Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Generalnie, czytam, że wszyscy macie jakieś problemy, to wam nie pasuje, to i tamto i srmato. Tylko szukacie pretekstów do wymówienia i wałkujcie temat non stop. Kuźwa, że wam się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dotyczące obu platform. Jestem posiadaczem telewizji n ( umowa kończy mi się w czerwcu ) oraz mam multiroom z cyfry plus ( pakiet super premium ). Moi rodzice posiadający abonament w cyfrze+ będą migrować do nowej platformy nc+. Multiroom pozostanie na bazie cyfry. Pytanie dotyczy czy będę mógł zrezygnować z telewizji n? Po co dublować obie platformy po fuzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wredziak a kto ci mowił że multiroom by C+ zostanie??Z tego co dalej wiem nacisk jest by migrujacy mający 2 karty z cyfry+ dostał 2x adb...Co do Rezygnacji z umowy w N jak mialeś gwarantowane zone romantica( nie wiem nawet czy ten kanał był w ofercie lub miałeś npremium gwarantowane to można zrezygnować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widocznie opóźniłeś płatność a do opóźnionych płatności należą się odsetki. Dlatego nękają. Ludzie na potęgę przeciągają terminy płatności, nie wiem po co. Co do daje? Bierzesz to płać. Ja tam płatności robię 1 każdego i mam cały miesiąc spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam płatności robię 1 każdego i mam cały miesiąc spokój.

 

A ja zwykle robię w terminie kiedy płatność wypada (czasami 2 dni wcześniej, czasami 3 dni później), bo jak zapłacę wcześniej i będzie koniec świata, albo nagle zginę to pieniądze przepadną.

Nigdy nikomu "z góry" za żadne usługi realizowane na podstawie umowy NIE PŁACIŁEM!

 

PS. W n-ce nie ma żadnych odsetek w "normalnych" okresach płatności, za to C+ mi kiedyś naliczył chyba z 7 zł za to, że po prostu zapomniałem zapłacić rachunek (pierwszy raz od 9 lat). No to zapłaciłem i poszedłem do n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja jestem abo Cyfry. Mając obecne informacje nie warto się spieszyć z przedłużeniem, jeśli ktoś ma Canal+.

Wyjaśnisz swój tok rozumowania ?

Przecież jak przedłużysz to są możliwe trzy opcje:

1. będziesz miał to co wynegocjowałeś do końca trwania umowy (o ile taka możliwość będzie dopuszczona)

2. zgodzisz się na warunki nc+ i będziesz sobie dalej oglądał

3. nie zgodzisz się i automatycznie umowa zostanie rozwiązana

 

To gdzie Sherlocku jest tu jakieś zagrożenie związane z tym że teraz przedłuży umowę z C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca obecnej umowy możesz zostać z C+ tak samo vice versa abonenci N...Te regulaminy nowe dotyczą zmian oferty czyli wy[beep]e kanału zmiany pakietowe w grupie canal+...I jak komus nie spasi ze usunięto Zone to może papa....(ale nie musi...) jak tu ktoś błędnie wprowadził was w temat...

No to mnie uspokoiłeś :jupi: Ty jesteś tak wiarygodny że już podałeś nam dwie prawidłowe daty startu nowej platformy. Uwierz że 90% ludzi z tego forum wierzy temu co "błędnie wprowadził nas w temat" a nie Tobie. A pozatym jesteś niesłowny bo się z nami pożegnałes i obiecałeś że będziemy żyli w niewiedzy bo już nic nie napiszesz :D. W wątku o nowościach w platformie Cyfra+ opisałem swoją sytuacje z włączeniem u mnie kanałów Nsport i MGM (konsultant nic nie wspominał o 6-cio miesięcznym okresie promocyjnym tych kanałów dla mnie),ale ktoś uznał to za nieprawde i post wylądował w koszu. Napisze tylko profilaktycznie-nie kłamałem i składając wszystko w całość wynika że przymusowa migracja albo papa ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wredziak a kto ci mowił że multiroom by C+ zostanie??Z tego co dalej wiem nacisk jest by migrujacy mający 2 karty z cyfry+ dostał 2x adb...Co do Rezygnacji z umowy w N jak mialeś gwarantowane zone romantica( nie wiem nawet czy ten kanał był w ofercie lub miałeś npremium gwarantowane to można zrezygnować)

 

 

i stary temat powraca.już myślałem,że koniec mowy o MR.to powiedz mi teraz,co z tymi co maja swój sprzęt i MR c+.zmuszą ich na adb?wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosyć: wylatuje między innymi zone romatica...I ludzie listości..Zmiana regulaminu =prawo do wypowiedzenia ale nie koniecznie że obowiązkowo.....Do konca obecnych umów z C+macie to co mieliscie... Poza zmianą że wyleci Zone zmiana pakietowa w c+ zmiany nazwy....

