Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WIADOMOŚĆ OFICJALNA:

 

Dzisiaj na dekoderzze n cześć osob dostała informacje wraz z rachunkiem.

Cytuje:

 

"dziś dostałem dokument sprzedaży (na ekranie TV).

 

Piszą w nim, że od 1 kwietnia znika z "N"ki:

WiP HD, Sundance Ch. HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, religia.tv.

 

Od 5 kwietnia znikają nPremium a na ich miejsce wskakuje 6 nowych kanałów premium.

 

Oczywiście jest też formułka o możliwości rezygnacji z umowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do WiP HD czy ESPN America to żadne zaskoczenie, wygląda natomiast na całkowite zakończenie współpracy NC+ z Universal Studios jeśli chodzi o kanały tematyczne, pewnie 13 Street tez wypadnie z nowej platformy (już przeniesiono go na jakąś daleką pozycje na liście kanałów). Ciekawe jak abonenci N zareagują na niespodziankę w postaci zniknięcia Sundance Ch. HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos religia znika z n. Ale to nie oznacza ze nie bedzie jej w nc+ :)

 

Ci co przejdą do nc+ bedą najwyraźniej mieć ja w dekoderach.

 

Taaa i co specjalnie usuną z N a dadzą w NC+ by tylko dać specjalna okazje do wypowiedzenia umowy?

Na Religię TV to wydano wyrok już wcześniej.

ESPN znika z rynku europejskiego.

FightKlub, Sportklub - naprawdę to takie hity, szczególnie ten drugi?

Wojna i Pokój jest oficjalny komunikat o końcu nadawania. Sundance - a po co im konkurencja do własnego kanału filmowego.

 

wygląda natomiast na całkowite zakończenie współpracy NC+ z Universal Studios jeśli chodzi o kanały tematyczne, pewnie 13 Street tez wypadnie z nowej platformy (już przeniesiono go na jakąś daleką pozycje na liście kanałów).

Ale to starocie, kiepska jakość techniczna. Być może kiedyś NC+ uruchomi nowy kanał na swoja wyłączność gdzie te produkcje będą emitowane. AleKino+ powinni poszerzyć content i rozszczepić na przynajmniej 2 kanały. 13thStreet tak ruch na liście kanałów i usunięcie EPG jest jednoznaczne, ponadto po 2 kwietnie tylko dla kablówek i kodowany jedynie w Viacces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i pada pierwszy NAIWNY mit propagowany przez licznych znawców tematu. (operatorzy nie będą dawać oczywistych podstaw do rezygnacji).

Kolejny mit o listach (nie będzie się wydawać góry pieniędzy na pisma) pewnie wkrótce...

potem jeszcze spekulacje cenowe.... mimo, że IGNORUJE sie TU jasne stwierdzenie Tellenbacha, że niepodobnym jest sprzedanie połączonej oferty premium obu platform za cenę dotychczasową...jednej (czyli czytaj : będzie drożej)

Ostroznym trzeba być także ze stwierdzeniem, że nic na siłę i nc+ będzie cackać się z abonentami "starych" platform....

Wszystkie zapewnienia dla osób przedłuzajacych teraz umowy mówia o gwarancjach.... z tym, że NIE NA PEWNO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym samym "delikatnie" wymuszą na po co niektórych przejście do nc+

Nie po prostu sprowadzają na ziemię pokazując kto kogo kupił i kto rządzi. Identycznie było WizjąTV. Historia się powtarza.

 

... i pada pierwszy NAIWNY mit propagowany przez licznych znawców tematu. (operatorzy nie będą dawać oczywistych podstaw do rezygnacji).

Sama zmiana premium daje podstawę do wypowiedzenia.

 

Kolejny mit o listach (nie będzie się wydawać góry pieniędzy na pisma) pewnie wkrótce...

Muszą to dać też na piśmie.

 

że IGNORUJE sie TU jasne stwierdzenie Tellenbacha, że niepodobnym jest sprzedanie połączonej oferty premium obu platform za cenę dotychczasową...jednej (czyli czytaj : będzie drożej)

Więcej contentu nie za tę samą cenę. Oczywiste. Sprytnie dokonają podwyżki. Nawet niewielkiej ale jednak. Najbardziej uderzą w nkowiczów (i tych z orange) z npremium.

 

Ostroznym trzeba być także ze stwierdzeniem, że nic na siłę i nc+ będzie cackać się z abonentami "starych" platform....

Wszystkie zapewnienia dla osób przedłuzajacych teraz umowy mówia o gwarancjach.... z tym, że NIE NA PEWNO.

Na pewien czas nie ma zmuszania do zakończnenia umowy ze strony nadawcy. Ale to też nie będzie trwać wiecznie.

