Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hah - 1 raz w życiu korzystając z forum , a korzystam już około 15 lat - klikając przycisk odśwież ( F5 ) - mam zagwarantowane nowe posty :) i to około 4 ech postów co pół minuty :)

Coś pięknego. Właściwie nie zależy mi już na tych cenach i pakietach , wkręciłem się i obserwuje te piękne zjawisko ,. Taka zorza polarna ;) taka forumowa , satelitarna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah - 1 raz w życiu korzystając z forum , a korzystam już około 15 lat - klikając przycisk odśwież ( F5 ) - mam zagwarantowane nowe posty :) i to około 4 ech postów co pół minuty :)

Coś pięknego. Właściwie nie zależy mi już na tych cenach i pakietach , wkręciłem się i obserwuje te piękne zjawisko ,. Taka zorza polarna ;) taka forumowa , satelitarna ....

 

A jutro zastąpi nas druga zmiana a my będziemy spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wytrzymalem i po kilku latach sie odzywam ponownie (musialem odzyskac haslo ;) Wszystko ladnie , pieknie ale mam nadzieje ze lista kanalow hd ktora ktos wczesniej wrzucil nie bedzie ostateczna. Szczerze liczylem na te kanaly ktore byly w cyfrze+ i najlepsze z n ale jakas wisienka na torcie by sie przydala cos czego nikt sie nie spodziewal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak sobie siedzimy i gawędzimy, zauważyliście, że atmosfera na forum jest dużo przyjemniejsza jak już gimnazjaliści śpią :P

 

jako, że mam darmowe połączenia na stacjonarki, zadzwoniłem do n, babka powiedziała, że strona ruszy po 12 w południe, ale nie wiem czy jej ufać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak sobie siedzimy i gawędzimy, zauważyliście, że atmosfera na forum jest dużo przyjemniejsza jak już gimnazjaliści śpią :P

 

jako, że mam darmowe połączenia na stacjonarki, zadzwoniłem do n, babka powiedziała, że strona ruszy po 12 w południe, ale nie wiem czy jej ufać :D

 

Ktoś wcześniej pisał o 10 i ja bym bardziej ku temu się przychylał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...