Skocz do zawartości

Koniec umowy z cyfrą, TV z DVB-T itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za jakiś czas kończy mi się umowa z cyfrą, nie mam najmniejszego zamiaru jej przedłużać, i z tego że siostra ogląda dużo kanałów hiszpańskich które są na dekoderze od cyfry chciałbym podłączyć Antene(ten talerz) do TV posiadam telewizor Panasonic Viera TX-p42g20e i chciałem dziś sprawdzić jak ta antena będzie działać przy podłączeniu do telewizora, wyjąłem z dekodera i nie dało się podłączyć tego wejścia do tv, więc rozebrałem wejście i zamieniłem na te od już dość starej anteny analogowej, wyszukałem kanały i niestety nie znalazło nic... I tutaj mam pytanie czy do tego potrzebna mi będzie jakaś przejściówka z tego dekoderowego wejścia do anteny na tv czy coś w tym rodzaju?

Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączasz antenę satelitarna do wejścia antenowego, naziemnego w telewizorze? Pozostawie to bez komentarza.

Kolego, to nie ten tuner i nie te częstotliwości. Skoro chcesz oglądać dalej kanały hiszpańskie to zamiast tunera cyfry+ stawiasz inny tuner np. Fta i szukasz kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Telewizor nie ma wejścia Typowego do Satelity, tylko wejście do DVB-T i na pewno satelity NIE podłączysz. Należy zakupić dekoder satelitarny i podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kfm877 jak zapewne czytałeś mój post to widzisz że jestem zielony w tych sprawach, jak przeczytałem że ma DVB-T to myślałem że da radę to bez problemu połączyć. Cóż przeliczyłem się, dziękuje za odpowiedzi, temat do zamknięcia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...