jupi:

 

No widzisz jednym zależy na HBO i premierach filmowych a pozostałym na piłce nożnej proste, krótka piłka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pintole co wy z tym sportem ile mozna na to lukac lepiej se pobiegac dla "sportu" w kolo domu, filmiki rozrywka i troszke meczyka ale zeby tak non stop na kopaczy lukac :jupi:

 

Mam tylko nadzieję że ci fani sportu którzy już zmigrowali do nc+ zdają sobie sprawę że między innymi Eurosport HD i Eurosport HD 2(Bundesliga) są kanałami niegwarantowanymi i migrując zgodziliście się na to że gdyby za tydzień lub miesiąc kanały zostały usunięte nie możecie bezkarnie rozwiązać umowy.

Kanałów w sumie tego typu jest bodaj 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi Abonenci są dla nas najważniejsi, dlatego dla każdego z nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Przyjdźcie do najbliższego punktu sprzedaży, zadzwońcie do Call Center lub zostawcie swoje namiary na stronie nc+, a skontaktujemy się z Wami. Pomimo zatrudnienia dodatkowych konsultantów, zainteresowanie ofertą nc+ przerosło nasze oczekiwanie, w związku z czym prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Nasi konsultanci pomogą Wam wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb.

Wpis na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...