Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiadamiam iż do startu nowej platformy nc+ pozostało*: 7d, 8h, 45m, 00s

*jeśli wystartują o 24

Przypuszczam że licznik odliczający do startu pojawi się na stronie nc+ i to będzie miarodajna informacja.

Przy okazji stron. Pod adresem http://enceplus.pl/ pojawiła się domena http://tvncplus.pl/.

 

Kilka postów wcześniej pojawiła się informacja że na pewno będzie drożej niż w Cyfrze+. Co to znaczy drożej? Czy np. 10 zł więcej to drożej? Przecież dochodzą nowe kanały, nowa oferta filmowa i sportowa. Kiedy była ostatnia podwyżka w C+? Choćby z powodu samej inflacji powinna być podwyżka. Te 10 zł to ile to jest, jedna paczka papierosów ( nie palę to się nie orientuję:)), 4 piwa, kilka paczek chipsów? Jeśli tego sobie odmówicie to wyjdzie Wam to tylko na zdrowie :D A jeśliz powodu podwyżki zrezygnujecie z tv to tym bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że będzie przymusowa migracja dla pakietów z C+ i nPremium. Jak inaczej to sobie wyobrażacie? W innym wypadku musieliby strasznie kombinować z pakietem premium. Abonent dostanie zbliżony pakiet do tego jaki miał i zaakceptuje ofertę albo nie.

Chyba nikt też nie sądził, że będą tylko czekać na telefony abonentów z prośbą o migracje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie ramówkę zawsze można zmienić.. cóż, pozostaje nam czekać, w końcu to już tylko osiem dni. Czekaliśmy tyle czasu to te kilka dni nie zrobi nam różnicy.

 

Ja to chcę już mieć to wszystko za sobą, niech dzwonią, ustalamy warunki migracji, siadam wygodnie w fotelu przed TV i czerpię przyjemność z oglądania Ligi Mistrzów w nowej platformie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach. Oby, oby. Wtedy ta fuzja przyniesie same korzyści. Bo właśnie tylko (aż :D) o ceny się martwię. Ale jak będą podobne do obecnych w Cyfrze i n'ce to fajnie. :brawo:

 

No i ciekaw jestem oferty pre-paid. Raczej podpiszę umowę, ale ciekawe co z tymi co mają np. TNK albo C+ na kartę itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak połowa ludzi będzie się cieszyć co lubią sport bo będą mieli jeszcze większe relacji sportowy nie tylko z LM i Premier League.Tylko mnie ciekawi jak zrobią Ligę Mistrzów z grupami bo w N były na 4 lub 5 kanał mecze do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...