Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś znajdzie gdzieś oficjalne potwierdzenie wydającej się logiczną rzeczą że po 5 kwietnia zabrane gol,weekend i 3D zostaną automatycznie zmienione na family 1, family 2 i film i dane za free obecnym posiadaczom cyfry+ z pelna paczka canal + niech wrzuci linka bardzo proszę.

 

I to samo sie tyczy tego HBO GO czy będzie w końcu dostępne czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umowa była podpisywana poza adresem firmy, z którą podpisuje się umowę można od niej odstąpić w ciągu 10dni. Nie wiem jak to wygląda w przypadku przedłużania umów przez telefon. Uważam, że nie powinno być z tym problemów.

 

nie.

bo to nie jest nowa umowa, tylko ANEKS i ta zasada już nie obowiązuje niestety...

 

Byłem kurierem w DPD, wszystkie ankesy klienci mogli anulować po podpisaniu umowy do 10 dni. Zdarzało mi się przyjeżdżać do klientów po kilku dniach po odbiór np. antent i dekoderów (telewizja z TP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila bylem "na miescie" przy okazji wpadlem do 2 punktow juz nc+!

Zainteresowanie nc+ lekkie podobno jest do chwili gdy ludzie dowiaduja sie o cenach(!) i zawartosci pakietow - po dobitnym komentarzu na temat nc+ koniec zainteresowania!

 

Refleksja - teraz przykro bylo rozmawiac z tymi ludzmi w jednym APS wczesniej bralem n i pamietam optymizm w trakcie sprzedazy n'ki na starcie - wtedy, a teraz to jak "niebo i ziemia" Oferta nc+ przygotowana jest na udoopienie sieci dystrybucji!

Wspolczuje dystrybutorom bo utrzymac firmy i rodziny z oferty nc+ chyba nie podolaja!

 

Obecna oferta juz po pierwszym dniu (szczegolnie cena) zrobila tyle szkod na wizerunku nc+, ze nawet po korekcie (obnizeniu cen) bedzie trudno odzyskac zaufanie klientow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umowa była podpisywana poza adresem firmy, z którą podpisuje się umowę można od niej odstąpić w ciągu 10dni. Nie wiem jak to wygląda w przypadku przedłużania umów przez telefon. Uważam, że nie powinno być z tym problemów.

 

nie.

bo to nie jest nowa umowa, tylko ANEKS i ta zasada już nie obowiązuje niestety...

 

Byłem kurierem w DPD, wszystkie ankesy klienci mogli anulować po podpisaniu umowy do 10 dni. Zdarzało mi się przyjeżdżać do klientów po kilku dniach po odbiór np. antent i dekoderów (telewizja z TP).

 

 

 

no wlasnie mi tez się tak wydaje ze instnieje taka możliwość. musisz się dodzwonić na infolinie i zapytać tylko w jaki sposób możesz tego dokonać. bo jestem na 99% pewny ze możesz. Przeciez aneks to nic innego jak umowa na następny określony czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od aneksów nie ma możliwości odstąpienia. To nie jest nowa umowa więc nawet jej nie podpisujesz. Wiem, bo sam kiedyś rozpatrywałem reklamacje w jednej z sieci komórkowych i otrzymaliśmy taką decyzję prawną. Ten przepis o możliwości odstąpienia w ciągu 10 dni występuje tylko w przypadku zakupu nowej oferty lub towaru poza lokalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego taka panika ?to są ceny dla nowych bez promocji, tutaj moj stary pakiet bez zadnych promocji dla nowych abonentow z cyfry+:

 

PAKIET

CANAL+ OPTIMUM HD107zł

OPCJE DODATKOWE:

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ NAJEM TERMINALU.20zł

FILMBOX HD15zł

HD - OPTIMUM11zł

HBO HD27zł

CINEMAX HD10z

 

SUMA-190ZL ZA WSZYSTKO

 

po rabatach i promocjach place za wszystko 120zl Panowie i Panie wystarczy poczekac i nie siac paniki Platinum bedzie za 79z a all iclusive za 140-150zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego taka panika ?to są ceny dla nowych bez promocji, tutaj moj stary pakiet bez zadnych promocji dla nowych abonentow z cyfry+:

 

PAKIET

CANAL+ OPTIMUM HD107zł

OPCJE DODATKOWE:

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ NAJEM TERMINALU.20zł

FILMBOX HD15zł

HD - OPTIMUM11zł

HBO HD27zł

CINEMAX HD10z

 

SUMA-190ZL ZA WSZYSTKO

 

po rabatach i promocjach place za wszystko 120zl Panowie i Panie wystarczy poczekac i nie siac paniki Platinum bedzie za 79z a all iclusive za 140-150zl :D

 

