Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie troluję :] nie obrażam nikogo tylko wyrażam swoje zdanie i tez tak uważam że na taką listę czeka z 95% abonentów i starych i nowych :] Więc Panowie z NC+ brać się do pracy :] i robić małą korektę :] zobaczycie jaka będzie pozytywna reakcja :smile:

a właśnie, że trollujesz i to bardzo (powtarzasz w kółko ten sam tekst) jak będą chcieli, to zmienią listę, jak nie będą chcieli, to nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, powiedz, ale tak szczerze, czy Tobie lista kanałów narzucona przez ITI odpowiada, że bronisz jej niczym niepodległości?

 

To nie można by tu pójść na jakiś kompromis, uważasz, że klient nie ma nic do powiedzenia, a sprzedawca może wszystko, bo tak i już? ;)

 

O co tu w końcu tak naprawdę chodzi i dlaczego ITI tak broni pierwszych miejsc na liście kanałów, skoro jakoś CYFRZE+ przez całe lata odpowiadał całkiem inny porządek i jakoś nie płakali?

 

Czy to taki niepolski upór, czy może coś jeszcze bardziej chorobliwego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, powiedz, ale tak szczerze, czy Tobie lista kanałów narzucona przez ITI odpowiada, że bronisz jej niczym niepodległości?

 

To nie można by tu pójść na jakiś kompromis, uważasz, że klient nie ma nic do powiedzenia, a sprzedawca może wszystko, bo tak i już? ;)

 

O co tu w końcu tak naprawdę chodzi i dlaczego ITI tak broni pierwszych miejsc na liście kanałów, skoro jakoś CYFRZE+ przez całe lata odpowiadał całkiem inny porządek i jakoś nie płakali?

 

Czy to taki niepolski upór, czy może coś jeszcze bardziej chorobliwego?

1. Ja nie mam nc+ - mam CP :P

2. Nie ma na świecie rzeczy idealnych, ta lista też nie jest idealna, ale nic się na to nie poradzi - jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, nie będziesz osamotniony, bo wychodzi na to, że ja też kupię pakiet Premium w CP.

 

Niemniej jeśli chodzi o trudne wyzwania, to ja nie składam tak szybko broni.

 

I wszystkim prawdziwym walczakom, to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza,że już dają w najem turboBox+ od pakietu Comfort+ Extra

Zgadza się.

Pomału sprzęt cyfry będzie wymieniany na dekodery dawnej n-ki i każdy będzie mógł stworzyć sobie własne listy.

Jedyne co nc+ mogło by zrobić to "uwolnić" numerację kanałów przy tworzeniu tych list i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś?

 

Mam pytanie odnośnie nowego układu kanałów. Niby wszystko fajnie, sympatycznie, ale.. mimo kilku prób wyszukiwania kanałów nie mam TVN, nSport HD (wersja SD obu kanałów jest). Brak również TVP1 HD. Brak jest też jeszcze kilku innych kanałów. Nie mam kompletnie pojęcia dlaczego nie mogę ich znaleźć. Wszystko zaczęło się dziś rano, kiedy to w związku z informacją o zmianach pozycji kanałów HBO etc postanowiłem zaktualizować listę.

 

Mój dekoder w podpisie. Dodam, że na dedykowanym wszystko jest jak należy. Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że w dekoderach byłej CYFRY+ na pozycji 71. pojawił się HISTORY zamiast HISTORY HD?

:)

 

Nie uważacie, że obecność TV Puls na pozycji 213 może oznaczać, że wkrótce wystartuje TV Puls HD? Skoro kanał pojawił się przy wersjach SD kanałów HD, np. TVP 1 (11. TVP 1 HD), TVP 2 (12. TVP 2 HD), Polsat (7. Polsat HD) czy Discovery Channel (73. Discovery Channel HD), to może jednak coś to oznacza.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A rivę 102e. Wejdź w menu >> przeszukaj jednego satelitę >> ustaw na hot bird >> przeszukaj według listy tp. Powinno pomóc.

 

 

Nie pomogło. Nie ogarniam tego dekodera.

 

Jeśli ktoś mógłby wytłumaczyć mi jak małemu dziecku co robić, będę bardzo wdzięczny. Dziwna sytuacja. Do tej pory nie było tego typu problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...