Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dreamslon

http://www.cyfra.tv/image/nc_plus_teaser_2.jpg

szkoda tylko ze obrazki jeszcze sie nie laduja...

Telewizja cyfrowa nc+ umożliwi również migrację obecnych Klientów telewizji N i CYFRA+ do nowej oferty programowej nc+ oraz wymianę dekoderów na nowe modele w zależności od wybranego pakietu programowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w ramach nowej technologii daja dekoder bez wbudowanego wifi, to juz niestety na wstepie jak dla mnie to jest wtopa.

 

Zgadzam się z tym co napisał kolega :] MR przez kabel ehhh:/

 

 

Próbowałem tego. Kupiłem 2 AP 300mbit i próbowałem używać w ten sposób MR. Zapomnij. To po prostu nie działa a są tego dwa powody:

 

1. Transfer maleje wraz z odległością więc już przy próbie połączenia 2 pokoje dalej obraz był na granicy wymaganego transferu. Kanały hd z większym bitrate praktycznie nie do oglądania zwłaszcza jak pojawi się jakieś zakłócenie elektromagnetyczne czy ktoś stanie pomiędzy wiązką fal

 

2. Większość AP nie przepuszcza bodajże chyba multicastu a to jest konieczne dla działania MR wg adb. Po prostu turbo w losowych odstępach czasu (max chyba do 20 min) wydaje się zmieniać port na którym nadaje stream i bez tegoż biały dekoder nie wie na co sie przełączyć. Konieczny jest restart i znów można oglądać ale max 20 min.

 

Bez lanu sie nie obejdzie ale znacznie wygodniejszy jest transmiter sieciowy. Obraz mknie po kablach 230v bez zająknięcia.

 

WiFi po prostu nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfra.tv/image/nc_plus_teaser_2.jpg

szkoda tylko ze obrazki jeszcze sie nie laduja...

Telewizja cyfrowa nc+ umożliwi również migrację obecnych Klientów telewizji N i CYFRA+ do nowej oferty programowej nc+ oraz wymianę dekoderów na nowe modele w zależności od wybranego pakietu programowego.

 

 

jak nie ładują jak wszystko jest? http://www.cyfra.tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez tego goscia wirt15 moglo wam cos uniknac, wiec pozwole sobie jeszcze raz to wkleic, a goscia juz dwa razy zglosilem i takze o bana dla niego poprosile

a co Wy powiecie na to

 

Niedawno pojawiły się informację o Canal+ Family na polskojęzycznej Wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Canal%2B_Family

wyglada na to ze sie potwierdza to co mowilem, ze obecni abonenci c+ dostana z automata odswiezona paczke canal+

ten link z wiki to potwierdza canal+family zastapi nkowiczom brak npremium, a cyfrowiczom+ canal+weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w ramach nowej technologii daja dekoder bez wbudowanego wifi, to juz niestety na wstepie jak dla mnie to jest wtopa.

 

Zgadzam się z tym co napisał kolega :] MR przez kabel ehhh:/

 

 

Próbowałem tego. Kupiłem 2 AP 300mbit i próbowałem używać w ten sposób MR. Zapomnij. To po prostu nie działa a są tego dwa powody:

 

1. Transfer maleje wraz z odległością więc już przy próbie połączenia 2 pokoje dalej obraz był na granicy wymaganego transferu. Kanały hd z większym bitrate praktycznie nie do oglądania zwłaszcza jak pojawi się jakieś zakłócenie elektromagnetyczne czy ktoś stanie pomiędzy wiązką fal

 

2. Większość AP nie przepuszcza bodajże chyba multicastu a to jest konieczne dla działania MR wg adb. Po prostu turbo w losowych odstępach czasu (max chyba do 20 min) wydaje się zmieniać port na którym nadaje stream i bez tegoż biały dekoder nie wie na co sie przełączyć. Konieczny jest restart i znów można oglądać ale max 20 min.

 

Bez lanu sie nie obejdzie ale znacznie wygodniejszy jest transmiter sieciowy. Obraz mknie po kablach 230v bez zająknięcia.

 

WiFi po prostu nie ma sensu.

 

Ok ale jak ktos nie ma polaczenia kablowego miedzy dekoderami, to to juz sie robi duzy problem wymagajacy puszczania kabli w scianach itp.. Powinni udostepnic po prostu dwa dekodery z dwoma kartami, i nie byloby problemu.

 

A co do wifi, to nie musi sluzyc tylko do multiroomu, skoro mediabox ma byc centrum multimedialnej rozrywki to wifi powinna byc w takim dekoderze podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum:

 

Na chwile obecną prawie wszystkie salony są przygotowane do startu nc+ Jednak więcej informacji jest objęte tajemnicą i zostaną pokazane 21.03

 

start platformy jutro - jednak nie jest to jednoznaczne z rozpoczęciem sprzedaży w salonach również od dnia jutrzejszego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej poczucia humoru :) Jeżeli chodzi o wolne w tym dniu.

W moim wypadku dobrze będzie, jak po 13 sprawdzę na m.satkurier.pl co wyszło z tej konferencji, bo wolnego nie mogę sobie wziąć (zajęcia na uczelni, w tym ćwiczenia z obowiązkową obecnością). Ale też istnieje możliwość, że co z tego będzie sprawdzę dopiero po 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena 39 zł za najniższy pakiet(bez kanałów premium) potwierdzi się to konkurencja pomiędzy CP i nc+ będzie znikoma. Czyli zapowiedzi ze nc+ stawia tylko na segment premium się sprawdzą. Czyli CP będzie rządzić i dzielić w tanich pakietach czyli jak jest dzisiaj a dvb-t fta to żadna konkurencja dla CP według mnie. A nc+ będzie bardzo popularne w segmencie premium. Czyli de facto powrót do stagnacji przed pojawieniem się na rynku n. Platforma n przynajmniej ostro konkurowała z Cyfrą+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez lanu sie nie obejdzie ale znacznie wygodniejszy jest transmiter sieciowy. Obraz mknie po kablach 230v bez zająknięcia.

 

WiFi po prostu nie ma sensu.

 

WiFi ma sens, ale tylko w sytuacji gdy przy jego pomocy są przekazywane same uprawnienia między tunerami. Tak właśnie działał Multiroom Standard w n, czyli wszystkie tunery trzeba podłączyć do satelity i wtedy obraz, dźwięk dostają drogą satelitarną a po wifi, czy też lanie, same uprawniania. Dla posiadaczy obecnego multiroomu w C+ to nie problem, bo mając niezależne karty musieli mieć również niezależne podłączenia do satelity dla obu tunerów.

WiFi nie ma sensu, ale w przypadku Multiroomu Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...