Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak to będzie z pierwszymi abonentami nc+? Będą mieli dostęp do paczki nPremium i streamu serwisowego?

Tak na zdrowy rozum - po co skróty meczów 1/8 LM na C+Sport były nagrywane na żywo i komentowane przez 2 komentatorów? Moim zdaniem w ten sposób poważnie przygotowywali się do meczów 1/4. Mecze LM na pewno będą na C+ już od kwietnia, jeśli nie 02-03, to na pewno 09-10 kwietnia.

Mecze na kanałach serwisowych n będą chyba tylko dla tych, którzy zostaną przy n i nie przejdą do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby w nc+ odpadła paczka Universal to na jej miejsce powinno się załatwić CBS Europa, TCM HD i Viasaty. Byłoby świetnie...oferta filmowa non-premium z Ale Kino HD, MGM HD, TCM HD, CBS Europa, Kino Polska i Filmbox to już coś a z Viasatami oferta popularnonaukowa byłaby na full!

 

@endriu: To już jest sensowne! Ale myślę, że i mecze 2-3 kwietnia powinny być w paczce C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty to juz chyba nie bo polsat lape polozyl na nie, w sensie opatrzyl je logo "polsat viasat"

zreszta po co jak oferta tych kanalow jest zblizona do nat.geo, discovery, history itp. z naszych platform tj. c+ i n

a oprocz tego to co chwila reklamy.

dobre to kanaly ale juz takie tematycznie posiadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to będzie z pierwszymi abonentami nc+? Będą mieli dostęp do paczki nPremium i streamu serwisowego?

Tak na zdrowy rozum - po co skróty meczów 1/8 LM na C+Sport były nagrywane na żywo i komentowane przez 2 komentatorów? Moim zdaniem w ten sposób poważnie przygotowywali się do meczów 1/4. Mecze LM na pewno będą na C+ już od kwietnia, jeśli nie 02-03, to na pewno 09-10 kwietnia.

Tam ktoś wcześniej wypisywał, że transmisje w nPremium i nSport pierwszych spotkań 1/4 LM. Jak najbardziej tak zostanie. Niewiadomą pozostają rewanże 9/10 kwietnia. Co do skrótów meczów, to czasem miałem wątpliwości, czy były nagrywane na żywo i fragmenty pokazywano w skrótach, ale faktycznie wychodziło, że komentatorzy jak zwykle dają z siebie max. Mogła to być forma przygotowania pod końcowe mecze, ale też sam fun dla redakcji C+. Tacy ludzie jak Twarowski, Dębiński, Rudzki, Wolski mieli w swoim życiu PIERWSZY RAZ okazję komentować Ligę Mistrzów. To dla nich była nie lada gratka.

 

Mam jednak taką małą obawę, że wraz z połączeniem platform, naturalne jest, że połączą się też redakcje, w tym wypadku - redakcja sportowa C+ i nSportu. Nie wiem, jak będzie naprawdę, tylko spekuluję, ale jeśli Smokowski nadal ma być naczelnym, to mam nadzieję, że kilku "ekspertów" na czele z Panem Terleckim i Panem Jagodą wy[beep]y na zbity pysk. Ale możliwe jest, że przynajmniej do końca sezonu ekipa nSport realizować będzie ligę mistrzów i europejską, a redakcja C+ swoje...czyli polską, angielską i resztę. Ewentualne zmiany nastąpią dopiero od kolejnego sezonu. Bardzo chciałbym obejrzeć finał LM nie z komentarzem Pana Szpakowskiego, czy Pana Kalinowskiego, ale np. z duetem Twarowski-Nahorny, ale trudno teraz przewidzieć, czy LM faktycznie wyląduje na kanałach C+, czy pozostanie przynajmniej do końca sezonu na "nowym" nSporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie gdyby w nc+ odpadła paczka Universal to na jej miejsce powinno się załatwić CBS Europa, TCM HD i Viasaty. Byłoby świetnie...oferta filmowa non-premium z Ale Kino HD, MGM HD, TCM HD, CBS Europa i Kino Polska to już coś a z Viasatami oferta popularnonaukowa byłaby na full!

 

no Macie tu panocku racyje!! :) zgadzam sie z toba o musowej takiej opcji w nc+ oczywiscie nie za dodatkowymi kosztami, ewent. 5zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jestem pewien jak będzie z paczką Filmbox, bo w CP one są w standardzie w wyższych pakietach a w C+ tylko w najwyższym plus osobna opcja a znów takiej super treści nie zawierają. Myślicie, że dałoby się je w nc+ wsadzić w standard w pakiecie, powiedzmy, odpowiedniku Optimum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A dla tych co podłączą dekoder do netu netVOD+ z 16 kolekcjami co daje 7000 filmów i programów do wyboru :-)

W tym: TVN Player, NajlepszeTVP, Sport+, CANAL+ VOD, ale kino+, Kino Świat, HBO OD, National Geographic, Planete+, Dzieci, Da Vinci Learning, Baby TV, funVOD+, Hustler VOD, Kolekcja 18+, Smaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...