Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale mi teraz chodzi, czy będę od kwietnia przypisany do pakietu z nc+ czy spokojnie do lipca sobie dotrwam z tym co mam i potem dopiero na nc+ ?

 

 

Z tym przypisaniem to ma być tylko umownie . Pewnie chodzi bardziej o wysyłanie rachunków , by Ci na nim napisali za co płacisz bo de facto Cyfry nie ma ;)Do lipca zostaniesz z tym co masz. Masz Canal+ ? Jeśli nie masz to możesz siedzieć na starej umowie do końca jej trwania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mam, jak bym miał nie mieć :D jak już w tym pakiecie zawarte jest C+ :), i w sumie po to brałem Cyfre plus ;)

 

 

 

No widzisz.. Więc do lipca masz czas. Zaznaczam ze nie wypowiadam tego jako pewnik , ale takie info jest od osoby która pracuje w punkcie sprzedaży dawnej Cyfry , teraz nc+ . Zawsze wszystko może się zmienić , zwłaszcza po dzisiejszej burzy w necie .Ale wydaje się to sensowne . Wiecznie nie mogą ciągnąć trzech platform . Najpewniej będą chcieli się z tym jak najszybciej uporać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w Cyfrowym Polsacie za podobną kwotę masz prawie cały All-Inclusive z nc+: HBO+Cinemax+Filmbox+History HD+Sundance HD! Ale paranoja... :lol2:

No ok :D... a, czy w cyfrowym polsacie masz Polską ligę, i resztę lig :D ... ? Nie ;p

Swego czasu pamiętam kiedyś jak miałem kablową UPC a w niej Polsat Sport, wszystkie mecze LM, Bundesliga. Fachowe studio z Gmochem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.. Więc do lipca masz czas. Zaznaczam ze nie wypowiadam tego jako pewnik , ale takie info jest od osoby która pracuje w punkcie sprzedaży dawnej Cyfry , teraz nc+ . Zawsze wszystko może się zmienić , zwłaszcza po dzisiejszej burzy w necie .Ale wydaje się to sensowne . Wiecznie nie mogą ciągnąć trzech platform . Najpewniej będą chcieli się z tym jak najszybciej uporać .

 

Czyli podsumowując, jak teraz płace 60 zł i mam paczkę C+ to od 5 kwietnia do 1 lipca nadal będę mieć pełną paczkę C+ z nowymi nazwami tak?

Czy może tylko C+ Family i C+ Family 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.. Więc do lipca masz czas. Zaznaczam ze nie wypowiadam tego jako pewnik , ale takie info jest od osoby która pracuje w punkcie sprzedaży dawnej Cyfry , teraz nc+ . Zawsze wszystko może się zmienić , zwłaszcza po dzisiejszej burzy w necie .Ale wydaje się to sensowne . Wiecznie nie mogą ciągnąć trzech platform . Najpewniej będą chcieli się z tym jak najszybciej uporać .

 

Czyli podsumowując, jak teraz płace 60 zł i mam paczkę C+ to od 5 kwietnia do 1 lipca nadal będę mieć pełną paczkę C+ z nowymi nazwami tak?

 

Si.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.. Więc do lipca masz czas. Zaznaczam ze nie wypowiadam tego jako pewnik , ale takie info jest od osoby która pracuje w punkcie sprzedaży dawnej Cyfry , teraz nc+ . Zawsze wszystko może się zmienić , zwłaszcza po dzisiejszej burzy w necie .Ale wydaje się to sensowne . Wiecznie nie mogą ciągnąć trzech platform . Najpewniej będą chcieli się z tym jak najszybciej uporać .

 

Czyli podsumowując, jak teraz płace 60 zł i mam paczkę C+ to od 5 kwietnia do 1 lipca nadal będę mieć pełną paczkę C+ z nowymi nazwami tak?

 

Si.

 

mam podobna sytuację, rozumiem że do lipca zostajemy ze starym pakietem i nie ma co liczyć na np kanaly z Nki ( Nsport itp...) czy sie myle i od kwietnia testowo zostana nam one włączone i jesli sie nie zdecydujemy przejsc to rozwiazanie umowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to zwykły skok na kasę. Żadna platforma, żaden przedsiębiorca nie może sprzedawać poniżej kosztów wytworzenia (dumping). A tu okazuje się, że niektórzy dostali platinum zamiast za 119 w cenie 89 czy nawet 79zł. Więc platforma nadal przy takim poziomie cen musi mieć zysk (i to nie mały moim zdaniem skoro zwykły konsultant może taki poziom cen zaproponować). Tak więc dodatkowe 30-40zł powyżej 79-89zł za platinum to jest "czyste krojenie [beep]a".

Dodatkowo ceny cennikowe w stylu 59zł za najniższy pakiet bez promocji to wyłącznie zabieg prawny majacy na celu wycisnąć jak największe kary od ludzi zrywających umowy przed czasem (bo wtedy trzeba zwrócić cały "rabat" od ceny podstawowej). Takie coś powinno być prawnie zakazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolka2310[9 godzin temu]

dawno , dawno temu miałam cyfrę+ -beznadziejna , uciekłam i kupiłam wizję , tu byłam zadowolona , ale przejęła ją cyfra +, i znowu zrobiło się beznadziejnie , i ja znowu uciekłam . Kupiłam n , jestem z nią parę lat , jest super , ale znowu pojawiła się ta [beep]na cyfra + . Jeszcze mi Polsat został :)

~enkowicz[10 godzin temu]

Cieniutki kotlecik z mortadeli w cenie ..sznycla wiedeńskiego !. Przy tych rewolucyjnych innowacjach dotychczasowa N-ka to niedościgły ideał. Po co Im ta fuzja?Straciliśmy przede wszystkim MY, n-kowicze. Za rozsądną cenę miałem;dekoder turbo, 4 kanały premium, HBO, Filmboxy, wypożyczalnię a wszystko w HD nie licząc wszystkich pakietów. Szkoda , czas się żegnać z N-ką.

Co tu komentować, jak komentarz sam się nasuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...