Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Platforma NC+ zagra pakietami, ale nie pójdzie na wojnę cenową z innymi telewizjami

 

to o tanich pakietach ze wszystkim i jakiś mega promocjach można chyba zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Takie kanały jak Cinemax,Filmbox mogą je już dzis wywalić ,HBO to samo przez 5 lat jak jeden film oglądałem to dużo .Jedyne tak naprawdę wartościowe kanały to Canal+ ...

to że ja czy ty nie oglądamy tego bo mamy canal + to nie znaczy że nie ma ludzi którzy by chętnie pooglądali filmy na innych kanałach tym bardziej jak nie mają tej opcji wykupionej. Ile narodu chce oglądać Kevina w święta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Takie kanały jak Cinemax,Filmbox mogą je już dzis wywalić ,HBO to samo przez 5 lat jak jeden film oglądałem to dużo .Jedyne tak naprawdę wartościowe kanały to Canal+ ...

to że ja czy ty nie oglądamy tego bo mamy canal + to nie znaczy że nie ma ludzi którzy by chętnie pooglądali filmy na innych kanałach tym bardziej jak nie mają tej opcji wykupionej. Ile narodu chce oglądać Kevina w święta ;)

 

Zgadza się,ale mi chodzi o to aby wywalić to co jest mało oglądane i z tych powiedzmy 10 wywalonych dać 2 nowe i dobrej jakości .No chyba że jest nadal wojna kto ma więcej i w HD / znaczkiem HD czytaj / . Ja osobiście wolę 10 zamiast 40 kanałów HD ale żeby było co oglądać,bez wiecznych powtórek i w bardzo dobrej jakości .

Ja sam ostatnio oglądam stare filmy i seriale,bo nowego i ciekawego w tv nic nie ma .Jak nie tvp seriale na smart tv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś będzie zależało tylko na kanałach filmowych Canal+ film będą dostępne one bez sportu z C+ w pakiecie Canal+ Silver w cenie 79 zł, W Canal+ Platinum miałbym m.in. LM i zarówno ligę włoską.

Wypytałem ją o Naszą Ekstraklasę i ... Ona na to, że w pakiecie C+ Silver będą po 1 meczu z piątku, soboty i niedzieli. Całość danej kolejki - wszystkie mecze będą już w pakiecie C+ Platinum. Żużel na nSport (nie wiem czy dotyczyło GP - nie chciałem stresować tym pytaniem Pani z C+). Pakiet Gold będzie zawierał (ma zawierać) 4 kanały Canal+ Family, Family2, Film i Film2.

Analizując ten fragment można wywnioskować, iż Canal+ Silver to (Canal+ Film i Canal+ Film 2). Skoro więc w pakiecie Silver miałyby być mecze ekstraklasy, po 1 w piątek, sobotę i niedzielę, to chyba nie będą puszczane na Canal+ Film. Sportu z C+ w Canal+ Silver ma nie być. Więc jedynym kanałem, który mógłby pokazać po tym jednym meczu dziennie jest... nSport. Polsat Sport i tak pokazywałby te same mecze od nawet pakietu mini, z tym, że w SD, a nSport w podstawowym pakiecie NC+ będzie raczej w HD. Tym sposobem, nic nie tracą, bo najważniejsze 2-3 mecze i tak leciałyby na C+, a nawet zyskują, bo po pierwsze zwolniłby się czas antenowy na C+Sport(skoro ma zostać jeden to istotne), po drugie mogliby odebrać widzów ekstraklasy Polsatowi Sport, a po trzecie solidnie zasilają ramówkę nSport-u i również oferują ekstraklasę od najniższego pakietu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd to info ?

 

 

Widziałem na pewnej prezentacji,nie wiem na ile to aktualne i kiedy ona została zrobiona.Było o tym,że 50 kanałów HD o serwisie online,sterowaniu dekoderem z telefonu,większość informacji,która już tutaj była podana.Nic o ofercie,żadnych szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech, czy 4 miesięcy jestem bez umowy z n-ką.Płacę te 68 zł w tym mam większość kanałów w tv.Jestem sam mocno ciekawy, czy do tych 70, czy 80 zł pójdzie złapać jakąś konkretną ofertę.Całkiem zależy mi na naszej Ekstraklasie,LM i LE oraz na pakiecie HBO.Ciekawe jak rozwiążą opcję z tunerami.Najbardziej mi zależy na tym, żebym miał opcję z korzystać z tunera z twardym dyskiem jak to teraz jest w n w dobrej cenie w n, oraz opcji multiroom.W czwartek wszystko będzie jasne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając n i cyfre zastanawiam się czy będzie wspólne działanie konsultantów? A może będzie tak, że były konsultant n będzie mnie namawial żeby migrować z n, a były konsultant cyfry będzie namawiał żeby migrować z cyfry. I dostane pewnie 2 telefony ponieważ w n mi sie konczy umowa, a cyfre wpisalem w formularz na stronie nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...