Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propos starej umowy . Nie wiem jak będzie z ludźmi z "n" , ale Ci z dopiero co podpisanymi umowami na starych zasadach z C+ nie mają co się cieszyć . A może i mają bo będzie już po sezonie .

 

"jeżeli masz zwykły pakiet to będziesz mógł zostać,

jeżeli masz jakiś pakiet z Canal+, to masz czas do 1.lipca

możesz albo zrezygnować, albo przejść do NC+

pozostanie z pakietem np Canal+Optimum nie będzie możliwe."

Prawda

 

Dlatego mądrzy co przdl umowe w cenie promocyjnej na optimum i nie czekali na fuzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na pewno? To nie bedzie migracji przymusowe, ze albo przechodzisz, albo odchodzisz??

 

 

Podobno tak właśnie ma być . Czas do 1 lipca na decyzje . Jak nie zdecydujesz się 1 lipca na migrację do nc+ to rozwiązują z Tobą umowę z ich winy i po wszystkim , bez płacenia kary umownej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

113. ARTE HD

ITD. .................

 

W sumie 37 kanałów HD ...

 

...to przeskanuj jeszcze Astrę jak możesz. Powinieneś wtedy dobić do prawie 60 kanałów HD! ;)

 

I nie wiem czy da się jeszcze półtora roku siedzieć na starej umowie. Może w n-ce jest inaczej ale w Cyfrze+ chyba tylko góra do 1 lipca na starej umowie można będzie siedzieć. Nie jest też pewne czy przedłużający umowę na pakiety bez C+ będą na nich mogli dalej siedzieć, bo chyba powyłączają im też paczkę Universal, CBS, SportKlub itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużałem umowę z CYFRĄ+ w dniu 1 marca br. to konsultant zapewnił mnie, że przez najbliższe 18 miesięcy (na tyle mam umowę) nic się dla mnie nie zmieni i że przez ten okres mam zagwarantowany odbiór tego, co mam. Nie mam dodatkowo opcji CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako ciekawostka .

 

Jeśli posiadasz opcje Canal + to z dniem 5 kwietnia zmienią one swoją nazwę na nową paczkę. Klient z automatu zostanie przypisany do "pakietów" zbliżonych cenowo do aktualnie opłacanych. Jeżeli ktoś płaci 109zł to zmigrują go do Platynowego 119zł itd. Cena jednak pozostanie bez zmian i nadal będzie płacić 109zł. Do 30.06 klient będzie musiał podjąć decyzję co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużałem umowę z CYFRĄ+ w dniu 1 marca br. to konsultant zapewnił mnie, że przez najbliższe 18 miesięcy (na tyle mam umowę) nic się dla mnie nie zmieni i że przez ten okres mam zagwarantowany odbiór tego, co mam. Nie mam dodatkowo opcji CANAL+.

 

 

Nie masz opcji Canal+ to możesz spać spokojnie . Dotyczy to tylko osób z Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużałem umowę z CYFRĄ+ w dniu 1 marca br. to konsultant zapewnił mnie, że przez najbliższe 18 miesięcy (na tyle mam umowę) nic się dla mnie nie zmieni i że przez ten okres mam zagwarantowany odbiór tego, co mam. Nie mam dodatkowo opcji CANAL+.

 

 

Nie masz opcji Canal+ to możesz spać spokojnie . Dotyczy to tylko osób z Canal+

 

OK, rozumiem. :)

 

 

 

chyba że bedzie chciał mieć większy pakiet

To już z pewnością wiązałoby się z migracją do nc+.

Pakietów CYFRY+ już nie ma. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak mam teraz Superpremium HD za 99 zł to mnie może do Golda wrzucą bez HBO i C+/C+ Sport?

 

Ja sądzę, ze nikogo nigdzie nie będą wrzucać i czekać do 30 czerwca, bo to by jeszcze bardziej oprócz nowych cen rozzłościło abonentów. Po prostu w miarę szybko zejdą z cenami do polskich realiów i zacznie się wtedy masowa migracja do nc+. Za dużo mają do stracenia, żeby tak się bawić z obecnymi klientami, bo na nowych to raczej nie mają co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak mam teraz Superpremium HD za 99 zł to mnie może do Golda wrzucą bez HBO i C+/C+ Sport?

 

Ja sądzę, ze nikogo nigdzie nie będą wrzucać i czekać do 30 czerwca, bo to by jeszcze bardziej oprócz nowych cen rozzłościło abonentów. Po prostu w miarę szybko zejdą z cenami do polskich realiów i zacznie się wtedy masowa migracja do nc+. Za dużo mają do stracenia, żeby tak się bawić z obecnymi klientami, bo na nowych to raczej nie mają co liczyć.

 

Sky wszystko się może zmienić . Nikt Ci nie powie że tak będzie bankowo , bo to się wszystko może zmienić z dnia na dzień . Na teraz takie info dostają ludzie którzy sprzedają w APS'ach i dopóki wytyczne się nie zmienią to taki scenariusz będzie prawdopodobny . To że Cię wrzucą do Golda bez HBO i C+/C+ Sport nie oznacza że Ci to zabiorą ;) Cena do 1 lipca w Twoim rachunku się nie zmieni , więc spokojnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Do Sky Hunter ... Razem z kanałami z ASTRY na N-ce mam 56 HD ...

1. DAS ERSTE HD

2. EINS FESTIVAL HD

3. ZDF HD

4. ZDF NEO HD

5. ZDF KULTUR HD

6. ZDF INFO HD

7. 3SAT HD

8. NDR HD

9. WDR HD

10. BR HD

11. SWR HD

12. ANIXE HD

13. SERVUS TV HD

14. ARTE GER HD

15. PHOENIX HD

16. KIKA HD

17. QVC HD

18. HSE 24 HD

19. JUWELO HD

ITD. .............. W sumie wszystkich kanałów TV ok. 2000 z 31 satelit ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako ciekawostka .

 

Jeśli posiadasz opcje Canal + to z dniem 5 kwietnia zmienią one swoją nazwę na nową paczkę. Klient z automatu zostanie przypisany do "pakietów" zbliżonych cenowo do aktualnie opłacanych. Jeżeli ktoś płaci 109zł to zmigrują go do Platynowego 119zł itd. Cena jednak pozostanie bez zmian i nadal będzie płacić 109zł. Do 30.06 klient będzie musiał podjąć decyzję co robi.

 

to jest konkretna informacja której długo szukałem i wydaje sie być potwierdzona przez innych userów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest/będzie od 5 kwietnia przypiszą osoby z C+ do odpowiednich pakietów nc+ ? czy do 1 lipca będę miał to wszystko co mam obecnie HD Optimium+ Hd Promo+ HBO HD Filmbox HD Cinemax HD i dopiero potem, albo migruje, albo żegnamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest/będzie od 5 kwietnia przypiszą osoby z C+ do odpowiednich pakietów nc+ ? czy do 1 lipca będę miał to wszystko co mam obecnie HD Optimium+ Hd Promo+ HBO HD Filmbox HD Cinemax HD i dopiero potem, albo migruje, albo żegnamy ?

 

 

Podobno tak właśnie ma być . Tylko jeśli masz Canal+ , jak nie masz Canal+ to siedzisz do końca starej umowy bez migracji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...