Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

199 zł za najdroższą ofertę i to dla obecnych klientów....pogło ich całkiem. Patrzyłem właśnie na stronę netii i za full pakiet wszystko co można u nich mieć płaci się 205 zł a w tym są canaly +, hbo , erotyczne kanały, filmboxy, cinemaxy, nawet polsat sport hd jest a do tego jeszcze jest net 20 mb/s i 200 minut na telefon stacjonarny, tylko nie ma nsport...Ładnie stracą klientów...Ja obecnie płacę za tel stacj. i internet razem około 130 zł. a więc 205 zł za full pakiet w netii - 135 zł(obecna opłata za neta i tel stacj.w orange)= 70 zł za full pakiet w netii... i jeszcze pierwszy miesiąc opłata 63 zł a drugi miesiąc 185 zł...TO JEST PROMOCJA A NIE NC+ ZA 199 ZŁ ZA NIC. Jeszcze ORANGE zerwie umowę z NC+ bo przez nich stracą tylko jeszcze klientów bo ja ten abonament za tel stacj i internet 20 Mb/s płacę właśnie w orange ładne jajca zrobili:) Prezesi walnijcie się w głowę może pomoże!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mis ie udało ale kazali mi zwrócić tv, wieć zwróciłem ale inny. Na razie spokój. Odkodowali mi tvn 24 hahade, cały czas oglądamy i właśnie zauważyłem zieloną wyspę pomimo sniegu. Smalec mi już bardziej smakuje i wyrejestrowałem sie z PUP pomimo braku pracy. Czuje sie bogaty pomimo braku kasy i pragne przystapić do elitarnego klubu [beep]gów. Od dzis bede sie modlił do wojewodzkiego.

 

wyluzuj chłopie jak tam masz pisac to nie pisz nic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A mnie nie przekonała oferta, którą otrzymałem. Dlatego grzecznie podziękowałem. Trochę się Wam dziwie, że już w pierwszym dniu lecicie i migrujecie? Trzeba na chłodno przemyśleć i kalkulować. Nie obrażając tych co tak napalili się, to po ile macie lat? :) nc+ nie królik, nie ucieknie, a jak oprzytomnieją to inne "promocje" dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wypowiedziałeś to przechodzi na nieokreślony.

No nie wypowiedziałem umowy, czyli co teraz? Będę dalej mieć ten sam pakiet (komfort + c+) czy już jakiś mi sami dobiorą z nc+?

 

No i pytanie wcześniej zadane, ale nikt nie odpowiedział. Czy te nowe dekodery proponowane przez nc+ obsługują nagrywanie na dysk zewnętrzny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie przekonała oferta, którą otrzymałem. Dlatego grzecznie podziękowałem. Trochę się Wam dziwie, że już w pierwszym dniu lecicie i migrujecie? Trzeba na chłodno przemyśleć i kalkulować. Nie obrażając tych co tak napalili się, to po ile macie lat? :) nc+ nie królik, nie ucieknie, a jak oprzytomnieją to inne "promocje" dadzą.

 

Obawiam się że wątpię.....

Zamiast, siedzieć spokojnie i czekac co zaproponują, ludzie sami dzwonią czekając po kilkadziesiąt minut na połączenie! Przeciez to jest proszenie sie o podwyżkę.

 

A to oni maja dzwonic bo oni mają interes aby nam coś sprzedać, bo my wcale nie musimy kupić

Proste prawa rynku

 

Wątpię aby coś staniało widząć ten owczy pęd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzwoniłem do nich aby odblokować sobie ICA i przy okazji przedstawili mi ofertę. Obecnie standardowo dla migrujących na każdym pakiecie opuszczają 20zł, za pakiet HBO nie chcą nić opuścić za MR tez nie chcą.

Mam 2 n-ki jedną za 89 zł, drugą za 59zł. Jak rozwiąże jedną umowę i wezmę Platinium za 99zł + HBO za 30zł + MR za 15zł. wyjdzie mi 4 zł taniej niż płacimy teraz za dwie umowy. Co do rozwiązania umowy można już wysyłać wypowiedzenia.

