Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w pace jest ten sam soft co w C+?
Będzie nowy soft na Peac'a pvr, Philipsa pvr i Sagemcoma. Menu ma być stylizowane na Carbo z ADB oczywiście dopasowane do możliwości sprzętu Cyfry. Więc nie wszystkie opcje będą dostępne. Chodzi o to, żeby menu było niemal identyczne na wszystkich dekoderach nowej platformy. Uprzedzam pytania - zdjęć nie posiadam.

 

Co do listów z regulaminami, to 11go to może je pakowali w koperty. Cyfra od zawsze wysyłała korespondencje początkiem miesiąca z rachunkami. Więc ja obstawiam pierwsze listy u abonentów ~5-6 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdybym chciał być nowym klientem nc+ to za pakiet wszystkie kanały tematyczne + pełna paczka canal+ według logiki 2 dekodery za jeden to trzeba zsumowac 2 abonamenty czyli Canal + Start za 39 zł oraz WTP z N za 59 zł co daje 98 zł za paczke ala Canal+ Optimum plus kanały z N. Kazka zlotowka ponizej to teoretycznie oferta korzystniejsza tylko ze chyba ta logika zarzadu NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery Pace i ADB z nowym logo już w punktach, ruszamy w czwartek z nową ofertą :-)

 

Nawet w salonach nic nie wiedzą o ulotkach a co dopiero my.

Być może dostaną je w dniu konferencji.

 

a czy wśród tych dekoderów są te nowe z reklamy tv ? czy są tylko te co były w n i cyfrze po zmianie loga i softu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniekAG A po za tym nie wiemy od kiedy rozmawiają a może już rok? Tego nie wiesz.

 

O tym wie zapewne garstka osób, dla mnie wszystko sobie dokładnie zaplanowali i tą strategie realizują. A, że Polak ma w swojej naturze, że chce wszystko wiedzieć pierwszy, jak sąsiad przy judaszu to ludzie piszą niestworzone rzeczy i domysły. I do tego jakim prawem nie ma TV Religia itp, czemu pan X nie wiedział.......

 

Wszystko w swoim czasie Panie i Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

A orientujecie się może, czy będzie jakiś deal z Orange, dzięki czemu będzie można połączyć usługę ichniego internetu (Neostrady) z nc+? Bo zastanawiam się nad przejściem do Orange i nie wiem czy już przechodzić, bo i tak oczekiwanie na nc+ nic mi nie da, czy lepiej poczekać do premiery nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z nas przy przedłużaniu umowy z C+ w ostatnim czasie ma możliwość do MR dobrania dodatkowego Pace PVR do końca kwietnia. Orientujecie się może, jak sprawa będzie wyglądała z odbiorem tego sprzętu po magicznej dacie ?

A to nie jest przypadkiem tak, że oferta na darmowy PVR obowiązuje do końca kwietnia? Potem oferta standardowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... "Zamieszanie z komunikatem n. Nadawcy zaskoczeni" ... Widzę, że nie zła propaganda istnieje w N-ce, chcą sprawdzić abonentów co oni na taką informację, że chcą usunąć 12 kanałów z N-ki, bo nagle dzisiaj komunikat został wycofany i wpis, że zostało wprowadzone małe zamieszanie niesprawdzone i nieskoordynowane ... hehe ... JAJA po prostu sobie robią z ludzi ! Sprawdzają ludzi jak króliki doświadczalne, co na to lud ! ... Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem tak, że oferta na darmowy PVR obowiązuje do końca kwietnia? Potem oferta standardowa.

 

Mi chodzi o inną sytuację. Wielu z nas co ma MR za free na cały okres umowy może do tego MR dobrać PACE PVR za 10zł / miesiąc. I właśnie do końca kwietnia możemy odebrać ten sprzęt. Tylko właśnie ciekawi mnie, czy to będzie "stary" PACE PVR czy "stary nowy" PACE PVR" (z nowym oprogramowaniem, tylko ciekawe z jakim systemem kodowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Widzicie sami co N-ka robi wstawia komunikaty na swojej stronie, wysyła z rachunkami do abonentów, później znów usuwa ten komunikat, a teraz znów komunikat, że jednak kanały usuwa ... To się nazywa profesjonalizm ! Nie ma co ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne panowie to wszystko.start nc+ juz w czwartek,a oni jeszcze negociują obecność sportklubu w nc+. Oficjalne stanowisko sportklubu na temat usubięcia z n "Jest to niepotwierdzona informacja. N wystosowało komunikat, w którym informują o zaprzestaniu nadawania 7 stacji, o czym stacje nie wiedzą. Obecnie trwają rozmowy nad wprowadzeniem kanału na nC+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...