Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@grzechu1991: Według mnie, te daty które podajesz, są bardzo prawdopodobne i sam też obstawiam start nc+ na ok. tydzień przed świętami. Nie można jednak uznawać za istotną informację, jakichś wpisów na shoutboxie. Zwłaszcza że te daty są żywcem zerżnięte z artykułu na SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEWNE

 

Start platformy nie jest sprecyzowany, tzn. nie jest jednoznacznie powiedziane kiedy, ale są już ramy czasowe ustalone.

A więc zostało zatwierdzone, że platforma wystartuje najpóźniej do końca 1Q po 18.03 informacja dla wyżej postawionych.

Oficjalna informacja dla zwykłych użytkowników jest że na wiosnę. Wiosna tego roku jest 20.03 o 12:02, więc obietnica zostanie dotrzymana.

 

co do konferencji, jest planowana 18-19.03, nie jest jeszcze oficjalnie zatwierdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEWNE

 

Start platformy nie jest sprecyzowany, tzn. nie jest jednoznacznie powiedziane kiedy, ale są już ramy czasowe ustalone.

A więc zostało zatwierdzone, że platforma wystartuje najpóźniej do końca 1Q po 18.03 informacja dla wyżej postawionych.

Oficjalna informacja dla zwykłych użytkowników jest że na wiosnę. Wiosna tego roku jest 20.03 o 12:02, więc obietnica zostanie dotrzymana.

 

co do konferencji, jest planowana 18-19.03, nie jest jeszcze oficjalnie zatwierdzona.

 

 

buhaha... wyczytales z kilku stron, poskladales w calosc i zaswieciles. Szkoda ze wiemy od tym od kilku dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA!! :D Właśnie dzwoniła babka z c+ i dostałem nSport HD i MGM HD za darmo na 6 miesięcy :). Abonament mi się kończy w czerwcu 2013. Pisałem 2 maile jeden z formularza a drugi bezpośrednio na adres mailowy i się udało. Warto jednak czasem powalczyć o swoje. Dzięki tym którzy przetarli szlaki i napisali o tym tutaj na forum :) LM od dzisiaj na dużym ekranie.

 

ale bajeczka

 

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzechu1991

przejrzałem całą zawartość strony łącznie z shoutboxem i nie ma tam oficjalnej - powtarzam dużymi literami jakbyś miał problem ze zrozumieniem OFICJALNEJ informacji odnośnie terminu uruchomienia platformy !

 

Nie chcesz to nie wierz. Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Tylko potem się będe z ciebie śmiał, że jednak miałem rację a ty mi w to nie wierzyłeś. Na satelitarne są wiarygodni ludzie, którym można zaufać i wszystko składa się przecież w jedną całość.

 

Z tego samego Shoutboxa:

 

[dziś 14:40]

n-kowicz HD:

Czas wyjaśnić pewną kwestię. Na jednym z forum pewien użytkownik napisał, że na SB podaliśmy daty startu, konferencji nc+ itd. co nie jest prawdą. Użyłem jedynie sformułowania, że start nc+ po 18.03 i do końca 1 kwartału.

[dziś 14:41]

n-kowicz HD:

Pozostała część z dokładną datą startu to tylko nadintepretacja tego użytkownika. Druga sprawa SB to wewnętrzny \\\"chat\\\" tego serwisu i wszelkie wypowiedzi udzielone na nim nie powinny być cytowane na innych serwisach.

[dziś 14:51]

n-kowicz HD:

Chyba, że autor wypowiedzi na SB udzili zgody na cytowanie wypowiedzi na innych serwisach. Proszę mieć na uwadze to, co zostało teraz napisane.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA!! :D Właśnie dzwoniła babka z c+ i dostałem nSport HD i MGM HD za darmo na 6 miesięcy :). Abonament mi się kończy w czerwcu 2013. Pisałem 2 maile jeden z formularza a drugi bezpośrednio na adres mailowy i się udało. Warto jednak czasem powalczyć o swoje. Dzięki tym którzy przetarli szlaki i napisali o tym tutaj na forum :) LM od dzisiaj na dużym ekranie.

