Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sajmonella, w mr z N musisz łączyć ze sobą dekodery, w mr z C+ dekodery są zupełnie niezależne od siebie ;)

 

@Baca90, a może od razu? a może za 18dni i 3 godziny :) lubisz tak zgadywać?:)

 

@marekpolek, MR będzie tylko troche inny :P Więc nic nie zabiorą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom mnie specjalnie nie trwoży bo za rok-dwa będą już dwa telewizory z gniazdem na moduł CI+. :lol2:

 

Natomiast znalazłem właśnie ciekawy tekst na głównej stronie Cyfry+:

 

Sportowe hity marca

 

CANAL+ posiada prawa do prezentowania wszystkich spotkań

T-Mobile Ekstraklasy, najsilniejszych piłkarskich lig zagranicznych: angielskitej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej, a także rozgrywek koszykarskich, żużla, boksu i rugby.

 

Oj, źle wróżę przyszłości kanału nSport... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zmigruję do nc+ na moim obecnym własnym sprzęcie wraz z obecnym Multiroom'em w postaci dwóch niezależnych kart, a po jakimś czasie (np. wspomnianym wyżej pół roku) nc+ zechce mi odebrać ten Multiroom w obecnej postaci i wcisnąć dwa dekodery dedykowane to wówczas im za ten Multiroom całkowicie podziękuję, oddam jedną kartę i dekoder Sagemcom wynajęty od CYFRY+ i zostawię sobie tylko samą kartę w moim Fergusonie. :) A jak już moja umowa dobiegnie końca to rozważę również zabranie d...py z nc+. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpolek, MR będzie tylko troche inny :P Więc nic nie zabiorą ;)

Możesz rozwinąć tę myśl?

 

Właśnie tego się obawiam. Widzicie przecież jaki [beep] jest z tym w C+ - na stronie informacje o module doładowywanym co 6 godzin, a w rzeczywistości wydawanie 2 niezależnych kart, co nie jest uwzględnione chyba na żadnej stronie czy dokumencie. Więc w przypadku jakichś zmian, nie za bardzo jest się na czymkolwiek oprzeć. Może przyjść taki piękny dzień, gdzie pojawi się grzeczna prośba o wymianę sprzętu, a w przeciwnym wypadku na karty spadnie dezaktywacja. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

a ja w ogóle nie mam miejsca na ich dekoder, brak możliwości instalacyjnych, jeśli zmuszą mnie do oddania kart, oddam je obydwie i zrezygnuje z abonamentu, przecież nie będę płacił i nie oglądał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, to czy będzie mr na 2 kartach czy na 2 dekoderach od nc+ to różnica tylko dla 2 typów osób:

1) używających swoich dekoderów

2) używających mr w 2 różnych miejscach

 

dla pozostałych typowych "kowalskich" to praktycznie żadna różnica :P (od razu napisze odpowiedzi na krzyki które będą za chwile - tak wiem że trzeba puszczać kable itp itd, ale "kowalski" przełkie śline i puści ten kabel, w nce jakoś żyli z takim mr :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przyjść taki piękny dzień, gdzie pojawi się grzeczna prośba o wymianę sprzętu, a w przeciwnym wypadku na karty spadnie dezaktywacja. :mrgreen:

Wówczas takiemu abonentowi przysługiwać będzie prawo do rozwiązania umowy, a już na pewno do rezygnacji z Multiroom'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okarze się już nie dlugo.

 

Ja mam swoje zdanie - a oczywiście może okazać się ze nie mam racji.

 

NC+ dązy do ukrócenia sharingu i podziału abo między sąsiadów, znajomych etc.. Wobec tego MR oparte na tych co teraz w N. Podział uprawnien z głównego dekodera na dodatkowe po WiFi lub LAN i parowanie karty z dekoderam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, to czy będzie mr na 2 kartach czy na 2 dekoderach od nc+ to różnica tylko dla 2 typów osób:

1) używających swoich dekoderów

[...]

Ja właśnie zaliczam się do tej grupy. A mówiąc ściślej, jeden dekoder mam swój własny (Ferguson), a jeden wynajęty od CYFRY+ (Sagemcom). Z tego ostatniego korzysta mój brat w pokoju obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych multiroomów, bo chyba wezmę taką opcję. Jaka jest różnica mędzy MR C+ a N? Że ta od N taka be?

 

Nie jest be. W "kiwaniu" nadawcy model Nki jest lepszy od tego co jest w Cyfrze+. Cenowo bije też splittery. Żadnych przeciwskazań aby jeden tuner był w Polsce a pozostałe nawet w UK.

 

Jedyny minus to konieczność posiadania osprzętu sieciowego oraz umiejętność jego konfigurowania, dla wielu osób - starszych nie korzystających z internetu, komputerów to dodatkowy koszt. WLAN w środowisku wielu pobliskich access pointów to dodatkowe problemy i mus przepraszania się ze skrętką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damson 20 PLN trochę drogo za MR z Cyfry, tym bardziej, że dla przedłużających było za free. Przy długiej umowie nieopłacalne, chyba, że koniecznie chcesz 2 karty. Widzę, że masz tylko swój własny dekoder. Jak masz router to wydaje mi się, że da radę bezprzewodowo na 2 dekoderach ADB z nc+. Tylko nie wiem ile kosztują gwizdki wi-fi do tych dekoderów i jak taka sieć się sprawuje. Poczytaj na forum n-ki. Musisz sam policzyć co ci się będzie lepiej kalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale jak daleko???? Dom, sąsiad obok. A nie pól miasta :P

 

W domach jednorodzinnych to kto by chciał to nawet by 8 domów tv zasilił przez LAN . :> :lol:8)

 

Od czego jest internet? Nie ma przeszkód by LAN przetunelować przez internet.

Poczytaj o TCP/IP a potem pisz takie bzdety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale jak daleko???? Dom, sąsiad obok. A nie pól miasta :P

Od czego jest internet? Nie ma przeszkód by LAN przetunelować przez internet.

Poczytaj o TCP/IP a potem pisz takie bzdety.

 

To się baw nie tylko w tunelowanie ale i w inne bzdety jak to określiłeś mnie to rybka. Ciekawe ilu to potrafi robic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabar, to czy będzie mr na 2 kartach czy na 2 dekoderach od nc+ to różnica tylko dla 2 typów osób:

No właśnie ja z tej 1). Czyli istnieje groźba, że migracji dokonasz na 2 kartach, a po pewnym (może nawet niezbyt długim) czasie w ramach "unowocześniania sprzętu abonentów" dojdzie do oddania 1 (lub obu) z kart w zamian za "najnowszej generacji sprzęt przystosowany do usługi multiroom"? :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...