O, mój ulubieniec dalej pisze na forum :D Jak tam te ulotki? Rozpakowane? :D

 

Oj tam przesadzasz. Ty może zrezygnujesz, a 99,9 proc. z 2,6 mln abonentów nie. Uwierzcie mi. Liczba rezygnacji nie jest większa niż kilkanaście tysięcy. To jest pryszcz, a fala masowych wypowiedzeń to mit. oczywiście w przypadku zmian w kanałach, wypowiedzeń jest nieco więcej, ale nie jest to masówka. Więc spokojnie. Zapoznaj sie z nowa oferta, a później... zdecyduj czy lepiej Ci tu czy tam :D

 

Ale z tego co wiem, raczej mało nie będziecie chętni rezygnować z nc+ na rzecz CP. Cenowo tragedii nie będzie. Rynek w Polsce jest coraz trudniejszy, a nc+ zalezy na tym, by wiele osób kupiło bogatszy Canal+ w obecnej cenie, niż mniej w droższej :D : D :D

Co to jest kilkanaście tysięcy? CP w ostatnim roku przybyło kilka tysięcy nowych abonentów wiec ubytek kilkunastu to sporo bo tylu odzyskać będzie bardzo trudno. I kto mówi że przejdą do CP? Przecież jest DVB-T. Coraz więcej ludzi ogląda tv w necie (czy legalnie czy nie w to nie wnikam). nc+ byłaby szalona gdyby postawiła ultimatum - albo przechodzisz albo żegnamy. Widzę że grupa trolli która jeszcze miesiąc temu bawiła się w bajkopisarstwo połączone z wróżbiarstwem, teraz snuje wizje pakietyzacji i migracji. Tylko w innym wcieleniu.

 

Zmigrujesz ( aneksujesz umowę telefonicznie ) tu nic się nie zmienia.Możesz i w salonie ( tu będą gorsze oferty zazwyczaj niż przez partyline C+)

Doprawdy? Jeśli się nie mylę to cyfra.tv miał oferty równie atrakcyjne co infolinia. Jesli ludziom bardziej będzie sie oplacało załatwiać umowy przez telefon to APS-y nie zarobią na siebie. No ale jako pracownik takiego APS-u o tym chyba wiesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@o|af

ryzyko jest takie, że opcji nr 1 (zgodnie z tym co pisał Hugo) nie będzie.

 

Czyli załóżmy wynegocjowałeś Canal+ Optimum za 60zł.

Niedługo dostaniesz list typu, że przechodzisz do nc+ na pakiet X, że będziesz miał lepiej i zostanie doliczona "symboliczna" podwyżka, powiedzmy do 90zł. Małym druczkiem zostanie napisane, że przysługuje Ci możliwość jednostronnego wypowiedzenia, a jeśli do 2 tygodni tego nie zrobisz to jest to jednoznaczne z akceptacją nowego regulaminu.

 

Więc masz dwie opcje:

1) Wysyłasz wypowiedzenie

2) Akceptujesz nowy regulamin

W ten sposób CANAL+Optimum tak czy owak idzie w niebyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nacisk czyli z tego co było mówione mamy pozbywac klientów 2kart...Nie wiem nadal jak to bedzie wyglądało...Wg tego co słyszymy to ma być tak migrujesz do NC+ a masz multiroom to mamy ci odebrac 2karty wydać 2 adb lub więcej ( kwestia ile sprzętu będziesz chciał).Kto chce nie musi mi wierzyć....przekonacie się sami.Edit: wasz guru cyfra.tv też pisał jak ma się sprawa do multiroom( choć tu sie sporo zmienia cały czas....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n - przestaje istnieć.

cyfra+ - przestaje istnieć.

powstaje NC+ !!!

 

To jest chyba normalne ,że wszyscy będą automatycznie migrować do nowej platformy , skoro stare zanikają!!! Przecież nie będą trzymać rok czasu trzech na raz !!!

Inną kwestią jest ile na to czasu będzie , myślę że maksymalnie jeden okres rozliczeniowy. I co ze sprzętem , czy będą wymieniać itp. Ale to już inna kwestia.

Przestańcie spamować , czy dostaniecie nowy Canal + czy też nie itp. Czy ktoś miał N czy Cyfrę nie gra roli , pakiety kanałów będą jednakowe dla wszystkich !!!

To ,ze ktoś wczoraj czy tydzień temu podpisał umowę na atrakcyjnych warunkach... niech zachowa dla siebie. Nie długo będzie podpisywał kolejną. Chyba ,że wybierze wolność.

 

A co do masowego uciekania , zrywania umów... śmieszne stwierdzenia ! Uciekniesz od NC+ i gdzie pójdziesz ?? Do CP ??? ^^

Po co będziesz miał uciekać , jak dostaniesz równie atrakcyjne warunki umowy jakie miałeś. A nawet śmiem stwierdzić , że lepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam jak będzie wysyłany ewentualny nowy Reg. zapewne zwykły list. Bo już była gdzieś afera ze nie wysalali lub nie doszły na czas. Skoro od dnia dostarczenia to musi być z potwierdzeniem odbioru ?

 

@cesarz87

Dla uciekających, wbrew wszystkiemu DVBT jest wielka konkurencją zwłaszcza dla tych z niższych pakietów. Abonenci TP maja swoje dekodery jeśli nie zależy im na MR. W miastach są kablówki.

A jak dla mnie jest weeb 20zł miesięcznie i oglądam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dareczko30, @plockier. w ulotce nie będzie o warunkach migracji abonentów,a to jest najważniejsze. w ulotkach będą tylko oferty dla nowych potencjalnych abonentów.co oni dostaną,to mnie nie interesuje.

 

 

a Ty myślisz ,że dostaniesz inna ofertę niż ta co będzie w ulotkach, weź przestań :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dareczko30, @plockier. w ulotce nie będzie o warunkach migracji abonentów,a to jest najważniejsze. w ulotkach będą tylko oferty dla nowych potencjalnych abonentów.co oni dostaną,to mnie nie interesuje.

 

 

a Ty myślisz ,że dostaniesz inna ofertę niż ta co będzie w ulotkach, weź przestań :))))

 

a ty dalej nie rozumiesz co pisałem?

nie interesuje mnie to.interesują mnie warunki migracji.przecież tego nie będzie w tych ulotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...