A ostatnie przedłużenia - no cóż łapcie [beep]a na MGM HD.... Nie lepiej było poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKlub - jest tak marny jakośiowo - że az do dzisiaj oczy mnie bolą po ostatnim meczu Anderlechtu - a mam plazme (co mają powiedziec ludzie z LCD lub LED)

Zgodzę sie z tobą. Wylatuja kanały, które właściwie mało co wnoszą do całości, sa tragicznej jakości

Jeśli dzięki temu poprawi sie jakość premium, to proszę bardzo :) maja moje pozwolenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem wątek, jednak z powodu ogromu postów nie jestem w stanie być na bieżąco. Zastanawiam się nad dobraniem do umowy usługi Multiroom, tylko dwie karty, bez dekoderów. W nc+ najprawdopodobniej dalej mógłbym oglądać kanały w dwóch dowolnych dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SportKlub - jest tak marny jakośiowo - że az do dzisiaj oczy mnie bolą po ostatnim meczu Anderlechtu - a mam plazme (co mają powiedziec ludzie z LCD lub LED)

Zgodzę sie z tobą. Wylatuja kanały, które właściwie mało co wnoszą do całości, sa tragicznej jakości

Jeśli dzięki temu poprawi sie jakość premium, to proszę bardzo :) maja moje pozwolenie :)

 

 

Niech wywalą też te okropne Filmboxy (które i tak będą przerywać filmy reklamami) i zrezygnuja z pożyczania pasma transponderów od Polsatu (poza ich produkcjami).

 

 

SportKlub czy Religia tv zostają (chyba) w C+.

Poczekaj aż abonenci Cyfry+ otrzymają pisemka..... Już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem że na ale kino lecą filmy z c+ niedawno leciał film "Zwycięstwo", który kilka miesięcy wcześniej oglądałem na canal +, coraz więcej pozycji z c+ widzę na tym kanale, pojawił się też świetny serial "Tato, Tato, Tato" między filmami tak jak na c+ , zabawny krótki metraż :D jeśli więc pakiet z c+ będzie dużo droższy od zwykłego to chyba zrezygnuję, byleby ale kino nie w[beep]yli do c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem wątek, jednak z powodu ogromu postów nie jestem w stanie być na bieżąco. Zastanawiam się nad dobraniem do umowy usługi Multiroom, tylko dwie karty, bez dekoderów. W nc+ najprawdopodobniej dalej mógłbym oglądać kanały w dwóch dowolnych dekoderach?

 

Ale jak jesteś teraz abonentem C+ z opcją MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tepe

 

W tej chwili jestem abonentem C+ bez MR. Zastanawiam się nad dołączeniem Multiroom przed oficjalną datą startu nc+.

 

Śpiesz się póki można bo za kilka dni nie będzie wyboru.

 

@tepe...to domniemanie MOŻE być płonne, he, he....... Mnie BOK zapewniał, że wszystko będzie po staremu, z zasstrzeżeniem, że nikt nie wie jak będzie ...i dlatego proponują Sagemcoma.

 

Wystarczy że za wciśniecie nboxa będzie wieksza prowizja dla sprzedawcy. Jak APS będzie działa tylko na zasadzie max dla mnie a nie dla klienta to dopowiedz sobie sam. Jedyne co wynikało ze szkoleń i niewygodnych pytan że jak masz to co masz w Cyfrze+ to zostaje. Ponadto MR ala Nka ma w zamyśle pomóc w czyszczeniu magazynów Nki. Przypomnę ile Cyfra+ bujała się z Philipsami od WizjiTV (będącymi w magazynie i czekającymi do odbioru - dobrze że pojawił się soft edukacyjny to jakość im zeszły)

 

Przyszłość - za 2 lata to się może sporo zmienić - nawet pad hardware-pairing co kompletnie rozłoży archaiczny Conax CAS7 (w Niemczech z parowaniem i CI+ dla HD+ dano sobie radę). Biznesy Kudelskiego też mogą nagle glebnąć na rynku. NC+ może być też szykowana na sprzedaż bo kryzys zabije rentowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

potem jeszcze spekulacje cenowe.... mimo, że IGNORUJE sie TU jasne stwierdzenie Tellenbacha, że niepodobnym jest sprzedanie połączonej oferty premium obu platform za cenę dotychczasową...jednej (czyli czytaj : będzie drożej)

 

Pamiętam Tellenbach był brutalnie szczery w tym wywiadzie, ale podwyżka o 20-30 zł za porównywalny pakiet z premium w nowej platformie może skłonić cześć abonentów do rezygnacji a część do zmniejszenia abonowanego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...