 

ale bajeczka

 

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00

 

 

nie bajeczka tylko realia , 2 maile poslalem z prosba a drugi bardzo krytyczny i wczoraj mnie tez wlaczyli kanaly po godz19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spam.org.

SB jest integralną częścią serwisu i nie należy kopiować informacji, chyba, że robi się to na własną odpowiedzialność.

Nie mieszać do tego S.tv.

Nie była podana tam data startu jedynie przybliżony termin - po 18 marca.

SB nie służy temu co ten wątek. Zresztą bałagan taki tutaj - i słusznie, że admin zgromadził to w jednym miejscu - że nawet prawdziwe informacje nie przebijają się a użytkownicy są wyśmiewani.

Chcecie coś o S.tv napisać to nie tu tylko tam. O ile odwagi wam starczy.

Tam nie ma miejsca na trolowanie i spamowanie. Nieprawdziwe in formacje, także te na SB są dementowane.

Forum SatKuriera nie jest odpowiednim miejscem do dyskusji na tematy innych serwisów.

No chyba, że coś się zmieniło ale jakoś w regulaminie tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to wygladalo w moim przypadku 1 wiadom z ica z zkladki info negatywna i2 wiadomosc wlasnie ta ktora jest tu a co ciekawe odzwonilem i pani poszla pytac przelozonego i po chwili powiedziala ze przychylaja sie do mojej prosby i nic nie mowila o jakims okresie probnym- trwalo to od piatku pozdrawiam kumatych----- szanowny Panie,

 

pragnę poinformować, iż 3 marca 2013 roku próbowałam się z Panem

skontaktować telefonicznie, lecz bez pozytywnego rezultatu z powodu

blokady połączeń z numerów prywatnych.

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że z uwagi na

dotychczasową oraz przyszłą współpracę, została Panu przyznana

możliwość skorzystania z kanałów MGM i nSport.

 

W celu dołączenia ww. programów, proszę o podanie dogodnego terminu, w

którym można się z Panem kontaktować telefonicznie.

 

Na podstawie przeprowadzonej rozmowy telefonicznej, będzie istniała

możliwość skorzystania z propozycji.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę infor

 

witam chetnie skorzystam z programow mgm i nSport ktore nie sa w regularnej

ofercie i chetnie bym chcial byc w tej grupie klientow ktora ma mozliwosc

te kanaly sprawdzic i testowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA!! :D Właśnie dzwoniła babka z c+ i dostałem nSport HD i MGM HD za darmo na 6 miesięcy :). Abonament mi się kończy w czerwcu 2013. Pisałem 2 maile jeden z formularza a drugi bezpośrednio na adres mailowy i się udało. Warto jednak czasem powalczyć o swoje. Dzięki tym którzy przetarli szlaki i napisali o tym tutaj na forum :) LM od dzisiaj na dużym ekranie.

 

ale bajeczka

 

 

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00

 

Nie wprowadzaj w błąd.

 

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW czynne jest codziennie, również w soboty i dni świąteczne, w godzinach: 7:00-22:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile przewidywań i ile głupot. Sieć sprzedaży odbywa obecnie szkolenia z zakresu systemów sprzedaży. Kilka dni (3-5) przed startem nc+ odbędą się natomiast szkolenia produktowe - oferta, pakietyzacja. Zobowiązuję się do poinformowania o tym fakcie, ale na Boga dajcie sobie siana ze strzelaniem dat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani bracia i siostry.Zwracam się do Was z pytaniem czy jeśli od 5 kwietnia likwidują nPremium to czy ja mogę zerwać umowę z tego powodu? Proszę powiedzcie mi,to dla mnie ważne jest gdyż brakuje mi na chleb i chce się pozbyć ciężaru opłacania płatnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...