Do świąt bożego narodzenia mam czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się, niezłe jaja :) Posiadam abonament za 179, wszystkie kanały plus multi (wiem że drogo i niekorzystnie ale na kilka osób wychodzi tanio i bezproblemowo), jednak mam już dość zdzierania kasy, chciałem C+Platinum z multi a tutaj słysze...że nie mogę, mogę tylko najwyższy w najlepszej cenie UWAGA!!! 199zł! Myślałem że padnę :) Potem pani zaproponowała mi 179, również za drogo, zresztą nie jestem zainteresowany najwyższą opcją tylko Platinum no ale jak widać nie mogę :D jeżeli zejdą do 150 all inclusive to biorę, jestem w Cyfrze od 2001 (wczesniej 2 lata Wizja TV) i taka propozycja? Przecież to jest śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zapamiętajcie sobie raz a dobrze, wszystkie umowy zawierane drogą telefoniczną, elektroniczną są do odstąpienia w ciągu 10 dni. Jest to prawnie zagwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się bez problemu na ten numer:22 310 45 46

 

Od razu powiedziałem mu, że jestem abonentem Cyfry+, podałem swój numer abonenta. Powiedziałem, że interesuje mnie Canal+Platinum, to on do mnie, że jest za 119 zł. Ja do niego od razu, że ludzie, którzy migrują dostają ten pakiet za 79 zł, a on, że to raczej niemożliwe. To zaproponował mi go za 99 zł + 20 zł za Multiroom + 5 zł za TurboBOX dekoder + jednorazowo 49 zł za białego. Czyli 124 zł miesięcznie, a płacę teraz 83 zł... Do tego mówię mu, że bez HBO to dla mnie żadna atrakcja. Podziękowałem i się rozłączyłem. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego taka panika ?to są ceny dla nowych bez promocji, tutaj moj stary pakiet bez zadnych promocji dla nowych abonentow z cyfry+:

 

PAKIET

CANAL+ OPTIMUM HD107zł

OPCJE DODATKOWE:

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ NAJEM TERMINALU.20zł

FILMBOX HD15zł

HD - OPTIMUM11zł

HBO HD27zł

CINEMAX HD10z

 

SUMA-190ZL ZA WSZYSTKO

 

po rabatach i promocjach place za wszystko 120zl Panowie i Panie wystarczy poczekac i nie siac paniki Platinum bedzie za 79z a all iclusive za 140-150zl :D

 

 

 

Do świąt bożego narodzenia mam czekać?

 

Do 1 lipca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie sobie raz a dobrze, wszystkie umowy zawierane drogą telefoniczną, elektroniczną są do odstąpienia w ciągu 10 dni. Jest to prawnie zagwarantowane.

 

Racja, w ten sposób bez problemu można uwolnić się od N czy C+ jeśli komuś się skończyły rabaty i liczył na nc+ Przyjmujesz ich warunki przechodzisz do nc+, w ciągu 10 dni wysyłasz wypowiedzenie umowy i jesteś wolnym strzelcem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Te ceny na stronie nc+ to już ceny promocyjne! http://ncplus.pl/sklep/promocje

 

Natomiast jeśli sprawdzi się, że nie będzie obowiązku podjęcia decyzji o migracji do 1 lipca tylko można będzie pozostać do końca umowy jaką się ma obecnie, to ja oczywiście zostanę. Wtedy od 5 kwietnia włączą mi całą paczkę Canal+ więc będę miał w zasadzie cały topowy sport i tylko drugorzędna resztówka emitowana na nSport mi umknie. W sumie miałbym nowa paczkę Prestige wraz z HBO i MR bez utraty obecnych kanałów za 99 zł i to już jest całkiem dobra cena. A chodzi o to, że obecna umowa z Cyfrą+ kończy mi się 30 kwietnia 2014 roku, więc właściwie cały przyszły sezon piłkarski byłby obstawiony! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie sobie raz a dobrze, wszystkie umowy zawierane drogą telefoniczną, elektroniczną są do odstąpienia w ciągu 10 dni. Jest to prawnie zagwarantowane.

 

Zapamiętaj sobie raz a dobrze, że umowy (C+ i N przy przejściu na nc+) przez telefon są aneksowane a nie zawierane jako nowe. A tutaj 10 dni nie ma. Co innego jak zamówisz jako NOWY KLIENT i Ci kurier przywiezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie sobie raz a dobrze, wszystkie umowy zawierane drogą telefoniczną, elektroniczną są do odstąpienia w ciągu 10 dni. Jest to prawnie zagwarantowane.

 

Racja, w ten sposób bez problemu można uwolnić się od N czy C+ jeśli komuś się skończyły rabaty i liczył na nc+ Przyjmujesz ich warunki przechodzisz do nc+, w ciągu 10 dni wysyłasz wypowiedzenie umowy i jesteś wolnym strzelcem ;)

 

Ale przechodząc z N czy z C+ do nc+ i decydujecie się na warunki to nie możesz zrezygnować w przeciągu 10 dni, to się tylko tyczy jeżeli podpiszesz nowa umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętajcie sobie raz a dobrze, wszystkie umowy zawierane drogą telefoniczną, elektroniczną są do odstąpienia w ciągu 10 dni. Jest to prawnie zagwarantowane.

 

zadzwoń co Cyfry i się przekonaj.

niedawno był tego typu temat i Cyfra jasno określiła swoje stanowisko:

przy aneksach NIE ma możliwości odstąpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...