Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę czy ktoś tu wspomniał, że wczoraj wieczorem w nboxie pojawiły się kanały z plusem w nazwie (poza canalami). Są pod koniec drugiej setki..

Przespałeś tak z 3 tygodnie z hakiem z tym newsem. MGM, nSport HD i nsport SD jest na listach terminali Cyfry+ jak i te kanały tematyczne C+ na liście nboxów. Z dopiskami test a włączano nielicznym - tym co potrafili to wynegocjować np. przy okazji przedłużania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zebrać tutaj wypowiedzi hugo. W tym bałaganie dobrze jest mieć w jednym miejscu coś, co jest informacją i odróżnić to od niemal powszechnego bełkotu.

A ten hugo to kto że zbierasz jego wypowiedzi? To ten geniusz który wymyślił sobie przymusową migrację? A to tak, należy to przypominać :D

Łykacie jak gęś kluchy wszelkie "newsy" od ludzi, którzy pojawili się na forum kilka dni temu a poddajecie w wątpliwość informacje od kogoś, kto jest tu już kilka lat i nie raz podawał rzetelne informacje.

Naprawdę można zwątpić w inteligencje co niektórych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę czy ktoś tu wspomniał, że wczoraj wieczorem w nboxie pojawiły się kanały z plusem w nazwie (poza canalami). Są pod koniec drugiej setki..

Przespałeś tak z 3 tygodnie z hakiem z tym newsem. MGM, nSport HD i nsport SD jest na listach terminali Cyfry+ jak i te kanały tematyczne C+ na liście nboxów. Z dopiskami test a włączano nielicznym - tym co potrafili to wynegocjować np. przy okazji przedłużania umowy.

 

 

O kanałach n`kowych w Cyfrze wiedziałem od owycgh 3 tygodni, za to o info o kanałach z oferty Cyfry w n-ce dowiedziałem się wczoraj. Są bez 'testu' i odkodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo: Jeśli informacje, które piszesz na temat migracji wszystkich posiadaczy pakietów z CANAL+ do nc+ okażą się prawdziwe, to ja posiadając pakiet C+ Optimum dostanę tylko nową paczkę kanałów CANAL+, czy także inne nowe w nc+, takie jak TVP Historia, Discovery HD itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11a6abd62f958a13gen.jpg

 

Skoro nikt nie potwierdza tej informacji, to znaczy, że wynika to z tego, że mam "nietypowy" abonament. Nie chcę pisać o szczegółach, jedno jest pewne, że w związku z tym nigdy nie miałem nic ponad podstawową ofertę. Już się nie odzywam więc.. Przepraszam za zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się ,że coś ruszyło z ofertą nc+ , ponieważ na stronie oprócz numeru telefonu wołają także numer PESEL.. Może żeby się szybciej skontaktować...

 

NAS i CGA wyszukuje abonentów najłatwiej po numerze PESEL. Pomyślcie - jakby taki Jan Kowalski zostawił swój numer i oni by musieli znaleźć jego kontrakt. Szukaj wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wymyslacie jaks automatyczna migracje i zrywanie umów skoro jak do tej pory info oficjalne było, ze zrywac umow nie bedzie można ?

 

Jaja takie sa w tym watku ze szok

 

Nie zadajcie takich pytań jak REBUS82 czy Big Show bo nikt tego nie wie. Dostaniecie odpowiedz wymyśloną i niepotwierdzoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...