Na razie podziękowałem poczekam może uda się coś jeszcze wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wypowiedziałeś to przechodzi na nieokreślony.

No nie wypowiedziałem umowy, czyli co teraz? Będę dalej mieć ten sam pakiet (komfort + c+) czy już jakiś mi sami dobiorą z nc+?

 

Z migracją to się okaże, na pewno zapłacisz zgodnie z cennikiem a nie promocyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę, że lipa z punktami sprzedaży obecnie. Byłem w swoim punkcie w moim mieście i są totalnie nieprzygotowani. z nc+ nie dostali ani żadnych ulotek ani nic, totalnie zero, nawet hasła do systemu nie dostali dla siebie, ani sprzętu. a na stronie nc+ figurują jako punkt sprzedaży.. porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dugi12: Dlatego kilkanaście postów wyżej, pokazałem na screenie ile razy do mnie dzwonili i dzwonią nadal. Niech się męczą i przekonają mnie, bo póki co nie przekonali. A jestem Klientem premium i w dodatku wypłacalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dugi12: Dlatego kilkanaście postów wyżej, pokazałem na screenie ile razy do mnie dzwonili i dzwonią nadal. Niech się męczą i przekonają mnie, bo póki co nie przekonali. A jestem Klientem premium i w dodatku wypłacalnym.

 

A do mnie nic, kompletnie nic. Zero kontaktu i nie wiem czy się cieszyć czy nie.. xd :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wypowiedziałeś to przechodzi na nieokreślony.

No nie wypowiedziałem umowy, czyli co teraz? Będę dalej mieć ten sam pakiet (komfort + c+) czy już jakiś mi sami dobiorą z nc+?

 

Z migracją to się okaże, na pewno zapłacisz zgodnie z cennikiem a nie promocyjnie.

Okej, czyli ostatniego dnia umowy trzeba będzie ponegocjować, bo na razie nie dzwonili :) Z jednej strony dobrze że nie kończą umowy, bo mam splitterek na 5 tv i tak podpisując nową umowę musiałbym dobierać multiroom ... bym nie wyrobił. A tak jeszcze ten rok, półtora ze starą kartą splitterek mi pociągnie :)

 

Po raz 3 zadam, może teraz ktoś zauważy :DCzy proponowane dekodery umożliwiają nagrywanie na dysk zewnętrzny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dugi12: Dlatego kilkanaście postów wyżej, pokazałem na screenie ile razy do mnie dzwonili i dzwonią nadal. Niech się męczą i przekonają mnie, bo póki co nie przekonali. A jestem Klientem premium i w dodatku wypłacalnym.

 

A do mnie nic, kompletnie nic. Zero kontaktu i nie wiem czy się cieszyć czy nie.. xd :?

 

Do mnie tez nie dzwonili ale sie kompletnie tym nie martwię

jak czytam że są ludzie co na połączenie czekają po kilkadziesiąt minut to nie wiem śmiać sie czy płakać....Sami na siebie bicz kręcicie...Gdyby zauważyli znikome zainteresowanie to zajarzyliby że chyba przegieli. Ale w tej sytuacji kiedy ludzie pchają sie drwiam i oknami o atrakcyjnych dla nas ofertach możemy niestety jedynie pomarzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djstefan

Ten najtańszy dekoder BOX+ pozwala nagrywać na dysk zewnętrzny.

Dzięki wiekie kobra! Super wiadomośc :)

 

Mam umowę z cyfrą mam do końca marca, gdy nadejdzie kwiecień to co z tego wyniknie automatycznie prze migrują mnie do nc+ czy jak to wygląda???

dataz mi odpowiedział na to samo pytanie parę postów wyżej, umowa przejdzie na czas nieokreślony i będzie to oferta z nC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dugi12: Dlatego kilkanaście postów wyżej, pokazałem na screenie ile razy do mnie dzwonili i dzwonią nadal. Niech się męczą i przekonają mnie, bo póki co nie przekonali. A jestem Klientem premium i w dodatku wypłacalnym.

 

Te 99 pln za platynke i hbo jest prawie akceptowalne

Mi chcieli tylko platynke dac za 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...